Kettlebell 8 csillagozás

Nyolc hét az erősebb, fittebb testért
Lakatos Péter: Kettlebell Lakatos Péter: Kettlebell

Ne ​feledd, a kettlebell csak egy vasdarab, egy eszköz, ami attól válik érdekessé, hogy hogyan használjuk. A kettlebelledzés nem csupán egy „divat”, ami előbb-utóbb eltűnik a süllyesztőben. 2006 óta számos olyan trendet láttam már, amit kezdetben nagy felhajtás övezett, aztán szép csendben eltűnt, de a kettlebell szemmel láthatóan kiállta az idő próbáját. De nem ez a legfontosabb. Amire igazán büszkék vagyunk, az a sok fitt, erős és egészséges ember, akiknek az elmúlt években segítettünk elérni a céljaikat; akik nem csupán követtek minket, de bátran kérdeztek tőlünk és vitáztak velünk, és akik miatt ma sokkal jobb edzők vagyunk, mint néhány évvel ezelőtt.

Neked való a kettlebell? Nem tudom. De figyelmeztetlek: az első edzés után aligha tudod majd ezt a kérdést objektíven látni!

LAKATOS PÉTER StrongFirst Master-oktató, a kettlebell szakavatott trénere és legfőbb hazai népszerűsítője, Pavel Tsatsouline magyarországi képviselője, közvetlen és közérthető stílusban… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2023
Jaffa, Budapest, 2014
Jaffa, Budapest, 2014

Manioka>!
Lakatos Péter: Kettlebell

Lakatos Péter: Kettlebell Nyolc hét az erősebb, fittebb testért

Hezitaltam az ertekekesnel, mert a konyv tokeletesen alkalmas az alapok bemutatasara, en megis tobbet vartam.

Tobbszori atlapozas utan a konyv vegen levo meglepetest is eszrevettem ;)