Titkok ​hálójában (S.E.C.R.E.T. 3.) 82 csillagozás

L. Marie Adeline: Titkok hálójában

A SECRET-trilógia várva várt befejező kötete
Cassie Robichaud talán örökre elveszti élete szerelmét, miután Will Foret felfedezi, hogy Cassie a SECRET nevű titkos társaság tagja, amely valóra váltja a nők legvadabb erotikus fantáziáit. A lány új feladatokba temetkezve próbálja összerakni szétesett életét, és ebben a SECRET is a segítségére van, amikor egy utolsó, embert próbáló kihívás elé állítja.
Solange Faraday, akit a média csak „a rettenthetetlen" jelzővel illet, sikeres és magabiztos újságírónő. Válása óta azonban fél újra elköteleződni. Cassie segítségével levetkőzi gátlásait, forró kalandokba bocsátkozik, és olyan veszélyeket is vállal, mint senki a SECRET eddigi kliensei közül. Vajon megtalálja az elvesztett boldogságot? És miután Will rájön, micsoda hibát követett el, vajon Cassie hajlandó őt visszafogadni?
A SECRET-trilógia befejező kötete még szexibb, még forróbb, és még több meglepetést tartogat…

Libri, Budapest, 2016
366 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633105511 · Fordította: Szabó Mihály
Libri, Budapest, 2016
368 oldal · ISBN: 9789633109946 · Fordította: Szabó Mihály

MissFortune>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Annyira jó lenne, ha megint tengernyi időm lenne olvasni, de sajnos nem adatik meg egy darabig.:/
Ez a része lett a sorozatnak véleményem szerint a leggyengébb része. Will és Cassie kínlódását már az előző kötetben se szerettem, itt már rendesen untam is. Solange vágyálmai sem tudták pótolni az izgalmakat, kissé úgy érzem, hogy a 3. részre már lejárt lett ez a S.E.C.R.E.T dolog. Na, meg persze ott van a Pierre dolog, aki spoiler Én még ebben a részben is annyira de annyira Jesse párti voltam. Vele szerintem jobban járt volna Cassie. Mindenesetre nem bántam meg, hogy kivégeztem a sorozatot, az első kettő rész fenomenális volt, ez már annyira nem. Ettől függetlenül pozitív érzelmeim maradtak a S.E.C.R.E.T-tel kapcsolatban.

Tóth_Orsolya_3 P>!

Kedvencem lett a sorozat. ♥
Buja, fülledt, nem mindennapi.
S.E.C.R.E.T. „Nincs bűn. Nincs korlát. Nincs szégyen.” ;-)

Pepe0810>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Szerintem megfelelő befejezése volt a trilógiának. Nekem tetszett. :) Hiányozni fog a S.E.C.R.E.T. Solange egy belevaló nő, a tagság a legjobbakat hozta ki belőle. Szerencsére Cassie is révbe ért. Bár azért nekem kicsit furcsa volt, hogy spoiler Szerencsére boldog befejezése lett a történetnek, de nekem így tetszett. :) Szomorkásan veszek búcsút a sorozattól, szívesen olvasnám még tovább, de szerencsére bármikor újra olvashatom, ha kedvem tartja. :)

Viktória_Erdei P>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Szerettem ezt a sorozatot. Igaz, 4 éve olvastam el az első részt. De biztosan újraolvasom a sorozatot egyszer. Solange belevaló nő, nem volt annyira „elveszett”, mint Dauphine vagy Cassie. Fülledt erotikával fűszerezett egy történet volt. Hálistennek mindenki számára happy end lett.

Sippancs P>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Nagyon szerettem ezt a részt is, akárcsak A titkos társaságot és a Kettőnk titkát, de miután becsuktam a könyvet, maradt egy kis rossz szájízem – ezért a fél csillag levonás. A Will-Cassie mellékszál tökéletes volt, örültem, hogy végre spoiler ők ketten, a Solange-vonal esetében viszont azt éreztem, hogy az írónő folyton ismétli önmagát: az első részben Cassie, a másodikban Dauphine, a harmadikban Solange… ugyanaz a sztori, ugyanaz a séma, ugyanazok a „feladatok”. Elsőre és másodikra ez még érdekes és újszerű volt, de harmadszorra már kicsit vontatott.
Ettől függetlenül még mindig azt vallom, hogy a S.E.C.R.E.T. sorozat igenis kiemelkedő a maga kategóriáján belül, ezért aki szereti az erotikus műfajt, annak erősen ajánlott az olvasása.

agi89>!

Vége. :(((
Annyira megszerettem ezt az egész S.E.C.R.E.T.-es bagázst. Már hiányoznak. :(

Tényleg elképesztő az a változás amin Cassie az első résztől átment. Totál felvillanyozó. Engem szinte ilyen „önsegítő könyv” szerűen feldobott.

Solange személyében megint kaptam egy totál kedvelhető női főszereplőt. spoiler

És hogy Nathan kapitány visszatért… Wíííííí! Totál szerelembe estem vele. :D Önálló, „pornóregényt” nem lehetne róla írni? :D Lenne rá igény.

kocybaba P>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Kicsit megfáradt a sorozat így az utolsó részre. Solange vonala nem tudta már annyira fenntartani az érdeklődésemet, Cassie és Jesse húzódozása fárasztott, és jobb lett volna többet kapni Willből. Az erotikus jelenetek is kicsit kifulladtak, viszont voltak olyan dolgok is, amiknek örültem: annak, amit Matildáról meg lehetett tudni, spoiler, hogy rámutatott a sorozat arra, hogy egy nő bizonyos kor felett is lehet szexi és vonzó, hogy nem kell mindig megalkudni, és hogy mennyire fontos, hogy elfogadd önmagad. Éppen ezért tetszett a szervezet felfogása, még ha a megvalósítás már más tészta is. Végül kissé szomorkásan vettem búcsút a sorozattól, de ettől eltekintve, annak, aki még nem olvasta, azt tudom mondani, hogy egy próbát mindeképpen megér.

Hópárduc P>!

Mit is írjak!?
Ez tényleg egynek jó volt…..
Semmi újat nem tudtam már kihámozni belőle, mert a történet összességében, ugyanaz volt, mint az első két részben…Oké, a végére egymásra találtak a főszereplők, bár az kicsit összecsapott volt, ahhoz képest, hogy nyúlt-nyúlt a cselekmény.
Ilyen szempontból csalódás volt a könyv.
Erotikus könyvek rajongóinak ajánlom. De, mélyenszántó gondolatokat ne várjatok tőle!

Paulina_Sándorné P>!
L. Marie Adeline: Titkok hálójában

Furcsa lett a vége. Nem igazán értem Will-t, hogy az elején kiverte a hisztit, mert kiderültek Cassie dolgai a társasággal kapcsolatban. Olyan érzésem volt, mintha a végén már nem talált volna más módszert, nem volt más ötlet arra, hogy spoiler Claire sajnáltam, nagyon gonoszak tudnak lenni a diákok. Szerencséje volt. Jessie-t bírtam, bár meglepődtem spoiler Nem gondoltam volna, vagy csak nem vettem észre a jeleket. Cassie leverte a gépszíjat, mikor kiakadt Jessie-re Solange miatt. Nem vártam volna.

katy_swartz>!

Szóval, ahogy mondani szoktam: Kell egy pasi? Viselkedj úgy, mintha valójában egyáltalán nem kellene!

Suddus>!

Időnként, ha túl hosszú ideig tartózkodtam ennek a férfinak a közelében, az illata képes volt összezavarni a józan eszemet, és elérni, hogy az érzéseimet kövessem.

Suddus>!

Néha sajnos szíveket törünk össze, hogy a mi szívünk ne törjön össze.

Bookaholic77 >!

Az ajánlatom a következő: hagyja, hogy olyat csináljunk magával, amit magától sohasem tenne meg. Ez a specialitásunk.

Bookaholic77 >!

Bálványozlak téged, Cassie, de mi ketten mások vagyunk. Te szerelemre vágysz. Én meg… én csak vágyok.

katy_swartz>!

– A zene az emberben marad. Egy időre háttérbe szorulhat, de örökre
ott marad a csontokban, várva arra, hogy ismét előjöhessen.

katy_swartz>!

– Úgy értem, ha vissza akarod kapni, ne legyél számára elérhető
érzelmileg.
– Már megmondtam, mi csak…
– Legyél rejtélyes! Legyél elfoglalt! Kezdj újra randizni! Kivel is
találkozgattál tavaly?
– Melyikre gondolsz? A zenészre vagy a cukrászra?
Tracina cinkosan rám mosolygott.
– Nem is tudtam, hogy ennyire elfoglalt voltál!
Hangosan felnevettünk.

katy_swartz>!

Minden nő szexuális ébredése különböző – mondogatta mindig Matilda.
Van, akinél gyorsan megtörténik, másoknál lassan, néhány nőnél pedig,
bármily szomorú, sohasem.

Sophie_Jager>!

Gondolkozz a dolgon! – biztatott Matilda. – És közben ne mondj le egy jó állásról egy rossz kapcsolat miatt. Sose adj ekkora hatalmat egy férfi kezébe!

Sophie_Jager>!

Will letette a bagetteket a pultra, és a táskája fenekéről előhúzott egy óriási forrasztólámpát, miközben továbbra is engem nézett.
– Ilyenre gondoltál Dell?
Dell odafordult, hogy megnézze a szerszámot.
Ezzel tankhajót lehetne megjavítani. Én a Créme Brulée tetejét akarom karamellizálni.