Nácik ​a dínók ellen 20 csillagozás

Komor Zoltán – Tépő Donát: Nácik a dínók ellen

1944. június 6. Egy sereg német katona várakozik Normandiánál. Hamarosan csapatszállító hajók érkeznek a tenger felől és elszabadul a pokol: a partot ellepik a vérengző velociraptorok. Hősünk, a háborúba belefáradt katona társával, Klaus-al inkább menekülésre adja a fejét. A két dezertőr Caenig jut – közben szörnyűséges pteranodonok és egy t-rex is útjukat állja. Végül egy föld alatti szajha-bunkerben lelnek menedékre, a szadista, puskalábú matróna, Helga és négy angyali szőkeség társaságában. Nem is sejtik, hogy az igazi pokol, amihez képest még a dinoszaurusz-apokalipszis is vakáció, odalenn vár rájuk.
Eközben Berlin felkészül a dínók offenzívájára: a kőolaj-milliárdos evolucionista vezér, Darwin próbálja menteni a menthetőt, ám a haditudósításokban megpillantott őshüllők merőben új, érzéki vágyakat ébresztenek a Führerben.
Vér, mocsok, szex és háború! Mindez dinoszauruszokkal! A Bukás és a Kitty-szalon találkozása a Jurassic Park-kal!

Eredeti megjelenés éve: 2015

Publio, 2015
puhatáblás · ISBN: 9789633973530
Publio, 2015

Führer

Egy kis történelem: 1944. június 6. A normandiai partraszállás
Mindig is érdekelt a történelem, rengeteget olvastam a II. világháborúról és a Harmadik Birodalomról.
A Nácik a dinók ellen ennek a szatírája. Vér, mocsok, szex és háború, mindez dinoszauruszokkal. Szerintem zseniálisra sikerült, remekül szórakoztam rajta :D
Hitler mint Darwin a fajelmélet szülőatyja, Himmler-Himmlő, Rommel-Rommló. Mintha egy bizarr törikönyvet lapozgattam volna.
Nagyon imádtam! :D
Mindenképpen csak 18 év felett ajánlom azoknak akik szeretik a bizarr, beteg dolgokat :D

SteelCurtain>!
Komor Zoltán – Tépő Donát: Nácik a dínók ellen

Az ötlet sokat ígérő. A Harmadik Birodalmat nem egy Hitler nevű népszónok vezeti, hanem maga Darwin. Az evolúció azonban megbicsaklott. Lehet, hogy nem az ember, hanem a tökéletes gyilkológépezetként működő ragadozó dinoszauruszok képviselik a fejlődés csúcspontját? Esetleg leegyszerűsítve, gondolkodó ember, vagy gyilkoló biorobot? Vagy még rejtettebb utalásokkal is találkozunk? Elvégre valahol középtájon egyetlen mondatban említés történik a Leningrádnál megmozduló mammutokról is. S mivel ismerjük a II. világháború történetét, ezen is el kell gondolkoznunk. Csak hát sajnos a megvalósítás. A NERekció – ami ráadásul tetszett is – bizonyos értelemben már felkészített erre a stílusra. Ám az ottani durvaságok legfeljebb úgy aránylanak az itteni gusztustalanságokhoz – hogy valahogyan meg is szépítsem a valóságot – mint egy atyai pofon egy kibelezéssel fűszerezett felnégyeléshez. Ha kiheverem ezt a megpróbáltatást, akkor azért még teszek kísérletet Komor Zoltánnal, mert tagadhatatlanul van benne más is, mint a változatos testnedvek iránti kritikátlan vonzalom.

Lunemorte P>!
Komor Zoltán – Tépő Donát: Nácik a dínók ellen

Ich bin ein Dinosaurier!!!!

Kezdődjék hát a dinoszaurusz apokalipszis és ha elég bátor vagy, állj be mondjuk a Darwin jugendbe vagy ha nem, akkor bújj el a föld alatt és talán megúszod…Egy enyhébb elfenekeléssel, amiért nem vagy elég bátor katona…Hiszen kint ömlik a vér, a drága haza földjét elözönli a forró, éltető nedv, mely akár vér is lehet, akár…. Talán német földön sajtolt dinoszaurusz-olaj? Kétlem…Bár ebben a könyvben bármi lehetséges még az is, hogy a La Marseillaise-t dalolja a férfiúi büszkeségünk… (Már akinek van, mármint na. :D)
Fergeteges szatíra, könnyezve olvastam végig, bár néhol már lefáradtam, azért még a mondanivalója értékes (még ha nehéz is lehámozni elsőre, azért érdemes bíbelődni ezzel).
Milyen egy Birodalom vezére? Vajon miért gyűlöl egyes fajokat? Gondolkozzunk csak el…És a többi katona? Velük mi a helyzet?
Azt hiszem nem is írok mást, hazamegyek a kis falumba és átveszem a tejgazdaságot, az lesz a legbiztosabb!

(Megjegyzés: aki fél a csúnya szavaktól, ne ezt a könyvet olvassa el!! 18+)

@PzZoll – nak ajánlom elsődlegesen, mert ő ilyen lökött még rajtam kívül. :DD

Tarja_Kauppinen IP>!
Komor Zoltán – Tépő Donát: Nácik a dínók ellen

(Azért nem lesz könnyű úgy értékelést írni, hogy közben a belső istennőm habzó szájjal, vérgőzös tekintettel és kifordult szemmrl rohangál körbe odakint, fejhangon artikulátlanul üvölt, és egy M-Geranddal a levegőbe lövöldöz.)

Semmi esetre sem egy reménytelen darab, de sajnos ízléstelenebb, mint amilyen humoros, vagy éppenséggel tanulságos. Túl sokszor csak futkosunk össze-vissza az ovi udvarán csúnya szavakat üvöltözve, és közben meg vagyunk győződve róla, hogy mindez baromi vicces. (Egy bizonyos korosztály számára talán, de ez a könyv nem őnekik szól.)
Mint háborús szatíra, rendben van, és bizony akad itt még mondanivaló is. A ZS kategóriás német pornót viszont most valahogy el tudtam volna nélkülözni; az üzenete nem lesz tőle élesebb, csak a stílus megy le alpáriba, az viszont nagyon. Túl sok volt, kár érte, nem kellett volna, emiatt és csakis emiatt vonom le azokat a csillagokat, amelyeket levonok.
Szóval olyasmi őrültségnek tűnt ez, ami nekem be szokott jönni – ki is adtam érte kemény 200 Ft-ot –, de csak részben volt igazam. Írjátok újra, srácok, ezúttal pornó nélkül, és én leszek az első számú rajongótok.

A megfilmesítés jogait meg tessék odaadni a Rodrigueznek. Rose McGowan kezdheti is a hízókúrát, és a velociraptornak maszkírozott Tarantínó is teljesen előttem van.

KBCsilla P>!
Komor Zoltán – Tépő Donát: Nácik a dínók ellen

Azt sem tudom, sírjak-e, avagy nevessek.
Egyik pillanatban ezt gondolom, a másikban azt.
Értelemszerűen nem vagyok egy náci-barát, de ez a nem tudom milyen kategóriába sorolható valami még őket is megcsúfolja.
Nevetni éppenséggel lehetne, mert ennyi baromságot régen láttam összehordva.
Na de mégis.
Vagy inkább mégse.
Tele van helyesírási hibával, trágár kifejezésekkel, amelyek sajnos bőven túl vannak az ízlésesség határán. Vagy az ízléstelenségén?

Cicu>!

Amikor az ember élete a tét, még a szex is másodlagos.

Nita_Könyvgalaxis>!

– Gyönyörű… – pottyan ki a termetes nő száján, ahogy figyeli a feléje törtető zsarnokgyíkot. – Milyen hatalmas… Milyen erős…

Cicu>!

Amikor az első világháború véget ért mindenki azt mondta, nem lesz több ilyen földindulás. Akinek van esze, tanult a leckéből. Németország pedig nem hülye. De aztán persze mégis mindig kiderül: csak sok itt a hülye.

Cicu>!

A szobában cigarettafüst és verejtékszag táncol a félhomály kiszökellésein, a sötétítő függönyök szélén pedig már az előre nem várt kétségbeesés lopódzik fölfelé.

Nita_Könyvgalaxis>!

De a katonának nincs ideje Fritzzel foglalkoznia: ezúttal őt veszi üldözőbe egy hüllő. Rohanni kezd, s próbálja eltalálni a nyomában loholó dögöt, de az elugrál a golyók elől.

Komor_Zoltán I>!

– Idiot! Ich bin ein Dinosaurier! – ordít magából kikelve Darwin.

Cicu>!

A bejárati kapu, rajta a jó öreg felirat: AZ EVOLÚCIÓ SZABADDÁ TESZ!

Cicu>!

[…] a főparancsnok, aki az elmúlt húsz évben a Nemzetszocialista Munkáspárt ranglétrájának minden lépcsőfokát megjárta, mire a birodalom második embere lett. Szigorú, katolikus családban nevelkedett, és már nagyon fiatalon érdekelni kezdték a fajelméleti kérdések. Szorgalmas, éles eszű és kitűnő tanulmányi eredményeket szerző diák volt. Az iskola mellett sakkozott, zongorázott, bélyeget gyűjtött meg kihalt állatok csontvázait. Fizikai adottságai azonban már igen korán nyilvánvalóan kizárták annak lehetőségét, hogy bárminemű érdemet szerezzen a seregben, így annál inkább az elméleti tudásra koncentrált. Mire a pártba lépett, már kellő elszántsággal rendelkezett politikai téren, így nem csoda, hogy mikor a Führer átvette a hatalmat, Himmlő csakhamar pozícióba került, mára pedig az összes biztonsági erő vezetőjeként tetszeleg a birodalomban. Ő lett a különleges alakulatok és bevetési csoportok irányítója is, minek köszönhetően több százezer dinó lelte már halálát, de amire az elmúlt húsz évben a legbüszkébb volt, az a koncentrációs táborok felállítása (még a háború előtt) és azok közül is pont ez az épületegyüttes, ahol most tartózkodott.