A ​kitaszított (MacAllister testvérek 3.) 193 csillagozás

Kinley MacGregor: A kitaszított

A nemesi családból származó, tüzes skót leány szinte mindent feláldozna szeretett Felföldjéért – még egy veszélyes férfihoz is hajlandó feleségül menni, akitől mindenki retteg, de akinek ő képtelen ellenállni…

Eredeti megjelenés éve: 2003

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Alexandra romantikus sorozat Alexandra

Alexandra, Pécs, 2003
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633685400 · Fordította: Baumann Zoltán

Sin MacAllister · Simon of Ravenswood · Draven de Montague (Ravenswood) · Caledonia (Callie) MacNeely · Lady Emily · Braden MacAllister · Ewan MacAllister · II. Henrik · Lochlan MacAllister

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

MacAllister testvérek 3

Az egész sorozat, már ami megjelent belőle, nagyon tetszett, de talán ez volt a legjobb rész, imádtam minden sorát.
Sin a férfi főszereplő, ifjúsága és múltja volt eddig a legmegrázóbb és a legszívszorítóbb. Nem is lehetett könnyek nélkül olvasni, úgyhogy nagyon ráfért a boldogság.
És meg is kapja, bár Callie A földje védelmében, tulajdonképpen érdekből megy hozzá feleségül, de ki tudna ellenállni egy ilyen dögös skót férfinek, aki szintén vonzódik hozzá.
Szóval minden jól is alakul és fülledt erotikával teli szerelmes éjszakákat kaphatunk a történetben, a csodás skót helyszínekkel együtt.
Hiába imádom a régi kori skót történeteket.

Valeria729>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Nagyon tetszett Callie karaktere, Sin pedig elvarázsolt, vérzett a szívem érte, hogy miken ment keresztül.

zöldelefánt>!

Imádtam.❤
Igaz volt benne egy szó, ami nagyon nem illett oda, de ezen is felnevettem. off
De ennyit simán el tudok nézni ennek a könyvnek.
Ohh Sin❤ :( :( A szívem szakadt meg érte. Nem titok, az ő múltjának és humorának kontrasztja volt az, ami engem meg vett.
Annyira szeretem mikor a tesók és Simon spoiler vannak egy jelenetben. Nagyon szórakoztató. Hatalmas skótok, hatalmas poénok, hatalmas beszólások.
Collie is szimpatikus volt, de annyira nem, mint az előző részben Maggie. De azért megkedveltem őt is.
Úgy érzem ezzel a sorozattal kedvencet avatok. ;)

Brill88>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Egy molytársam által lettem figyelmes a sorozatra. Nagyon hálás vagyok érte! Egyszerűen fantasztikus, imádom!
Az írónőt a másik sorozata által már ismerem, de ebben a kategóriában is csodásan ír.
A sorozat köteteit érdemes egymás után olvasni, mert kissé meggyült a bajom a ki- kicsoda és miért kérdéssekkel, de a történet alatt szépen kitisztult a kép.
Sin-t már az előző részben megismerhettük, már ott megkedveltem. Tudtam, hogy nagy szíve van az érces modor alatt.
Mennyi mindenen kellett ennek a férfinak átmennie élete során, gyerekként. Nem csodálom, hogy ilyen kemény modorú férfi lett. Elővigyázatos, óvatos, körültekintő, alapos, és mindig gyanakvó, harcra kész.
Callie. Callie egy csodálatos nő. Nagyon magabiztos, elvei vannak és hatalmas szíve, a kíváncsiság mellé. Mindez páratlan kitartással társul, ami szükséges is Sin-hez.
Itt van nekünk továbbá Simon a legjobb barát, aki mindig kész egy kis olajat önteni a tűzre. És természetesen a MacAllister testvérek is feltűnnek.
Ami ebben a kötetben számomra igazán felemelő volt az a történet vezetés, a lelki vonatkozások, a cselekmény, a családiasság, megbocsátás. Valamint, hogy kevés erotikus jelenetet olvastam. Nem is volt rá szükség, hisz ez a két karakter inkább lélekben kapcsolódott szorosan.

kicsiboszi P>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Hát jajj:) Kezdem azt hinni, hogy a fétisem lett a megtört lelkű férfiakról szóló történet. Valahogy mindig ők a kedvenceim. Asher és Nathaniel az Anita Blake-ből, Zarek és Ash Sötét vadászból, Zsadist és Vishous a Fekete Tőrből. Valami nincs velem rendben, de tényleg.
Olvasás közben rájöttem, hogy pár éve már olvastam, de sebaj, most is tetszett. Klasszul fel volt építve a jellemfejlődés, sok könyvvel ellentétben nem irritált a női főhős sem. A mostohás összeborulós jelenetet túlzásnak éreztem.

brigitta244>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Nagyon szerettem ezt a regényt. A skótok mindig is közel álltak hozzám. Ha róluk olvasok az általában elnyeri a tetszésemet. Nagyon sajnálom, hogy a magyar kiadók méltatlanul bánnak ezzel a sorozattal. Egyik részét kiadják a másikat nem. Pedig már csak 4. rész és az utolsó kötetet kellett volna kiadni, hogy teljes legyen a sorozat.
Sin-t nagyon sajnáltam amin át kellett mennie senkinek sem kívánja az ember. Nem értem a szüleit. Ő nem tehetett semmiről mégis ő rajta vezettek le mindent. Calli nagyon kellett neki, hogy megismerje milyen is az amikor valaki szereti őt. Az a változás ahogy egyre közelebb engedi magához a lányt szépen fel volt építve.

_Lexy_ P>!

Jaj ezek a skótok….
A történet hozta az elvárt színvonalat, se többet, se kevesebbet nem kaptam. Egy nehéz fárasztó nap után, tökéletes olvasmány.
Sin-t nem lehetett nem kedvelni, hozta a tipikus sérült „rosszfiú” típust. Sokszor fájt érte a szívem, amin gyerekkorától keresztül kellett mennie, és mégis képes volt egy idő után az őszinte igaz szeretetre.
Callie egy igazán szimpatikus karakter. Szép volt ahogy kiállt a férje mellett, és a legrosszabb időkben/ helyzetekben is mellette állt.
Ők ketten egymásnak lettek teremtve. Callie bebizonyította neki, hogy őt is lehet szeretni, és Sin is rájött, hogy az ő szíve sincs jégből és megérdemli a boldogságot.
A sorozat közül nm ez lesz a kedvenc részem, de megérte elolvasni.

Paulina_Sándorné P>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Romantikus történet, egy kis történelmi háttérrel. Kellemesen kikapcsolt. Sin szimpatikus volt, fájt érte a szívem. Callie kedves nő, tetszett, ahogy kiállt a férje mellett és elfogadta őt.

Ivy_MacGregor>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Mindenféleképpen Miss MacGregor legjobb romantikus-skótos könyve, Sin a legjobb és a legszerethetőbb karaktere, nálam nem vette fel a versenyt a többi MacAllister testvér. Ha valaki skót könyvet szeretne olvasni, mindenképpen a kezébe nyomnám.

papramona>!
Kinley MacGregor: A kitaszított

Fél napos könyv, lehetetetlen. Annyira jó volt, hogy mindenki benne volt a történetben, sokat megtudhattunk a MacGregorokról és MacNeelykről, olvashattunk Dravenékről is, és közben a legvégéig fent marad a feszültség, hogy mi történik. Minden kétséget kizáróan Sin a kedvencem a fivérek közül, amiken keresztül ment a emberfeletti és mégis megtanult érezni, mert nem létezik lehetetlen.

Timi>!

-Állj!
Sin a hang irányába kapta a fejét, és észrevette Roger of Warringtont a tömegben. A lovag egyenesen a skót lány szemébe nézett. Callie viszonozta a tekintetét az őket körülvevő emberek feje fölött. Egy pillanatnyi tétovázás után megragadta kisöccse kezét, és a tömegen keresztül az ellenkező irányba rohant.
– Azt mondtam, állj! – kiáltott Roger még hangosabban.
– Ez aztán hatásos – mondta Sin, nem kevés szarkazmussal a hangjában. – Állj, vagy megint azt mondom, hogy állj!

3. fejezet

nykyriana>!

– A szívedet akarom, Sin! – mondta, és beletúrt a férje hajába.
[…]
– A szívem összetört, és hasznavehetetlen, de ami megmaradt belőle, azt mind neked adom.

Kapcsolódó szócikkek: Caledonia (Callie) MacNeely · Sin MacAllister
_Enii_>!

Egy nő sokkal veszélyesebb ellenség lehet, mint egy férfi, mert a férfiak a fejük után mennek, a nők pedig a szívüket követik.

_Enii_>!

Semmi értelme megtudni, hogy milyen a Paradicsom, ha az ember nem maradhat ott.

Kiera>!

Még a legnagyobb tölgyfa is belepusztulhat abba, ha hagyják, hogy az apró élősködők kirágják a lelkét.

meteoritastar>!

– Mit csinálunk? – kérdezte Simon, ahogy követték a kocsit, át a várudvaron London felé.
– Követjük azt a szekeret – válaszolta Sin.
– Miért?
– Mert előttünk van.
– Ez aztán a kielégítő válasz. Nehéz lenne követni egy kocsit, ha mögöttünk lenne.

Kapcsolódó szócikkek: Simon of Ravenswood · Sin MacAllister
Kiera>!

Az úr áldott meg nyugodtsággal, mely segít, hogy elfogadjam azokat a dolgokat, amiken nem tudok változtatni.

_Enii_>!

A vezetés köpönyege nem könnyű viselet. De ha egyszer rád kerül, nem rázhatod le magadról csak úgy.

Ercsusz>!

– Ezt össze kell varrni.
– Magától is meggyógyul majd.
– Igen, csak mély sebhely marad utána.
Sin tekintete végigfutott saját testén és számtalan hegen, mely bőrét borította.
– Gondolja, hogy számítana?

Kapcsolódó szócikkek: Caledonia (Callie) MacNeely · Sin MacAllister
Ercsusz>!

– Nem kellene ennyire mesterkéltnek lenniük, uraim! A hölgyek sohasem fogják megismerni a kemény időket, amiken keresztülmentetek.
Draven is nevetett.
– Már hogy mi? Ha jól emlékszem, te voltál bajban, és mi voltunk azok, akik segítettünk neked.
– Hazugság! – kiáltotta Simon. – Miattatok tévelyedtem meg, ti ördögfattyak.
– Ártatlan volt, ugye? – kérdezte Sin Dravent. -Emlékszel, amikor lelőtte azt a medvét az íjával?
– Hogy emlékszem-e? A mai napig a testemen viselem azt a sebhelyet. És a farkasra emlékszel?
– Nézzétek, micsoda édes kis kölyök – mondta Simon.
– Édes kölyök dühös anyával.
– Hát ez remek – mondta Simon. – Nem is tudom, miért hoztalak újra össze benneteket, de már bánom. Nyugodtan sértődjetek meg mindketten!

MacAllister testvérek sorozat · Összehasonlítás