Lódobogás ​– Katie és a musztáng IV. (Katie és a musztáng 4.) 41 csillagozás

Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng IV.

Katie már alig várja, hogy Oregonba érjen, de a végtelennek tűnő utazás és a nehéz körülmények a végsőkig próbára teszik az erejét. A Nyugatra tartó út utolsó szakaszát találja a legkeservesebbnek, bár minden lépéssel közelebb kerül álmai beteljesüléséhez: hogy találkozzék a nagybátyjával, és segítségével a musztáng egyre közelebb kerüljön a szülőhelyéhez és a szabadsághoz. Az út vége előtt Katie-ben akaratlanul is felmerül a kérdés: mit tartogat számára Oregonban az új élet, és mi lesz szeretett musztángjával…

Könyvmolyképző, Szeged, 2008
120 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639708334 · Fordította: Szűr-Szabó Katalin
Könyvmolyképző, Szeged, 2007
120 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639708334 · Fordította: Szűr-Szabó Katalin

Nadine_Never>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng IV.

Ez a történet szép. Nincs rá más szó. Korhű, amikor olvastam úgy éreztem én is ott vagyok velük.
Nagyon tetszettek a fejezetek elején lévő gondolatok. Aki izgalmas könyvet akar olvasni ne ezt válassza viszont akinek Westernes hangulata van vagy csak kiakar kapcsolódni ragadja meg a legközelebbi példányt. Sok mindenről szól ez a könyv nem csak az igaz barátságról ember és állat között. Feldolgozza milyen ha elveszítünk valakit hogyan lehet ezt elfogadni, és elengedni. Milyen ha nincs semmink és másokra vagyunk utalva. Milyen ha egyetlen reményt követünk amelyik bármikor elillanhat. A vége is olyan ,mint az eleje keserédes. Viszont hatalmas remény üzenete van ,hogy mindig remélni fog az ember ameddig él.

Lady_Hope I>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng IV.

Meseszép, romantikus történet. Szerelem ló, és lovasa között.

Kecsüszo_geiko>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng IV.

Az első 3 lassú kötet után megindultak a dolgok, de valahogy aránytalanul gyorsan aztán egy hirtelen lezárás..mintha nem lett volna már mit írnia…ellentmondásos érzéseim vannak ezzel a 4 kötettel kapcsolatban.
Összességében mégis tetszett..

Guns_Rose>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng IV.

Egy nagyon szép történet egy csodálatos barátságról, ami régi időkben játszódik.