Jézus ​második élete (2038 3.) 5 csillagozás

K. T. Zelenay: 2038 – Jézus második élete K. T. Zelenay: 2038 – Jézus második élete

Egy ​könyv, amelyet (nem csak) a fantázia szült, tabukat döntöget, és milliókat érdekelhet, hiszen…

– A 2038 harmadik kötete a keresztre feszítés másnapján, Jézus és Mária Magdolna beszélgetésével indul, hitvesi ágyukban…
– Egy regény, amelyben egyszerre hull le a lepel a korai kereszténység titkairól, a középkor nagy polihisztoráról, a legnagyobb magyar királyról, a Fekete Madonnáról, a Corvina ládáról és a jelenkor világáról
– A 2038 trilógiazáró Jézus eltitkolt életéből megismerteti ikertestvérét, feleségét, három gyermekét, származásának legendáját
– Egy regény, amelyben szándékoltan keveredik a valóság és a fikció, a határok sejtését a közönségre bízva
– A 2038 „rendet tesz” a pártus, szkíta, hun és magyar „vérvonal” kérdéskörében, persze a szárnyat adó, angyali fantáziával is élve
– Egy regény, amely tabukat döntögetve, évezredeken és földrészeken át – időutazóvá varázsolva – vezeti olvasóját az ókortól a középkoron át napjainkig, mely… (tovább)

One Média, 2015

Kuszma>!

– Mi történt a fivéremmel? – nézett kétségbeesésében kérdőn Mária Magdolnára Jézus, meg sem várva, hogy belépjen szerény házuk ajtaján.

Kuszma>!

Szóval a mi Leonardónk kísérletező kedvében egyszer csak rájött a fotózás alapjául szolgáló technikára. Képes volt bármilyen tárgyról az általa megalkotott fotómasina segítségével negatív képet alkotni.