Valaki ​vigyáz rám 1-2 (Paradise 4.) 34 csillagozás

Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2 Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Leigh Manning, a gyönyörű, sikeres színésznő, a Broadway ünnepelt csillaga romantikus hétvégét tervez férjével egy hegyi házikóban. A gyertyafényes estéből azonban nem lesz semmi, mert a kunyhó felé menet Leigh kocsijával hóviharba keveredik és balesetet szenved. A kórházban tér magához, és szörnyű hírt hall: a férjének nyoma veszett. A rendőrség nagy erőkkel dolgozik, mindent megtesznek azért, hogy megtalálják a férfit. A keresésben Leigh is részt vesz, a rejtélyes Michael Valentéval, férje üzlettársával az oldalán, de hiába mozgatnak meg minden követ, Logan Manning nem kerül elő. A szeretett társ elvesztését követő űrt elhomályosítja egy sejtelem: Leigh és Michael talán mégsem most találkoztak először… Az ügy egyre szövevényesebbé válik, férfiak és nők viszonya, tanúk, gyanúsítottak és nyomozók életének fonala teljesen összekuszálódik.

Eredeti megjelenés éve: 2003

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romantikus Regények General Press

General Press, Budapest, 2011
280 oldal · ISBN: 9789636432614 · Fordította: Dézsi Tímea
General Press, Budapest, 2011
252 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636432607 · Fordította: Dézsi Tímea

Elhaym>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Mcnaughttól az Édenkert és az Összetört idill az első számú kedvencem, ezért nagyon vártam a sorozat újabb részét. A Valaki vigyáz rám más mint a korábbi kötetek, ez ugyanis egy nagyon izgalmas krimi, szerelmi szál is háttérbe szorul.
Bővebben:

Bonnie_>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Olvastam könyvet Judith McNaughttól, de ez más. Az előző könyvekben a romantikán volt a hangsúly, itt a bűnügy felgöngyölítésén. Szerintem nem lehet össze hasonlítani ezt a többivel, a tartalom teljesen más.
Az első kötet nem kötött le, többször leraktam és mást csináltam olvasás helyett, valamint sokszor elkalandoztam közben. Lassan indult be a történet, és lassan haladtunk. Tetszett, a nyomozók észjárása és alapossága, az, ahogy mindenre fény derül. Bár ez várható volt, hiszen ez volt a lényege a könyvnek. Sam karaktere volt a leginkább élvezhető az egész könyvben, szerettem az észjárását. A végkifejlettre nem számítottam, mármint arra, hogy ki a gyilkos. Bár valljuk be őszintén azért az emberért nem kár.

Wik>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Izgalmas, fordulatos, nem is vagyok benne biztos, hogy romantikus kategória, mert a bűntény nagyobb hangsúlyt kap szerintem. Csak ajánlani tudom, tényleg nagyon jó könyv.

wallery>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Még szerencse, hogy ez a második rész sokkal ,de sokkal jobb, mint az előző, mert nem sokon múlt, hogy félre tegyem egy időre. Michael és McCord személyisége egészen feldobja a történet.

Bam5>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Nagyon tetszett! Bár hosszú és lassú a történet, de jól kigondolt, érdekes, minden benne van amit szeretek egy könyvben. Garantált a jó szórakozás. Csak ajánlani tudom.

DSZJudit>!
Judith McNaught: Valaki vigyáz rám 1-2

Valóban nem ez a legjobb Judith Mcnaught könyv, de az Írónő nem tud rosszat írni. Izgalmas, jó stílusban megírt könyv.

Paradise sorozat · Összehasonlítás