Az ​utazás vége 11 csillagozás

Josephine Cox: Az utazás vége

Húsz év telt el azóta, hogy Vicky elhagyta szülőföldjét, és három gyermekével Liverpoolból Amerikába költözött egy új élet reményében. Egy hosszú utazás azonban nemcsak a távolság legyőzése, de önmagunk megismerése, múltunk lezárása és a titkok felfedésének ideje is egyben. Miért hagyta el valójában Vicky férje, Barney, a családját oly kegyetlenül? Vicky egykori barátnője, Lucy tudja, mi történt valójában. Ő azonban ígéretet tett a férfinak, hogy sosem árulja el a titkát. Elérkezett az idő, hogy megtörje hallgatását és előálljon az igazsággal, még akkor is, ha az igazság fájdalmas… Miközben a múlt árnyai kísértik Lucyt, mások bosszúra készülnek, hogy elégtételt vegyenek sérelmeikért…

Eredeti megjelenés éve: 2006

Ulpius-ház, Budapest, 2008
368 oldal · ISBN: 9789632541105 · Fordította: Róna Andrea

Németh_Andrea_Delfike>!
Josephine Cox: Az utazás vége

Az első részhez képest vesztett az érdeklődésem a történet folytatásáról,de a könyvet becsületesen végig olvastam.

Anett_>!
Josephine Cox: Az utazás vége

Tetszett ez is. Jó volt tovább követni az eddigi „ismerősök” életét. Az első rész nekem pörgősebb volt, lehet az újdonság varázsa miatt. :-) Szívesen olvasnám még tovább a történetet, mi történik Mary-val és hogy alakul az élete Bennel. Persze a többiek is érdekelnek. :-)

RBeni>!
Josephine Cox: Az utazás vége

Hmm az első része jobban tetszett, sőt azt egyszerűen imádtam! Ez viszont csak szimplán tetszett.

Molu P>!

Egész élete azzal telt, hogy megtanult nem támaszkodni másokra. Most meg itt erre a drága emberre támaszkodik. És mégis olyan természetesnek tűnt számára az egész.

Molu P>!

…lényegében a múltad határozza meg, ki is vagy.