Az ​élő gyülekezet 2 csillagozás

Egy szolgálatban töltött élet tapasztalatai
John Stott: Az élő gyülekezet

Pontosan mi is az élő gyülekezet?
A szerző magyarázata: – „Több radikálisan hagyományőrző gyülekezetre van szükségünk: abban az értelemben, hogy megőrzi, amit a Szentírás világosan megkövetel, ám radikálisan kezeli a hagyomány és a szokás ama keverékét, amit kultúrának nevezünk. A Szentírás változhatatlan, a kultúra azonban változik”
A könyv a „hiteles” vagy „élő” gyülekezet számos tulajdonságát gyűjti össze. John Stott a tanár szakértelmével bontja ki és a lelkipásztor szívével alkalmazza a Biblia bölcsességét.
Nem elérhetetlen cél, hogy élő gyülekezet legyen belőlünk.

140 oldal · ISBN: 9789639390560 · Fordította: Kisházy Mária

csabosz>!

John Stott: Az élő gyülekezet Egy szolgálatban töltött élet tapasztalatai

Olyannyira hasznosnak találtam ezt a könyvet, hogy vettem belőle 10 ajándékpéldányt a gyülekezetünk vezetőségének.

padamak >!

John Stott: Az élő gyülekezet Egy szolgálatban töltött élet tapasztalatai

Pengeéles gondolatmenetek, egyértelmű következtetések, briliáns példák és alkalmazások, szívhez szóló felhívás – mindez a rendkívül (bomba)Biztos Alapra (BibliA) építve!
Minden kedves és kedvetlen, lelkes és lelketlen, rendes és rendetlen :) kereszténynek és keresztyénnek :)) ajánlom elolvasásra, átgondolásra, végigtanulmányozásra, megfontolásra.
Velem gyülekezeti szolgatársam könyvfeldolgozása vetette le a polcról és záratta a szívembe. SDG!