Vad ​éden 49 csillagozás

Johanna Lindsey: Vad éden

A fél világot beutazza Corinne Barrows, a gazdag bostoni szépség, hogy felkutassa Jared Burkettet, aki elcsábította, megalázta és elhagyta. A rámenős gazfickó maga az ördög, ám a lobbanékony természetű nő nászéjszakájuk után mégis ráébred, hogy ez az egyetlen férfi, aki tökéletesen kielégíti vágyait.
Corinne a buja és vadregényes Hawaii-szigeteken talál rá Jaredre. Bosszút forral, hogy elégtételt vegyen azon, aki szégyent hozott rá, és botrányt kavart az életében. Jarednek azonban még mindig akkora hatalma van fölötte, mint még soha senkinek. Két választásuk marad: vagy elpusztítják egymást elméjük és akaratuk makacs háborújában, vagy átadják magukat a trópusi éden forró, vad szenvedélyének…

Eredeti cím: Paradise Wild

Eredeti megjelenés éve: 1981

Magyar Könyvklub, Budapest, 2001
282 oldal · ISBN: 9635474415 · Fordította: Sóvágó Katalin

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Johanna Lindsey: Vad éden

Nagyon tetszett ez a könyv, főleg a helyszín választás miatt. Újraolvasás volt, valamikor régen még könyvtárból olvastam, de már nem nagyon emlékeztem rá. Amúgy is mostanában szívesen olvasok tengerrel és egzotikus tájakkal kapcsolatos történeteket.
Én is szívesen elmennék oda pár hétre nyaralni és megcsodálni Hawaii egzotikus szépségeit, na és persze jókat fürödni a tengerben.
A szereplők is nagyon szimpatikusak voltak, a tűzről pattant leány és a laza férfi. Igazi szerelmi csatározások voltak, amíg nagy nehezen összecsiszolódtak.
De hát mint tudjuk a szerelem mindent legyőz.

Paulina_Sándorné P>!
Johanna Lindsey: Vad éden

Végig izgultam a szereplőkkel a történetet. Mind a ketten elég hevesek és hirtelenek. Corinne-nak és Jared-nek is megvan a saját stílusuk, nehezen csiszolódnak össze. Hawaii-ra én is elmennék, varázslatos hely lehet. Igazi romantikus történet volt, kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Panna>!
Johanna Lindsey: Vad éden

Nagyon tetszett.Föleg.hogy a szürke megszokott Londont lecserélte egy egzotikus szigetre

bagolyolvas>!
Johanna Lindsey: Vad éden

Ebben a történetben is megvolt a Lindseyre jellemző csavar. Egy katasztrófális kezdet, egy izgalmas folytatás a nagy ráeszmélés majd a happy end. Nem hittem volna, hogy Corinne ennyit tud változni, de sikerült neki és a végére szinte meg is sajnáltam, hogy Jared miért nem látja ezt a változást és miért a legrosszabbat feltételezi rögtön.

Sünike>!
Johanna Lindsey: Vad éden

„Paradies der Leidenschaft” címen, 15-20 éve olvastam. Élveztem a trópusi hátteret.

wallery>!
Johanna Lindsey: Vad éden

A helyszínválasztás tökéletes, végre kiszabadulunk az angolok közül, de ki ilyen utálatos szereplővel, már csak végét vártam a könyvnek