!

Hogyan legyünk istennők a 21. században? 3 csillagozás

Kalauz a testhez, a lélekhez és a szellemhez
Jessica Adams – Jelena Glisic – Anthea Paul: Hogyan legyünk istennők a 21. században?

Végre! Egy olyan kalauz a testhez, a lélekhez és a szellemhez, amely NEKÜNK szól!

Tanuljuk meg meggyógyítani önmagunkat a csakrarendszerünk kiegyensúlyozásával!
Töltsük ki az Istennő-gyorstesztet, hogy megtudjuk, melyik Istennő szobrát tegyük ki a házi oltárunkra!
Menjünk shoppingolni a bevásárló angyalunkkal, és kopogtassunk be a szellemvilágba!
Próbáljunk ki néhány szuperpontos tarot-kirakást és különleges tarot-meditációt!
Készítsünk kristályos elsősegélydobozt otthonra és az irodába! Fedezzük fel, hogyan forradalmasíthatja a szerelmi életünket az energiatisztítás!
Tanulmányozzuk az életútszámunkat és a névszámainkat! Vonzzunk be pozitív változásokat az életünkbe mágikus rituálék segítségével!
Készítsük el a saját sorsidő köveinket, hogy előre láthassuk a jövőbeli események időpontját!
Fejtsük meg legőrültebb álmaink titkos üzenetét!
Tudjuk meg a tíz nagy asztrológiai titkot, melyekről a magazinok hallgatnak!

Elcserélné vagy eladná

Ancsika91

Ez egy olyan könyv, amit többször elő lehet venni..újraolvasós. Nagyon sok érdekesség van benne mindenféléről,ami csak érdekelhet bennünket :) Ajánlom minden nőnek 5*