Keresd ​a tökéletest (Keresd... 2.) 336 csillagozás

Szerelmi gyakorlatok haladóknak
Jennifer Probst: Keresd a tökéletest

Az egyre népszerűbb házasságközvetítő remekül működik Verilyben, és Kennedy Ash hihetetlenül eredményesen végzi munkáját. Álomrandikat szervez, keze között még a legfélénkebb ügyfelek is kivirulnak, és sosem retten vissza a nehézségektől még akkor sem, amikor jelentkezik nála Nate Ellison Raymond Dunkle, aki atomtudós és mérhetetlenül ellenszenves ember. Kennedy megfogadja, hogy átformálja ezt a szörnyeteget, és a férfiból lesz a legjobb parti Verilyben. Bár Kennedy magabiztosságot és szexuális vonzerőt sugároz, zavaros múltja miatt tele van bizonytalansággal. Amikor rájön, hogy benne és Nate-ben rengeteg a közös, és tökéletes párt alkothatnának, vajon képes-e hallgatni a szívére? Vagy félelmei miatt a partvonalra kényszerül, és onnan kell figyelnie, hogy Nate megtalálja a szerelmet valaki mással?

Eredeti megjelenés éve: 2014

400 oldal · ISBN: 9789633105078 · Fordította: Babits Péter

Kennedy Ashe · Nathan Ellison Raymond Dunkle

ZitussKa>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Jennifer Probst nálam a romantikus műfajban egy abszolút favorit. A megformált karakterei emberiek, valódiak ès igazán humorosak :)
A kèmia pedig annyira eszement jól működik a szereplők között, hogy nèhányszor èn is csak annyit tudtam magam elè mormolni, hogy „uhh, vagy hűű” :D
A nem tervezett olvasások a legjobbak, mèg csak a fülszöveget sem olvastam, így teljes volt a meglepetès :) Nagyon szerettem, hihetetlen jókat szórakoztam rajtuk/velük. Olvassátok!
Ui: Nick ès Alexa. Mèg mindig imádom, hogy az írónő milliárdosfelesègek sorozatának szereplő is felbukkanak egy-egy jelenetre, èppen csak annyira, hogy a feltünèsükkel biztosítsanak afelől, hogy minden rendben velük ❤

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Teljes mértékben egy szinten van az első résszel. Se jobb, se rosszabb. Nem tudnék köztük dönteni. Fogalmam sincs, hogy ez rossz e vagy sem, de ez van.
A kivitelezéssel vannak apróbb gondjaim. Hiszen ismerem már az írónő stílusát és szeretem is, de valahogy ezek most nem jönnek át nekem. Igaz nem kéne a Milliárdos feleségekhez hasonlítanom ezt a sorozatot, de azért mégis megteszem és szerintem azok jobbak.
Az alapsztori még mindig nagyon tetszik, de sokkal többet vártam a történetektől. A vége kísértetiesen hasonlít az első részhez, amit nagyon furcsának találok.
Ez a rész egy kicsit esetlenebb és viccesebb volt, főleg Nate miatt.
Az előző rész, Slade izzasztó jógával megkacagtatott, de Nate zumbája is haláli volt.
A nyakörves részen egyenesen nem bírtam leállni annyit nevettem. Szerethető figura ő is és Ken is. De most sem mondom azt, hogy imádom őket. Teljesen az van mint az előző résznél is, hogy kedvelhetőek, de mégsem rajongok értük.
Nagyon várom, hogy a következő rész, mit fog hozni. Nagy reményeket táplálok, főleg, hogy Wolfe van benne, aki egyenesen imádni való.

Ferger_Jolcsi P>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

A kötet első része nekem nagyon nagy kedvencem lett, annyira aranyos kis romantikus történet volt. Ez a kötet is nagyon tetszett, de nem tudta felülmúlni az első részt.
Sok vicces jelenet volt benne, én jókat nevettem azokon a részeken, amikor Nate-et próbálják a lányok megtanítani arra, hogyan csajozzon, miket mondjon, hogyan reagáljon az egyes szituációkra, illetve hogyan viselkedjen a különböző nőtípusokkal. Szegény totál belezavarodott a dologba, amit nem is csodálok. spoiler
Nagyon várom már, hogy olvashassam a következő kötetet, remélem, az is ilyen jó lesz. *-*

Tóth_Orsolya_3 P>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Az első résznél azt írtam, hogy valószínű ez a sorozat is be fog állni a kedvenc sorozatok közé, mint a „Milliárdosfeleségek”. Jelentem, már nem csak érzem, hanem határozottan állítom, hogy újabb kedvenc sorozatot avattam! Nagyon-nagyon tetszett ez a rész is. Rengeteget nevettem. spoiler
Nate… Néha a fejemet fogtam, hogy atyaég, mintha az Agymenők egyik figuráját látnám, néha meg legszívesebben kirángattam volna a lapok közül csak hogy velem és az enyém legyen! ;-) Imádtam a pasit! Kennedyt is csíptem, bár én az ő helyében tuti nem rinyáltam volna ennyit, ha egy ilyen pasi bolondul értem mint Nate. spoiler
Türelmetlenül várom a következő részt! :-)

Mrs_Curran_Lennart P>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Ebben a részben Kennedy van soron, hogy rátaláljon az igazira. Nate, a fickó igazi kocka, jókat nevettem a beszólásain. Ken szépen kikupálja szerencsétlent, új ruhatár, új frizura, közben pedig jól összemelegednek. Nate mindenhez béna, kivéve a szexet, amit szintén jó alaposan tanulmányozott, ahogy egy tudóshoz illik. Tiszta Agymenők a pasi, csak jobb csomagolásban. A Wolfe-Gen szál tovább gyűrüzik, most már nagyon olvasnám a folytatást.

Pepe0810>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Nagyon tetszett ez a rész is!Szerettem Kennedy és Nate párosát. Sokat nevettem olvasás közben, és nagyon jó kikapcsolódást nyújtott. Tetszett, hogy Nate nem a szokásos szépfiú volt, hanem egy kocka. Örültem, hogy Kate és Slade párosáról is olvashattam. Nagyon megszerettem ezt a sorozatot, már el is kezdtem a következő részt. :)

Bookaholic77 >!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Kennedy már az első részben nagyon szimpatikus volt, így nagyon vártam, neki milyen sorsot és történetet szánt az Írónő. Nate, nagyon szerettem, ahogy a tudós, laborköpenyes zseniből mi lett… mint egy hagyma, a csajok szépen lehámozták a felszínt és egy szenvedélyes pasit kaptunk a végére. Nagyon szerettem a kis vívódásaikat, nem éreztem, hogy felesleges drámákkal lett volna tűzdelve a cselekmény. Kellemes kikapcsolódást nyújtott! Várom Gen történetét.

Viktória_Erdei P>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Ne ítélkezzünk elsőre. Nate tipikusan az a pasi, aki elsőre egy kocka, és ez nem mindenkinek tetszik, de ha megtalálja a foltját, akkor minden happy. Tetszett Nate esetlensége, amikor a csajok felkészítették a randikra, hát még a zumba jelenet. :D Nate tisztára Sam Winchester. Kennedy karaktere nem fogott meg annyira, mint Kate. Slade-Kate páros most is tetszett. Már nagyon kíváncsi vagyok Wolfe történetére.

efenera>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Szeretem ezt a sorozatot, nem is tudom miért vártam vele olyan sokat, hogy kézbe vegyem. Borítója az első részhez hasonlóan 5/5*, teljesen beleszerettem!
Maga a történet is tetszett, hozta Jennifer Probst a színvonalát, viszont egy fél csillaggal kevesebbet érdemel, mint a Jennifer Probst: Keresd az alkalmat , mert Ken egy idő után az agyamra tudott menni! Itt ez a csodás férfi, teljesen, tökéletesen, felülmúlhatatlanul összeillenek, és akkor még szenved a könyvben nekem… Viccet félre téve, alig vártam a végét, hogy mi sül ki az egészből, és nem kellett csalódnom!
Örültem, hogy Kate és Slade kapcsolatából is csurrant cseppent egy két mondat, főleg hogy Slade és az én kedvenc könyves kutyám között még mindig dúl a szerelem! Ígérem, amint hozzájutok a következő részhez, nem fogok vele ennyi várni! :)

anikho>!

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

A kezdeti felállás szinte remek. Nate-ben rengeteg lehetőség rejlik, csak nem érdekli mindez, Ken segítségével viszont egy igen is vonzó férfi lesz belőle, aki immár képes elcsavarni a nők fejét. Ken fejét is beleértve természetesen. Amúgy hatalmas piros pont, hogy az ő kis kalandjuk már az átalakulás előtt elkezdődik, így az írónő remekül elkerülte azt, hogy úgy hasson, Ken csak akkor kezd érdeklődni Nate iránt, miután partiképes pasi lett belőle.

Na de miért lett 4? Talán mert elhúzták ezt az egészet. Nekem sok volt ez a huzavona, a mondvacsinált problémák. Bár elképzelhető, hogy gondolataim kavartak be és amiatt nem tudtam elmerülni benne, ám ezt is meg tudom vétózni, mert már nem egy könyv sikeresen megszabadított a saját gondolataimtól. Szóval.. mindegy.. eltértem a tárgytól. Amúgy élvezhető, teljes mellszélességgel az előző könyv színvonalán van. :) Bátran nyissátok ki!

És WOLF! Komolyan mondom.. ebben a könyvben is ő izgatott a legjobban.. na meg Gen. Két könyves felvezetés után, már tényleg nagyon várom az ő történetüket. Nekik már igazán 5 csillagot szeretnék adni.

– RÜHELLEM A PLÁZÁKAT.

kiruu P>!

[Kennedy] – Az utolsó három könyv, amit olvasott?
[Nate] – Káma Szútra, Lady Chatterley szeretője, A szürke ötven árnyalata.
A toll megállapodott.

kiruu P>!

– Helló, pucér Channing Tatum.
– Jaj, ne, vizuális típus vagyok.

krisztin1>!

Higgy abban, hogy megérdemled a jó dolgokat, akkor be fognak következni.

zuna19 >!

– Nincs semmi rossz abban, ha valakinek a szívéhez szólunk. Legalább nem pazaroljuk az időt.

zuna19 >!

– A balfékeket súlyosan alábecsülik.

zuna19 >!

– Mit tegyek, mondd? Mit?
– Szeretkezz velem.

_Enii_>!

– A golf az jó. Még valami?
Megvonta a vállát.
– Az olvasás.
A nő lefirkantott valamit.
– Az olvasás is jó pont. Az utolsó három könyv, amit olvasott?
– Káma Szútra, Lady Chatterley szeretője, A szürke ötven árnyalata.

– Föld hívja Nate-et…
– Igen?
– A narancssárga rövidnadrág természet elleni vétek, csak hogy tudja. Halálra rémíti a madarakat.
Nate homlokráncolva nézett rá.
– Most hülyül? Ez egy valódi Rickie Fowler. Kisebb vagyonba kerül.
– Rickie ki?
– A világ egyik legjobb golfosa.
Kennedy égnek emelte a szemét.
– Az isten szerelmére, ha egyszer golfozik, miért tervez ruhát? Semmi érzéke a divathoz. Többet meg ne lássam magán.
– Oké.

Viktória_Erdei P>!

A szerelem sokszor megváltoztatja az embereket, hajlamosabbá teszi őket a kompromisszumokra.

171. oldal, 8. fejezet

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok