Ámor ​nyila 15 csillagozás

Jennifer Blake: Ámor nyila Jennifer Blake: Ámor nyila

Jennifer Blake két főszereplője köré ezúttal is igazi szenvedélyes történetet sző, mely térben és időben romantikus hangulatot sugall: a XIX. századi Louisianába viszi magával az olvasót, ahol élt még a középkori lovagi játékok egyik változata. Házasságuk Louisiana két legelőkelőbb családját egyesítette. Csakhogy öt év után Katrine még mindig érintetlen, testben és lélekben egyaránt, mivel férje képtelen az oly nagyon vágyott utód nemzésére. A cél érdekében Giles rákényszeríti feleségét, hogy odaadja magát az arcadiai birtokán évente megrendezett lovagi torna győztesének. A dicsőség Rowan de Blanc-nak jutott, akinek azonban megvan a maga titkos célja. Katrine nem hajlandó beleegyezni férje őrült tervébe, bármilyen vonzó legyen is a kiválasztott férfi. Ha megadja magát a csábításnak, az mindkettejük számára vereséget jelent… csakhogy a szerelem és a vágy felülkerekedik legjobb szándékaikon…

Eredeti cím: Arrow to the Heart

Eredeti megjelenés éve: 1993

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vadrózsa könyvek

Aquila, Budapest, 1999
384 oldal · ISBN: 9636790035 · Fordította: Palkó Ágnes
LAP-ICS, Debrecen, 1997
474 oldal · ISBN: 9634342744 · Fordította: Palkó Ágnes

Ancsúr>!
Jennifer Blake: Ámor nyila

Meglátni és megszeretni. Számomra ilyen volt ez a könyv. Megláttam, és valamilyen oknál fogva tudtam, hogy ezt előbb, vagy utóbb, de nekem is el kell olvasnom.
A könyv tipikus romantikus história, ahol már a második oldalon tudod, hogy ki és kivel fog szerelembe esni, azonban merőben új tartalommal van megtöltve ez a könyv. Giles szokatlan… mondjuk úgy, hogy ötlete, amit a feleségének kieszközölt annyira tetszett, hogy már csak önmagában ezért is érdemes volt elolvasni a könyvet. Az a tornyos helyzet kicsit furcsa volt, de ettől függetlenül nem bántam meg, hogy rögtön belezúgtam ebbe a könyvbe.
A szereplők annyira nem nyűgöztek le, de a sok fölösleges huzavonán kívül másra nem volt panaszom a történet során. Ez a Szerelem Udvara játék közben csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire kell unatkozni ahhoz, hogy valaki ezt játéknak titulálhassa.

krisztina0419>!
Jennifer Blake: Ámor nyila

Nagyon régen olvastam, akkor is tetszett és most is. Már el is felejtettem, hogy Blakenek akadnak nagyon jó történetei. Ez is azok közé tartozik.
Bár az elején kissé idegesítőnek tartottam Katrine „utálatát” Rowen irányában, közben pedig majd elepedett érte. Aztán szerencsére bevallotta önmagának is, és el is felejtettem az idegesítő elejét.
Jó volt végre elszakadni a misztikusos sztoriktól, így szerintem ideje lesz több Blake sztorik elővenni. Ez nálam megérdemelte az 5 csillagot:)

HP_SPNLuver92>!
Jennifer Blake: Ámor nyila

Egy kicsit csalódott vagyok, mert a fülszöveg alapján másra számítottam, egy olyan történetre, ami nekem jobban bejött volna. Túl sok volt az ellenségeskedés és Katrine attitűdje.
Maga a regény egész szépen van megírva, és alig van benne részletesség az erotikai oldalon. Amikor Rowan és Katrine össze lettek zárva, ott végre megenyhültem irányukba és végül érdeklődve lapoztam tovább.
A csavar inkább a rejtélyhez kapcsolódik, ami a szokásos intrikák szövevénye. Bevallom őszintén, nem gondoltam arra tettesként, akiről kiderült, és az extra meglepetés is a semmiből jött elő spoiler.
Nem a legjobb könyv Blake-től, de egynek elmegy.

csilla0923>!
Jennifer Blake: Ámor nyila

Igazi Blake könyv. Letehetetlen. Aki szereti az író stílusát, ezt a könyvét is szeretni fogja. Szerelem, ármány, gyilkosság. Minden van benne :D Mint egy szappanopera :D De terhes senki nem lett (azt hiszem).
Nekem nagyon tetszett, a rejtély rész nagyon izgalmas!
Ja és az Éjféli valcerre hasonlít nagyon!

csilla0923>!

Megpróbálhatod újra, majd ha csak engem akarsz. Majd ha nem bűntudatból közeledsz, nem a magánytól való félelmedben, nem valami homályos anyai ösztöntől vezérelve, hanem csak azért, mert én kellek neked.