Szeretők ​és játékosok 26 csillagozás

Jackie Collins: Szeretők és játékosok

A ​kötet központi figurája Red Diamond, a házsártos, nagy hatalmú, öntörvényű és önkényes médiamogul, akinek négy feleségétől és szeretőitől a világ több pontján vannak gyerekei, akikkel sohasem törődött igazán. Egy napon magához hívatja három fiát, akiket magukra hagyott korábban, így saját maguknak kellett egzisztenciát teremteni: Max ingatlancsászár, Chris sztárügyvéd, Jett pedig fotómodell lett. Aztán feltűnik az ismeretlenségből Liberty, akiről kiderül, hogy Red Diamond törvénytelen lánya. A szövevényes történetben megismerhetjük a történet minden szereplőjét, akikkel a család valamilyen kapcsolatban került. Zsarolás, ármánykodás, gyilkosság, gyönyörök mindez megjelenik a regény lapjain. De vajon kié lesz a busás örökség? Mindez a történet végére kiderül, de addig számos zűrös esemény átélői lesznek a szereplők: Liberty elindul a karrier útján és rátalál új családjára, Red Diamond megöli fia volt feleségét, aki mellesleg a szeretője volt. A manhattani rendőrség hamar fényt… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Világsiker JLX

JLX, Budapest, 2005
496 oldal · ISBN: 9633052327 · Fordította: Gálvölgyi Judit

The Peninsula Hotel

Szédültnapraforgó>!
Jackie Collins: Szeretők és játékosok

Szeretem Jackie Collins stílusát, ez a könyve is magával ragadott.

Jackie Collins: Szeretők és játékosok

Nem volt rossz könyv, a könnyed, szórakoztató stílus miatt, érdemel négy csillagot. Olvastam már ennél jobbat is, hát ez van!

matraimelinda>!

Az összes szeretőnek és játékosnak, akit ismertem. Nevek nem szükségesek – tudjátok, kik vagytok!

matraimelinda>!

– Édesapád azonnal látni kíván.
– Mi? – motyogta Jett Diamond, miközben átfordult az ágyon, és kis híján leverte a telefont, ahogy az órájáért tapogatózott a sötétben. Milánóban hajnali négy óra volt. Hajnali négy, hideg és eső. Jett hallotta, hogy dobol az eső a fürdőszoba tetőablakán. A mellette fekvő szépséges lány felébredt.

matraimelinda>!

– Fáradtnak látszol – jegyezte meg Max, amikor Amy odaült hozzá meg Luluhoz a Peninsula teázójában.
-Igen, apuci, Amy fáradt! Fáradt! Fáradt! – kántálta vidáman Lulu, és kikapta kezéből a Hello Kitty ajándékcsomagot.

Kapcsolódó szócikkek: The Peninsula Hotel
matraimelinda>!

Jett nem sokáig volt egyedül, hamarosan befutott Max. Jett felállt, és kissé mereven üdvözölték egymást.- Jól nézel ki- mondta Max. – Jobban, mint amikor utoljára láttalak. Ó, igen gondolta Jett, örül, ha belém csíphet.