!

Vampire Knight 1. (Vampire Knight 1.) 77 csillagozás

Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Yuuki és gyerekkori barátja, Zero diákprefektusként dolgozik a Cross Magánakadémián, ahol két diákcsoport tanul felváltva: a nappali és az éjjeli tagozat. A nappali diákok azonban nem is sejtik, hogy éjjelente vámpírok ülnek a padokban, Yuuki és Zero dolga pedig az, hogy ez így is maradjon. A lány hisz az emberek és vámpírok békés egymás mellett élésében, annak ellenére, hogy gyerekkorában kis híján egy vámpír fogai között végezte…

Kedvencnek jelölte 15

1.300 Ft ★★★★★ Eladó
micimyra könyve

KissLuca
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Jó lett volna még száz oldal…
Nagyon szépek a rajzok, és a világ is tetszik, ahol az emberek és a vámpírok egy iskolában tanulnak felváltva. Yuukit és Zerót nagyon megszerettem, de ami Kaname-t illeti, nem vagyok benne biztos, hogy idegesítő-e számomra a karót nyelt vámpír vagy inkább aranyos. Külön öröm, hogy noha egyértelmű, merre fog tartani a szerelmi szál, még egyáltalán nem hangsúlyos. Igaz, semmi nem különösebben hangsúlyos, ez végső soron egy prológus a többi kötet előtt- amiket természetesen elolvasok majd. :)

Klaudia_Kispál
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Ez nem ér!!!! Miért kell a mangákat olyan hamar befejeznem?! Miért kell ilyen rövidnek lenniük? :D #TeamZero :DDD

Leah
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Így másodszori harmadszori olvasásra már igazán megtetszett. Egyszer már elkezdtem olvasni még amikor fan fordításban volt fent a neten de végül abba hagytam. Hanabusa még mindig kedvenc ^^
2013 dec 23.

Szabó_Liliána
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Ááááh, imádom! Persze hiányzott az animéből megszokott színeshajú éjszakai tagozatos banda, de azért nagyon élveztem. Főleg – mivel már láttam az animét – a kis széljegyzeteket szerettem legjobban, meg a vödrös Kanamét, meg az ilyeneket. Remélem sikerül megszerezni a következő részt is, mert ez nekem kell!
Amúgy az anime befejezése után is folytatódik a manga? Bár, ha olyasmi lesz, mint a NANA, akkor inkább ne is akarok tudni róla…

Lunea_Charlotte
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Annyira jó volt. Régen gyűlöltem a Mangákat, már pedig annyira megszerettem. :D Az egész sztori nagyon magával ragadott és a rajzok is nagyon jók voltak. :D

Batus P
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

ahogy a mangaka is írta, ez a kötet leginkább egy prológus volt, ezért a történetétől még nem is kell olyan sokat várni, egyelőre megadta a szálak végeit, amit majd szépen lassan felgöngyölít a sorozat folyamán. a rajzok pedig gyönyörűek!

Jeffi ×SP
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Nagyon szép rajzolása van :) És a történet is tetszik. Az egyetlen zavaró momentum az egészben az, hogy a narrátor okosító szöveg, amiben elmondja, hogy kik a nappali és kik az éjszakai diákok. kb 30. oldalanként megismétlődik. Komolyan nem volt mit írni oda? :D

KV P
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Már rég terveztem az elolvasását, mindig szemeztem a részekkel a könyvesboltokban, de valamiért nem álltam még neki. Vagy azért, mert arra gondoltam, egy Twilight-utánzat, vagy azért, mert soha nem volt az első kötet a boltban, mindig csak valamelyik későbbi része.
Megrendeltem, és 1-2 óra alatt sikerült elolvasnom. Nagyon tetszett!
Egyáltalán nem olyan, mint amilyenre számítottam, és ez pozitív. Nem olyan nyálas, 'meghalokhogyhanemlehetekatiéd' vámpírsztori.
Kedvenc karakter: Yuuki
Várom, hogy a kezemben tartsam a folytatását.

Elhaym
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Nagyon vártam, hogy a VK manga magyarul is megjelenjen. Első kötet nem volt rossz, de sok minden még nem történt benne. Történet számomra majd csak onnantól lesz igazán jó amikor a sztori drámaibb lesz és feltűnik Yagari és Ichiru.

TheEvii00
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Először az animét láttam, ami teljesen elbűvölt, és pillanatok alatt végeztem vele. Akkor elhatároztam, hogy meg fogom szerezni a könyvet is. Nem csalódtam. A rajzok gyönyörűek, Hino stílusa nagyon tetszik. Annyira sajnálom, hogy nálunk még csak 4 kötet jelent meg. Sajnos azt hallottam, hogy nem fog folytatódni az anime, ezért is várom nagyon, hogy több kötet is megjelenjen magyarul :)

+++
pet_ra

Ő persze számomra olyan, mint valami bálvány…

++++
pet_ra

Hideg… hófehér… hó… Mi az, hogy hófehér? Mi az, hogy hó? Olyasmi, ami nem vörös… Mi az… ami vörös?

Ha tetszett ez a könyv, akkor ezeket is olvasd el