!

Vampire Knight 1. (Vampire Knight 1.) 80 csillagozás

Könyvtár

Yuuki és gyerekkori barátja, Zero diákprefektusként dolgozik a Cross Magánakadémián, ahol két diákcsoport tanul felváltva: a nappali és az éjjeli tagozat. A nappali diákok azonban nem is sejtik, hogy éjjelente vámpírok ülnek a padokban, Yuuki és Zero dolga pedig az, hogy ez így is maradjon. A lány hisz az emberek és vámpírok békés egymás mellett élésében, annak ellenére, hogy gyerekkorában kis híján egy vámpír fogai között végezte…

Elcserélné vagy eladná

1.300 Ft ★★★★★ Eladó
micimyra könyve Hino Matsuri: Vampire Knight 1.
1.000 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Kathreen könyve Hino Matsuri: Vampire Knight 1.
900 Ft ★★★★☆ Eladó Elcserélhető
Anuika könyve Hino Matsuri: Vampire Knight 1.
1.300 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Miss_Bettina könyve Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

KissLuca
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Jó lett volna még száz oldal…
Nagyon szépek a rajzok, és a világ is tetszik, ahol az emberek és a vámpírok egy iskolában tanulnak felváltva. Yuukit és Zerót nagyon megszerettem, de ami Kaname-t illeti, nem vagyok benne biztos, hogy idegesítő-e számomra a karót nyelt vámpír vagy inkább aranyos. Külön öröm, hogy noha egyértelmű, merre fog tartani a szerelmi szál, még egyáltalán nem hangsúlyos. Igaz, semmi nem különösebben hangsúlyos, ez végső soron egy prológus a többi kötet előtt- amiket természetesen elolvasok majd. :)

Klaudia_Kispál
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Ez nem ér!!!! Miért kell a mangákat olyan hamar befejeznem?! Miért kell ilyen rövidnek lenniük? :D #TeamZero :DDD

Kathreen
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Az első mangám. Kicsit zavaros volt nekem néha ez a visszafelé olvasás, de végére egész belejöttem.
Igazán a kötet olyan volt mintha egy könyv prológusát olvastam volna el, kicsit kevésnek éreztem.

Leah
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Így másodszori harmadszori olvasásra már igazán megtetszett. Egyszer már elkezdtem olvasni még amikor fan fordításban volt fent a neten de végül abba hagytam. Hanabusa még mindig kedvenc ^^
2013 dec 23.

Szabó_Liliána
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Ááááh, imádom! Persze hiányzott az animéből megszokott színeshajú éjszakai tagozatos banda, de azért nagyon élveztem. Főleg – mivel már láttam az animét – a kis széljegyzeteket szerettem legjobban, meg a vödrös Kanamét, meg az ilyeneket. Remélem sikerül megszerezni a következő részt is, mert ez nekem kell!
Amúgy az anime befejezése után is folytatódik a manga? Bár, ha olyasmi lesz, mint a NANA, akkor inkább ne is akarok tudni róla…

Bellatrissa
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Még nem láttam az animét, szóval tudás nélkül álltam neki, de egyelőre nem igazán fogott meg. A romantikus művek alapból nem tartoznak az én műfajomba, viszont úgy gondoltam, a fantasy rész majd kárpótol, de nem igazán. Szépnek szép, de sokkal többet nem nyújtott. Kicsi unalmas volt nekem, igazából egyetlen aprócska csavar kivételével nem sok minden történt. Karakterek közül talán Zero a legjobb, Yuuki és Kaname hidegen hagyott. Remélem, a következő jobban leköt majd.

Jeffi ×SP
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Nagyon szép rajzolása van :) És a történet is tetszik. Az egyetlen zavaró momentum az egészben az, hogy a narrátor okosító szöveg, amiben elmondja, hogy kik a nappali és kik az éjszakai diákok. kb 30. oldalanként megismétlődik. Komolyan nem volt mit írni oda? :D

Elhaym
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Nagyon vártam, hogy a VK manga magyarul is megjelenjen. Első kötet nem volt rossz, de sok minden még nem történt benne. Történet számomra majd csak onnantól lesz igazán jó amikor a sztori drámaibb lesz és feltűnik Yagari és Ichiru.

Alice17
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Egy elképesztően gyönyörű és hangulatos vámpírmanga gyönyörű helyszínekkel és még gyönyörűbb szereplőkkel, örök kedvenc marad

Lunea_Charlotte P
Hino Matsuri: Vampire Knight 1.

Annyira jó volt. Régen gyűlöltem a Mangákat, már pedig annyira megszerettem. :D Az egész sztori nagyon magával ragadott és a rajzok is nagyon jók voltak. :D

+++
Parsley

Ő persze számomra olyan, mint valami bálvány…

++++
Parsley

Hideg… hófehér… hó… Mi az, hogy hófehér? Mi az, hogy hó? Olyasmi, ami nem vörös… Mi az… ami vörös?

Összehasonlítás

Vampire Knight sorozat