Biológia ​11. 14 csillagozás

A sejt és az ember biológiája
Gál Béla: Biológia 11. Gál Béla: Biológia 11.

A könyv amellett, hogy teljes értékű gimnáziumi alaptankönyv, az emelt szintű érettségi anyagát is tartalmazza.
A tipográfiailag jól elkülönített emelt szintű részek elhagyásával kapott szöveg is összefüggő, így a könyveket azok a tanulók is jól használhatják, akik az alapkövetelményeknek kívánnak megfelelni.

Mozaik, Szeged, 2022
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636974718 · Fotózta: Mozaik Archívum
Mozaik, Budapest, 2020
Mozaik, Szeged, 2017

Camelia>!
Gál Béla: Biológia 11.

Gál Béla: Biológia 11. A sejt és az ember biológiája

Kisiskolás korom óta mozaikos könyvekből tanultam minden tantárgyat, így nem volt kérdés, hogy emelt biológia érettségire is ebből fogok felkészülni.
Az ábrák nagyon hasznosak benne mivel sokszor konkrétan tényleg az köszön vissza a feladatokban is. Nagyon jók emellett még a leckék végén lévő kérdések, amivel a tudást tudjuk felmérni.
Én igazából csak ismétlésnek használtam, de sok olyan hasznos dolgot tudtam kiszedni belőle, amit eddig nem olvastam.
Személyes véleményem szerint kevés érettségire felkészülni, vagy ahhoz jobban kell tanulmányozni, de egy alapnak mindenképpen jó, főleg ha ebből tanul gimiben az ember.

virrasztó>!

Az ember a többi gerinceshez hasonlóan ivaros szaporodással hozza létre utódait.

Gál Béla: Biológia 11. A sejt és az ember biológiája