Terráriumok ​enciklopédiája 5 csillagozás

Hüllők, kétéltűek, pókok és rovarok
Eugène Bruins: Terráriumok enciklopédiája

A terráriumtulajdonosok számára nélkülözhetetlen kötet fontos információkkal szolgál: – a hüllők (gyíkok, kígyók, teknősök és krokodilok); – a kétéltűek (békák, gőték és szalamandrák); – a rovarok (imádkozósáskák, rózsabogarak, sáskák, rablópoloskák, csótányok, botsáskák); – a százlábúak és ezerlábúak; – a pókok, skorpiók és rokonaik tartásáról; – elhelyezésükről (terráriumtípusok és építésük); – etetésükről (takarmányállatok tenyésztése, vitamin- és ásványianyag-ellátás) és kézbevételükről; – a gyakori betegségekről és problémákról. Valamennyi állatcsoportnál részletes tenyésztési útmutató olvasható!

Ventus Libro, Budapest, 2006
320 oldal · ISBN: 9789639546813 · Fordította: Vági Balázs

Rocketdog>!

Eugène Bruins: Terráriumok enciklopédiája Hüllők, kétéltűek, pókok és rovarok

Nulla tapasztalatom van állattartás terén, viszont szeretnék beszerezni egy gekkót. Sokfelé olvastam a tartásáról a neten, de zavart, hogy nem mindig egybevágó információkat találtam és így is rengeteg kérdésem maradt. A könyv olvasása közben ezekre választ kaptam. A többit majd hozza a gyakorlat :D
Abszolút érthetően és részletesen ír mindenről.
Nagyon praktikus is, abban az értelemben, hogy szinte mindent létrehozhatunk mi magunk, a terrárium és annak berendezésétől kezdve egészen az eleségállatok utánpótlásáig, és mindezekről részletesen ír.

Dark>!

Eugène Bruins: Terráriumok enciklopédiája Hüllők, kétéltűek, pókok és rovarok