!

Gyermeklevelek Istenhez 7 csillagozás

Eric Marshall – Stuart Hample: Gyermeklevelek Istenhez
Könyvtár

Emlékszel, mikor annyira havazott, hogy nem tudtunk iskolába menni? Meg tudnád ezt újra csinálni?

Jó Isten!
Ha nem viszed vissza a pólyás kistestvéremet, nem fogom kitakarítani a szobámat!

Ha adsz nekem egy olyan lámpát, amilyen Aladinnak volt, akkor én azt adok neked, amit csak akarsz. Kivéve pénzt vagy a sakkomat.

Eredeti cím: Children's Letters to God

Szukits / Szent Gellért, Szeged, 1996
138 oldal · ISBN: 9639020273 · Fordította: Nemeskéri Péter · Illusztrálta: Bakos Ági

Eric Marshall – Stuart Hample: Gyermeklevelek Istenhez

Igazándiból nem tart az elolvasása 5 percnél tovább. De garantáltan mosolyt csal az arcokra :))

Jeffi SP

Hogy van az, hogy nem találtál fel semmilyen új állatot az utóbbi időben? Nekünk továbbra is azok a régi megszokott állataink vannak.
Józsi

Jeffi SP

Komolyan gondoltad, hogy a zsiráf így nézzen ki, vagy csak valami baleset történt?
Marika

Kapcsolódó szócikkek: zsiráf

Kedves Isten!
A könyved nagyon izgalmas. Én szeretem a sci-fit. Neked borzasztó jó ötleteid vannak, és szeretném tudni, hogy honnan vetted ezeket?
A te olvasód:
Anti

Jó Isten!
Gabi

Kedves Isten!
Tudom, hogy az embernek oda kell fordítania a másik arcát is, de mit tegyek, ha a nővérem szemen vág?
Betti