Elemésztve (Elemésztve 1.) 358 csillagozás

Emily Snow: Elemésztve

Sienna ​hosszú idő után visszatér gyerekkora helyszínére, Nashville-be, mert a számára oly kedves otthon, ahol nagyanyja felnevelte, veszélybe került. A házat bármelyik pillanatban elveszíthetik, mert egy bírósági döntés miatt elárverezték.

Sienna Nashville-ben szembesül vele, hogy a ház új tulajdonosa nem más, mint az ünnepelt, szexi rocksztár, Lucas Wolfe.

Lucas fontos szereplője volt két éve az életének, ám a róla őrzött emlékek korántsem szépek. Az új találkozás lesújtja a lányt, csakhogy ezzel együtt felébred benne a végzetes vonzalom is a férfi iránt, amely sokkal erősebbnek bizonyul, mint Sienna hitte volna. Lucas üzleti ajánlattal áll elő egy alku formájában: ha a lány hajlandó mindenben az ő szabályai szerint játszani tíz napig, megmentheti a házat. Lucasnak azonban egyetlen cél lebeg a szeme előtt, ami mit sem változott régi találkozásuk óta: megkapni Siennát, és elérni, hogy a lányt eleméssze a szenvedély. Siennát szinte felőrli a dilemma: megadja-e magát… (tovább)

Emily Snow: Devoured

316 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548678 · Fordította: Laik Eszter

Lucas Wolfe · Sienna Jensen

Orsi999>!
Emily Snow: Elemésztve

Nem nagyon elvárással kezdtem neki, de még így is harmatgyenge volt. Ettől eltekintve egyszeri olvasásra megfelelt.
Voltak olyan pillanatok, amikor eléggé a Szürke ötven árnyalatára emlékeztetett, de még ez is gyenge volt. A történet kiszámítható, a szereplők semlegesek. Az írónő próbált minden olyan témát behozni a könyvbe, ami tetszhet az olvasóknak, de nem sikerült, mert egy összevisszaság lett az eredménye.

Pillecukorkám>!
Emily Snow: Elemésztve

Hát mit is mondhatnék…….Nem tudom! Ami ebben a könyvben folyt az egyszerre volt zavaró,de mégis jó! Amikor két ember igazán közel kerül egymáshoz a múltja miatt az nagy felfordulást okoz! Ez a könyv bármennyire is tetszett,lehangolt,de jó volt! Amennyit küzdöttem érte,hogy ide adják nekem a könyvtárba……..ennél azért én többre számítottam!

_Leelan_>!
Emily Snow: Elemésztve

Nem elsőre olvasom. Már talán két éve olvastam, de elfelejtettem értékelni akkor.
Most jegyeztem is és az értékelés sem marad el.
Nekem bejött ez a kis lightos sztori.
Nem okoz nagy fejtörést, vagy komolyabb érzelmi hullámvasútra sem váltunk jegyet, de ez pont a történet javára válik.
Én élveztem, tényleg. Egyszerű, könnyed, romantikus, erotikus. Egy nap alatt kiolvasható, ha van időd.
Nekem nem hasonlított a szürkéhez. Persze ez a kapcsolat is egy szerződéssel kezdődik, de ez azért egy kicsit más. Nem alávetettet keres Lucas, hanem meg akarja kaparintani magának Siennát, akiért már évek óta epekedik.
Sienna nem adja be a derekát azonnal, de szerencsére nem húzza el az írónő a végtelenségig a szerelmi szálat. Nem találtam benne unalmas részeket, amiket csak átlapoztam volna. Itt minden tettnek, mondatnak és szónak volt oka.
A borítóért pedig élek-halok *-*
Ezt a pasit legalább olyan szívesen nézegetem, mint Pepe Toth-ot :))
#Tammara Webber: Easy – Egyszeregy könyvén is ez a páros van :) Valami fura vonzalmam van a férfi karok/kezek felé. Ha pedig tetováltak, akkor meg főleg bejönnek :)

ncsn87>!
Emily Snow: Elemésztve

Azt kell, hogy mondjam, egészen jó volt. :) Azért lett 4 csillag, mert már olvastam jobb limonádékat is megjegyzem, hogy imádom a limonádékat :D. Szóval nem ütötte meg a legjobb címet a kategóriában, de élveztem a történetet. :)
Egy könnyed, szórakoztató szorit kaptunk, nem volt túlnyújtva, ami most kellett is nekem, egy nap alatt kiolvastam. Balzsam volt a lelkemnek mondhatni. :D
Felüdítő, hogy nem idegesítettek a karakterek. Hogy nem bizonygatták ezer évig maguknak, hogy nem akarják a másikat és inkább szenvednek. Jó, azért Lucas a végén egy igazi szemét volt… De aztán megbocsátottunk neki. :D
Lucas egy igazi dögös, szexi, tetovált, izmos és picit beképzelt, de inkább magabiztos rocksztár, ami már jó alapot ad, nekünk, női olvasóknak, hogy élvezzük a történet. :D
Sienna szimpatikus, bár kicsit elveszett volt a történet elején. De semmi gond, a mi kis rockzenészünk segített neki, hogy kiálljon magáért mások előtt is, ne csak Lucast küldje el néha melegebb éghajlatra… :D
Az, hogy volt benne egy kis kikötözés, meg hasonlók, az még szerintem pont belefért. Nem durvultak el a dolgok. Ennyi fenekelést még én is kipróbálnék csak az élvezet kedvéért. :D
Szóval volt adok-kapok, ami egy ilyen könyvben kell. Egyébkènt meg a fülszöveg nagyjából mindent elmond a könyvről, nincs benne semmi meglepetés, de ez engem nem is zavart igazán, most pont ennyi kellett. :)
Kíváncsian várom a folytatását. Tudja esetleg valaki, hogy az ő történetüket követhetjük tovább, vagy új párt ismerhetünk meg? Mert Kylie nagyon szimpatikus lett számomra, az ő könyvét szívesen olvanám. :)

turanett P>!
Emily Snow: Elemésztve

Igaz nem egy nagy durranás, de egy komolyabb könyv után nekem teljesen megfelelt. Sokat nem kell rajta agyalni, nem kell számon tartani a szereplőket. Egy könnyedebb hangvételű történet.
Sienna egy kissé magának való, nem igazán áll ki magáért.De Lucas kihozza belőle az „állatot”. :) Kicsit furcsáltam, hogy míg Siennaről mindent megtudunk, addig Lucas múltja a homályba vész. Bár szerintem ezt az írónő a következő részre tartogatja. Sajnálom, hogy nálunk nem jelent meg, mert azért elolvasnám.
Lucas elég domináns, mindig fölül akar kerekedni a lányon. Nem véletlen adta neki a munkát. Beakarja törni. Félig meddig sikerül is, de ahogy haladunk előre a történetben Lucas is változik. Kezdenek idomodni egymáshoz, de azért sokszor volt paraszt. Az utolsó húzását én is nehezen bocsájtottam volna meg, de mit tehet az ember ha szerelmes?

Hópárduc P>!
Emily Snow: Elemésztve

Nem egy nagy durranás. Nem kell tőle semmi nagy dolgot várni. Kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt.
A szereplők nem hagynak nagy nyomott, inkább átlagosak.
Lucas kissé nagyképű és nagyon magabiztos.
Sienna egy kicsit magának való, befordulós.
Sajnálom, hogy nincs több része….

Emily Snow: Elemésztve

Én nem tudom mi vett rá, hogy elolvassam a könyvet – talán a fülszöveg –, de azt hiszem ez nem nekem íródott. Az Ulpiustól az egyik kedvencem A soha határa, a többi könyvéből nem sokat olvastam el. Szerintem nem kell ecsetelnem, hogy ezekben a könyvekben milyen „elemek” vannak beiktatva. :D

A borító alapján is felkeltette az érdeklődésem, mert ugyanez a pár szerepelt az Easy – Egyszeregy borítóján is. Ám nekem ez a srác még mindig nagyon nem jön be. Amennyire tetszett az Egyszeregy, ez annyira nem. Az elején még úgy voltam vele, hogy na csak olvasom, hátha… Aha, amikor jött az, hogy tíz napig kell valakinek dolgoznia az agyam máris asszociált egy másik hasonló könyvre, mert szerződést is alá kellett írnia. Aztán persze a férfi állandóan meg akarta büntetni a lányt – mi mással fenekeléssel –, hát hmm… szerintem ezzel már találkoztam valahol. Szürke. A főszereplők szintén nem nyerték el a tetszésemet. Lucas, egy rockbanda tagja, és Sienna, a jelmezzekkel (vagy nem tudom mivel) foglalkozó lány. Vajon mi történik, ha tíz napig együtt vannak? Na, vajon? A könyv teli van klisékkel, és néha már csak felnéztem a könyvből és forgattam a szememet. Ami a leginkább tetszett az egész történetben Si és a nagyija kapcsolata. Mert nekem is van egy csodálatos nagymamám, akiért én is bármit megtennék. Lucasra visszatérve, nem tudom, hogy miért volt úgy oda a csaj érte, mert nekem ha egy fiú – egyszer is – azt mondaná, nem is egyszer: húzzak a picsába, azt hiszem nem is tudom, hogy mit csinálnék vele. Szerintem jól tökön rúgnám, de ez mellékes. Persze az elején megy a huzavona a lány részéről, hogy ő nem akarja neki meg adni magát, meg miegymás.

Az egész szerencsére rövid, de van folytatása, és nem értem, hogy ezt még mivel lehetne fokozni. És amin egyszerűen kiakadtam, amikor megláttam a hátulján lévő összeget – 3500 Ft – , basszus ki adna ezért ennyit?

Gaby_Roney IP>!
Emily Snow: Elemésztve

Sablonos sztori, de azt gondolom, hogy az írónő kihozta belőle a maximumot. Nagyon tetszett, az, hogy a saját szemszögéből, a saját elgondolásai alapján alkotta meg ezt a történetet.
A karakterek beleillettek a cselekményekbe, ezáltal az írónő nagyon szépen szinkronba hozta a könyvet egy kerek egésszé. Kikapcsolódásnak, hogy egy kicsit kizárjuk a külvilág monoton zaját, tökéletes választás! :)

brena>!
Emily Snow: Elemésztve

Jaj de hasonlított egy bizonyos szürkés könyvre…hiába rock sztár a srác…és olyan könnyen elérte a célját…No nem tudom,kicsit csalódott vagyok. Kezdenek nagyon laposak lenni ezek a könyvek,még úgy is, hogy tudod,hogy ne várj sokat,mert ez egy chick lit…

Cheril>!
Emily Snow: Elemésztve

Láttam a könyvről hideget és meleget is. Nem tudtam érdemes-e belekezdenem, de nem bírtam már kerülgetni, ezért megvettem.
Lehet velem van a baj, de én imádtam.
Nem valami nagy dolog az alaptörténet, de nekem tetszett. Valójában azt hittem, hogy ez egy különálló regény, ezért valami nagy happy end-et vártam, de valahogy nem lett.
Az elején picit lassan indul be a történet és nem is túl eseménydús, de a felén túl már pörögnek az események, főleg San felbukkanása után.
Sienna elég nagy változást mutat a könyvben. Az elején még elveszett, csendes, majd a végénél már teljesen érett és szókimondóvá vált.
Lucas őszintén szólva nekem elég szimpatikus karakter. Eleinte nem tudtam hova tenni a viselkedését, de ezt idővel megszoktam.

Egy szó, mint száz nekem nagyon tetszett, csak egyetlen egy dolgot sajnáltam/sajnálok. Hogy nem derült ki Sam mit miért tesz, de a következő részben biztosan ki fog. Nagyon várom már.

lakatoslevente I>!

Soha nem akartam még senkit így védelmezni, mint téged. Soha nem akartam még… – Megremeg, lehunyja a szemét egy pillanatra. – …ennyire valamit, pedig annyi minden el tud rontani…

Sheila_7 I>!

A lakótársammal totálisan különbözőek vagyunk, de egy közös pont mégiscsak van az érdeklődésünkben: a fantasy-filmek és -könyvek, na meg… Johnny Depp.

Kapcsolódó szócikkek: Johnny Depp · Sienna Jensen
VampirCat>!

– Szexi, amikor ideges vagy.
– Nem vagyok az.
– Szexi?
Visszafordítom a fejem, és rábámulok.
– Nem, ideges.

Vivi_>!

– Nem tudsz kopogni? Vagy csengetni? – förmedek rá. – Akár meg is…
– Micsoda? Akár megtámadhattál volna a szivaccsal? Az újságok imádnák! „Beszart vörös csaj nekiment az egyetemistának egy ablakmosóval. Felfüggesztett ítélet.”

Sheila_7 I>!

– Elhatározással és reménnyel háborúkat nyertek […].

Lelouch>!

Szesztestvér: szexivé varázsolja a ronda csávókat is a 19. század óta

elizabet_k>!

– Ülj le oda, és vedd ki azokat a kurva evőpálcikákat a hajadból.

Kapcsolódó szócikkek: Lucas Wolfe
Vivi_>!

A fogcsikorgatás a legborzalmasabb neurotikus szokás a világon.

Kapcsolódó szócikkek: fogcsikorgatás