Egyiptológia 23 csillagozás

Expedíció Ozirisz sírjához
Emily Sands: Egyiptológia

Emily Sands kisasszony, a lelkes amatőr egyiptológus 1926-ben engedett a piramisok, a furcsa, földöntúli múmiák, a díszes templomok és kincsek csábításának, és Egyiptomba indult. Felfedezéseit és leleteit e kötetben gyűjtötte össze. Ez a könyv egy valószínűleg 1926-ban írott napló hasonmás-kiadása. Állításait csekély bizonyíték támasztja alá, kizárólag kedvtelésből ajánlatos olvasni.

Egmont-Hungary, Budapest, 2012
28 oldal · ISBN: 9789633430323 · Fordította: Dudik Annamária Éva
Egmont-Hungary, Budapest, 2008
28 oldal · keménytáblás · Fordította: Dudik Annamária Éva · Illusztrálta: Helen Ward, Nick Harris, Ian Andrew
Egmont-Hungary, Budapest, 2006
28 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636281637 · Fordította: Dudák Annamária Éva · Illusztrálta: Nick Harris, Helen Ward

Amrita I>!

Emily Sands: Egyiptológia Expedíció Ozirisz sírjához

Egyetemista koromban könyörögtem le egy Spar polcáról, bár első ránézésre kisebbeknek valónak tűnt, apu mégis megvette nekem. :)
Most a férjemmel közösen olvastuk újra, ő történelemtanárként is élvezte. Egyiptom nagy kedvencem kamaszkorom óta, így felnőtt fejjel is szórakoztató volt ez a kalandos ismeretterjesztő könyv. Szerintem nem életkori sajátosság imádni a leveleket,kihajtogatható apróságokat, a könyvben elhelyezett társasjátékokat, műanyag „drágaköveket” és egyéb „kincseket”. Ó, és voltak benne régi fotók is! Egyetlen hibája ami számomra nem is hiba, hogy a befejezés miatt mégsem adnám gyerekkézbe, így a célközönsége bizonytalan, a formátuma és a történet, tartalom komolysága ellentmond egymásnak. off De felnőttként teljesen szórakoztató volt.

M_Martin>!

Emily Sands: Egyiptológia Expedíció Ozirisz sírjához

Nagyon szépek a képek és az egyiptomi birodalom térképe is ötletes benne. Ez a könyv volt az első gyerekkoromban amit magamtól választottam és nem bántam meg.