Emelt ​szintű érettségi 2014 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom 2 csillagozás

Emelt szintű érettségi 2014 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom

Az érettségire való felkészülést segítő számos általános összefoglaló munkával szemben ez a könyv nem az eddig tanultak globális áttekintését kívánja nyújtani, hanem a Nemzeti Erőforrás Minisztérium által 2013 decemberében nyilvánosságra hozott 2014-es emelt szintű magyar nyelv és irodalom érettségi vizsga szóbeli tételeinek kidolgozását adja. A szerzők az ELTE Állam- és Jogtudományi Kara Felvételi Előkészítő Bizottságának tagjai.

Corvina, Budapest, 2014
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631362015

oltidori I>!

Ebből készültem, és azt hiszem, elmondhatom, hogy sikeres volt. Háromszor is kiolvastam elejétől végéig a tanuláson kívül. Vannak benne hiányosságok, a nyelvtan tételek közül egy-kettő nehezen értelmezhetően van megfogalmazva, de összességében jó volt, hogy nem kellett nekem kidolgozni mindet, csak egy-két dologra rákeresni, hogy megerősítsem az itteni információkat.

Palotásné Nagy Éva: 1500 fogalom magyar nyelv és irodalomból
Emelt szintű érettségi 2022 – Kidolgozott szóbeli tételek – magyar nyelv és irodalom
Fráter Adrienne – Kottner Viktória: Érettségire készülök – Magyar nyelv és irodalom, középszint, szóbeli
Blaschtik Éva (szerk.): Emelt szintű érettségi 2010 – kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Blaschtik Éva (szerk.): Emelt szintű érettségi 2011 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Emelt szintű érettségi 2015 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Emelt szintű érettségi 2013 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Árva László – Simon Ferenc: 100 tétel magyar nyelv és irodalomból
Kaposi József – Szabó Márta – Száray Miklós: Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez – 9-10. évfolyam – Írásbeli
Emelt szintű érettségi 2021 – Kidolgozott szóbeli tételek – magyar nyelv és irodalom