Titkos ​szabályok 19 csillagozás

Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok

Hogyan hódítsuk meg a Nagy Őt? Eleged van már abból, hogy szombat este magányosan gubbasztasz a tévé előtt? Eleged van abból, hogy a férfiak, akiknek kitetted a lelked, más nőket vettek el feleségül? Eleged van az üresjáratokból és a kompromisszumokból? Van megoldás: A Titkos Szabályok. A Titkos Szabályok egyszerű tanácsok arra, miként bánj a férfiakkal, hogy ne csak futó kaland legyél, hanem a legcsodálatosabb teremtés a földön. Túl szép, hogy igaz legyen? Pedig érdemes kipróbálni a jól bevált praktikákat. Kövesd a Szabályokat, és meglátod, hogy a férfi, akit kiszemeltél magadnak, előbb-utóbb beléd szeret, és nemcsak megkéri a kezed, de mindig rajongani fog érted.

Eredeti cím: The Rules

keménytáblás
Tericum, 1999

h_orsi>!
Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok

Azon könnyen túl tudtam lendülni, hogy a könyv olyan időkben íródott, amikor még nem volt elterjedt a mindennapi telefonhasználat, maximum vonalas telefonja volt egy háztartásnak.
Viszont végtelenül unalmasan és szájbarágósan magyarázza el a szabályokat, melyeket 5 mondatban össze tudnék foglalni. Sok benne az ismétlés, még ha más neveket is használ, a lényeg ugyanaz marad: Ha nem tartod be a Szabályokat, akkor rossz párkapcsolatban fogsz élni. Valójában, ahogy minden más az életben, ez nem így van.
Annak ellenére, hogy a legtöbb részébe bele tudnék kötni, szerintem a végső konklúzió nagyon igaz, és minden nőnek meg kellene fogadnia a saját érdekében.

Lunèa_Charlotté>!
Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok

Szerintem ezt a könyvet minden nőnemű embernek el kéne olvasni. Sajnos sokan nem ismerik. De remélhetőleg minél jobban elterjed, hogy sok lánynak és nőnek megkönnyítése a dolgát.
Habár én nagy ívben elkerülöm Ámor nyilát , de ha engem is eltalál , jobb elővigyázatosnak lenni , mint megijedni. :D

akislola>!
Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok

Imádom, alapkönyv. Barátnőm anyukája ajánlotta, mikor még alig voltam 13 éves, így az egész gondolkodásmódomat és hozzállásomat is formálta. Lehet utálni, de a benne foglaltak (számomra) teljesen igaznak bizonyultak.

2022 – újraolvasás: Továbbra is csak ajánlani tudom, egy olyan alapvető hozzáállást, tartást sugall, amire szerintem minden nőnek szüksége lenne. Igen, vannak benne régimódi és nagyon anti-feminista kiszólások, a kis „példák”, igazán bugyuták, de az alapmondanivaló – számomra – helyesnek és fontosnak bizonyult. Idén elkezdtem randizni megint és nagyon sokat segített, hogy egészséges közelséget-távolságot tartsak fenn a partneremmel. Remélem a kapcsolatunk továbbra is szépen alakul majd.

düválka>!
Ellen Fein – Sherrie Schneider: Titkos szabályok

Sherrie Schneider = Sherry Argov?

Ez a könyv részben ugyanaz, mint Sherry Argov – Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?
Az utóbbi bővebb!
Hasznos amúgy, de ne feledjük, a férfiaknak is vannak szabályaik!:)