Két ​világ határán (Angyali szerelem 4.) 61 csillagozás

Elizabeth Chandler: Két világ határán

Egy év telt el Tristannak, Ivy szerelmének a halála óta. A barátok Cape Codon gyűlnek össze. Ivy már Willel jár, de még mindig képtelen elfelejteni Tristant.
Ivy és Beth balesetet szenvednek. Ivy egy testelhagyásos élményt követően magához tér. Új barátjában, Guyban egyre inkább Tristan soron következő, ezúttal emberi megtestesülését véli felfedezni. De valóban így van-e?

Eredeti megjelenés éve: 2011

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Egmont Dark Egmont-Hungary

280 oldal · ISBN: 9789636299996 · Fordította: Kálmán Judit
238 oldal · puhatáblás · Fordította: Kálmán Judit
280 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636299996 · Fordította: Kálmán Judit

Erika_Schleng>!
Elizabeth Chandler: Két világ határán

Nem volt nagy szám ez a történet. A vége meg valami borzalom volt. Így helyben hagyni az olvasót! Azt hittem valami love story lesz a vége, végre valahogy Ivy és Trisztán újra egymásra talál. Gregoryról meg semmi hír. Valami uncsi volt. Nagyon vártam az izgalmat, de semmi.

szymba23>!
Elizabeth Chandler: Két világ határán

Az utolsó 30-40 oldal izgalmas volt…mostmár nagyon kiváncsi lennék a folytatásnak…de ami előtte volt az feleslegesmese, egyáltalán nem kötött le a könyv kétharmada.

pizza42>!
Elizabeth Chandler: Két világ határán

a vége, lepett meg nagyon. kíváncsi vagyok mi történne ha lenne ötödik rész

LilacSnapdragon>!
Elizabeth Chandler: Két világ határán

Csak sikerült a végére jutnom ennek a szerelmes, angyalos, 'természetfeletti' könyvsorozatnak. Az utolsó kb. 40 oldal izgalmas volt, az előző oldalak vontatottak voltak. Valahogy többet vártam ettől a sorozattól…

Szencsike P>!
Elizabeth Chandler: Két világ határán

Szerintem nem kellett volna folytatni a sorozatot, a harmadik kötettel le lehetett volna zárni… Nem rossz, de jó sem ez a negyedik rész, de szerintem azért eléggé erőltetettnek hatnak már a folytatásai. Értem, hogy Tristan az igazi, de nem volt elég ennyi belőle? Gregoryból meg főleg elég volt…

Zsuzsi_Molly>!

Angyali szerelem 4. rész

Gregory meghalt, Tristan elment s az élet megy tovább.
Eltelt egy év, újra itt a nyár, s az új barátokkal eldöntik, hogy segítenek Cindy néninek, aki felajánlott az óceántól nem messze egy kis házikót, ahol ellakhatnak, cserébe annyi a dolguk, hogy dolgozzanak neki Cape Codon a fogadóban.

A dolgok jól mennek, szobákat takarítanak, felszolgálják a reggelit, rendben tartják a teraszt, kertet, … de munka után természetesen jön a jól megérdemelt pihenés / szórakozás. Kitalálták, hogy idézzenek szellemet, amit kicsit másképp kezdtek mint kellett volna, gondolok itt a gyertyák színére…

Kelseyt és Dhanyát meghívták egy buliba, ahova Ők is meghívták Ivyt és Bethet. Az út nem volt sikeresen, ugyanis nem érkeztek meg a partira …. mondhatnám, írhatnám azt, hogy a történelem ismétli önmagát, de hogyha nem érted, hogy mire gondolok, akkor olvasd el ….

… Ivy megint túl jószívű szeretne lenni, s emiatt Willel (párjával) is megromlik a kapcsolata, a barátairól nem is beszélve…

Azt mondanám, hogy ezzel a résszel kicsit kusza lett a történet (lehet, hogy elég lett volna a harmadik résznél megállni), szóval számomra eléggé befejezetlennek tűnik a story, vagy lehet, majd egyszer ír még hozzá egy kötetet az író?!
Amúgy megint csak azt tudnám írni mint azt előző részhez, hogy néha annyira szeretnénk látni, érezni dolgokat, hogy nem vesszük észre, hogy valójában mi zajlik körülöttünk, s mikor már késő, akkor döbbenünk rá, hogy mit veszítettünk.

… vége …

238 oldal · puhatáblás · Fordította: Kálmán Judit

Darkmorello>!

Ha az ember szeret valakit, annak soha sincs vége. Továbblépünk, ha úgy hozza a sors, de ő mindörökre ottmarad a szívünkben.

Delena>!

– Ha az ember szeret valakit, annak soha sincs vége. Továbblépünk, ha úgy hozza a sors, de ő ott marad mindig szívünkben.

kellyolvas P>!

A szoli a dupla ajtó mögött, a folyosó végén volt. Csendes oázist jelentett a kórházi nyüzsiben, távol a csipogó berendezésektől. Napsütés töltötte be, itt nem volt fluoreszkáló műtősfény. A fonott székek, a páfrányok, a piros muskátlik láttán Ivy úgy érezte, valakinek az udvarán ücsörög.

Delena>!

Ha az ember megszűnik hinni valamiben, nem marad más, csak sötétség.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

Én azt szeretem a legjobban a tengerpartban, hogy amikor az ember ott van, úgy érzi, a világ
fele a levegőégből áll – közölte Ivy Guyjal, amikor már a partra vezető lépcső tetején álltak.
– A világ felét a csillagok alkotják – felelte Guy.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

Guy kicsit hátrahajolva a csillagokat vizslatta.
– Annyira csillogók, ha az ember nem a városi fények közeléből szemléli őket. És ilyenkor
mintha közelebb is volnának.
– Olyan közel, hogy akár meg is érinthetnénk őket.
– Az ott az Orion, a vadász. – Felismerem a kardját.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

remekül viselte" a dolgot, ahogy azt mindenki mondta. De valójában lehetetlen,
hogy bárki is „remekül viseljen" egy efféle helyzetet. A lidércnyomást, ami lidércnyomásos
álmokat szül, és ezek maguktól nem múlnak el. A gyógyulás folyamatát nem lehet
lerövidíteni.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

A naplemente és a tűz telített színei tovatűntek. A dűnék és az óceán a hold
ezüstös fényében fürdőztek. Minden olyan túlvilági volt.