Napi ​útmutatás az Angyalodtól 8 csillagozás

365 angyali üzenet szíved megnyitásához
Doreen Virtue: Napi útmutatás az Angyalodtól

Minden egyes oldal egy praktikus, emberközeli üzenetet tartalmaz az angyaloktól, amelyen keresztül segítenek, hogy csodás napod legyen – és miközben elolvasod, valószínűleg hallani és érezni is fogod saját angyalaid útmutatásait. Mindennap ellátnak egy tanáccsal, amely cselekvésre ösztönöz, vagy megmutatják, mire összpontosíts annak érdekében, hogy több békét és boldogságot teremts az életedben. A napi üzenetet egy gondolat vagy egy ima követi, amelynek segítségével tovább mélyítheted kapcsolatodat az angyalokkal.

Édesvíz, Debrecen, 2016
422 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635289936 · Fordította: Ortutay Judit
Édesvíz, Budapest, 2007
422 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635289936 · Fordította: Ortutay Judit

Doreen Virtue: Napi útmutatás az Angyalodtól

Doreen Virtue: Napi útmutatás az Angyalodtól 365 angyali üzenet szíved megnyitásához

Hasznos könyv, napi üzenetekkel. Igazság szerint újévkor kellett volna elkezdeni, és naponta egy üzenetet elolvasni, de hamar le akartam tudni. :D

timcsigirl>!
Doreen Virtue: Napi útmutatás az Angyalodtól

Egy éven át szerettem volna minden nap olvasni belőle. Sajnos nem jött össze, ám mindig jóleső érzéssel vettem kézbe.

Mary>!

Nagyon jó kis könyv!
Minden nap kinyitod valahol és elolvasod arra a napra mit üzennek az angyalok.
Segitséget nyújt ahhoz ,hogy szebb és jobb napod legyen… :)

Raizo >!

Nagyon értékes ember vagy, és ennek a bolygónak szüksége van rád, még akkor is, ha te nem vagy biztos a szerepedben. Jelenléted áldást hoz sok ember életébe, és mi számítunk rád abban, hogy higgy ebben az életben. Könnyebb lesz… ígérjük.

Raizo >!

Sosem vagy egyedül, főként nagy szükség esetén nem. Ha magányosnak és szomorúnak érzed magad, mi, angyalok még közelebb állunk hozzád, miután mi mindig a közeledben vagyunk, és készen állunk arra, hogy segítsünk, amikor csak megkérsz rá bennünket

Raizo >!

Fenntartjuk azon meggyőződésedet, hogy teljes mértékben szeretetre méltó, rokonszenves és értékes vagy olyannak, amilyen ebben a pillanatban vagy.

Raizo >!

Ha őszinte maradsz önmagadhoz, fenntartod energiáid emelkedettségét és tisztaságát, és így ösztönző, követendő példát mutatsz más gyógyítóknak és segítőknek. Ha tisztességes vagy önmagaddal szemben, az ajándék a világ számára is.

Raizo >!

Csendben hallgasd meg útmutatásunkat, ami szárnyakon érkezik szívedhez, elmédhez és testedhez. Üzeneteink mindig a szeretetről szólnak. Mi olyannak látunk téged, amilyen valójában vagy: egy végtelenül szeretetre méltó és nagyszerű fénylény.

Raizo >!

Mindkét erő megsegíti a másikat – azaz ahhoz, hogy tudj kapni, adnod is kell, és fordítva.

Raizo >!

Angyalaidként mi visszatükrözzük feléd ezt a ragyogó szeretetet – mi is jobban szeretünk, mint ahogyan azt valaha is szavakba lehetne önteni. Örömmámorban úszunk, ha melletted lehetünk, és megtisztelő a számunkra, ha segíthetünk.

Raizo >!

Az angyalok és más szeretettel teli lények dicsőséges csapatának tagja vagy, akik azon nyomban a segítségedre sietnek, amikor csak engedélyt adsz közbelépésükre.

Raizo >!

Minden adakozónak újra kell töltenie saját „elemeit” azáltal, hogy némi időt szentel az egyszerű élvezetek és a személyes kedvtelések számára.

Raizo >!

Nem kell versenyt futnod senkivel. Az utad gyönyörű, és sokkalta élvezetesebb, ha jó lassan kószálsz végig rajta ahhoz, hogy észrevehesd az embereket, a virágokat, a fákat, a madarakat és az út többi kedves részletét. Élvezd ezt a napot!