Áldás ​és átok: választhatsz! 9 csillagozás

Derek Prince: Áldás és átok: választhatsz! Derek Prince: Áldás és átok: választhatsz! Derek Prince: Áldás és átok: választhatsz!

A szerző munkásságának talán a legerőteljesebb darabja. Hazánkban ez már a harmadik kiadás!
Miről is szól ez a könyv?
A Bibliában olvashatjuk, hogy: „ Bizonyságul hívom ellenetek ma a mennyet és a földet, hogy az életet és a halált adtam előtökbe, az áldást és az átkot; válaszd azért az életet, hogy élhess mind te, mind a te magod.” (Móz. 5. 30,19)
A Biblia nagyon világosan beszél bizonyos erőkről, amely mint fény (a világoság) és az árnyék (a sötétség) munkálkodnak generációkon keresztül.
Hogyan törhetjük meg ezeket az átkokat?…

Patmos Records, Budapest, 2014
300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639617117 · Fordította: Surjányi Csaba
Patmos Records, Budapest, 2012
300 oldal · ISBN: 9789639617117 · Fordította: Surjányi Csaba
Karizmatikus klasszikusok, Budapest, 2003
304 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637453873 · Fordította: Surjányi Csaba

Andriska>!
Derek Prince: Áldás és átok: választhatsz!

Ez volt a második Derek Prince könyv, amit olvastam. Az a jó a Derek Prince könyvekben, hogy nem száraz teológiai fejtegetések, hanem kivetíti az Igét az egyes ember történetébe, és a legfontosabb, hogy olyan stílusban vannak megírva, hogy fenntartja az érdeklődést.

Florentino>!
Derek Prince: Áldás és átok: választhatsz!

A könyv elolvasása fejezet lehet az életünkben, könnyen érthetően fordítja le nekünk a hitbéli mozgás alapjait. Szabadulást nyújthat olyan területeken amihez a saját tudatunkkal nemigen férhetnénk hozzá. Csakis ajánlani tudom egy szabadabb teljesebb keresztény élet elérése érdekében

AnitaZoé P>!

Igaz, Jézus pénzszerző módszerei néha meglehetősen szokatlanok voltak, de hát a pénz ugyanannyit ér, ha a bankból utalják át, mint ha egy hal szájából veszik elő!

Kapcsolódó szócikkek: Jézus Krisztus