!

A sötétség vadászai (Darren Shan regényes története 7.) 262 csillagozás

Darren Shan: A sötétség vadászai

Darren Shan, A Vámpír Herceg, küldetésben járva elhagyja a Vámpírok Hegyét. A tét: élet vagy halál.
Egy elit alakulat tagjaként Darren a Vérszipolyok Urát üldözi.
Az út hosszú, veszedelmekkel teli – és az Átkozottak holttestei szegélyezik.
Vajon bízhatnak-e Lady Evannában, a rettenetes boszorkányban, avagy sorsuk megpecsételődik?

Eredeti mű: Darren Shan: Hunters of the Dusk

1.500 Ft ★★★★★ Eladó
susogo9 könyve

abstractelf
Darren Shan: A sötétség vadászai

Egy kis izgalom, ráadásul elkezdett kibontakozni a végjáték…
Valamint már csak két kötet és… :( Viszont ez tényleg élvezetes rész volt.

Anitiger P
Darren Shan: A sötétség vadászai

Én akkor is szeretem ezt a sorozatot :)
Izgalmas, fordulatos, lehet rajta nevetni, de kellően gusztustalan is. Vérbeli vámpírregény. Szokás szerint ennél a kötetnél jöttem rá, hogy kicsoda Harkat. Szokás szerint megdöbbentem Evannán és Vanchá-n (meg a rokonságukon).

lena91 P
Darren Shan: A sötétség vadászai

Minél későbbi köteteket olvasok annál izgalmasabbnak találom. Most már több szálon fut a történet. A vámpírok és vérszipolyok harca nagyon érdekfeszítő. Letehetetlen, nem lehet elszakadni tőle.

An1ta
Darren Shan: A sötétség vadászai

ez már a 7. rész, de még itt sem fogytak ki a meglepetésekből. megunhatatlan :-)

Morn
Darren Shan: A sötétség vadászai

… Lady Evanna bebizonyítja, hogy a szépség nem minden. Nem is értem, mi emberek, miért nyafogunk annyit miatta.
Amúgy meg éljen Vancha March, aki undorító volta ellenére is örökre meg még tovább belopta magát a szívembe. Jó volt Veled újra találkozni, drága!
A Rémségek Cirkusza meg már itt nagyon mutatja magát, hogy ő bizony visszatérő dolog, ő neki még fontos szerepe lesz.

(És innentől találtam csúnyább foltokat a könyvekben, azt hiszem, némelyik kiemelőt is. Úgyhogy legszívesebben elküldeném a picsába azokat a barátnőimet, akik ennyire nem bírnak vigyázni arra, amit kapnak, és ezek után tuti, hogy többet semmit sem bízok rájuk. Basszus, ez annyira fel tud dühíteni.)

Bellatrissa
Darren Shan: A sötétség vadászai

Kicsit visszaesett a színvonal, nem volt annyira izgis, mint az előzőek. Tipikus, hogy a főszereplők a kiválasztottak a legnemesebb célra. Miért is ne? Tudom, hogy máshogy nem lenne sztori, de akkor is. Vancha szórakoztatott, szerintem őt kedvelni fogom, és érdekes volt, hogy egy ilyen alakot is herceggé avattak.

Jane0228
Darren Shan: A sötétség vadászai

Az eleje kicsit döcögősen ment,de amint elhagyták a hegyet ott én is egyre nagyobb figyelmet fordítottam a könyvre.

Anitaaa
Darren Shan: A sötétség vadászai

Ezt a részt is nagyon szeretem, ugyanolyan pörgős mint a többi, mindig van valami meglepetés benne, végig lehet izgulni, de ezért szeretem Darren könyveit. Vancha karakterét egyszerűen imádom, nagyon nagy figura.

katka777
Darren Shan: A sötétség vadászai

Wow. Egyre jobbak a könyvek, egyre inkább magába ránt a történet… Persze, volt olyan „csavar”, amit előre tudni lehetett ill. egyértelmű volt, de olyan is akadt, amin meglepődtem. + Vancha igazán új színt vitt a sztoriba. :D Már írtam előző kötetnél is, de nagyon örülök, hogy nem hagytam abba az első 2 könyv után… :)

könyvskorpió

– Az jár a fejemben, hogy mennyi minden megváltozott – sóhajtottam. – Megházasodtál és gyerekeid vannak. Nekem is itt vannak a saját gondjaim. Az élet azelőtt sokkal egyszerűbb volt.
– A fiatalok számára mindig az – bólogatott Evra.

Kapcsolódó szócikkek: Darren Shan · Evra Von
[névtelen]

A színpadon elegánsan kell megjelenni – magyarázta Mr. Crepsley. – Belőled hiányzik valami, nem is tudom, pontosan mi.
– Erről nem is tudtam – szólaltam meg én is. – Szerintem a műsorban van egy tökéletes szerep az ő számára.
– Na látod! – ragyogott fel Vancha arca. – A fiúnak jó szeme van.
– Rögtön az elején fölléphetne a Farkasemberrel együtt – javasoltam, nagy nehezen megőrizve a komolyságomat. – Úgy állítanánk be a dolgot, mintha testvérek volnának.

Kapcsolódó szócikkek: Larten Crepsley · Vancha March
könyvskorpió

– Emlékszik, mit mondott nekem pár éve a bölcsességről, Paris? – kérdeztem.
– Mit mondtam?
– Azt, hogy a bölcsességhez nem vezet más út, mint a tapasztalat.

Jean

Miféle világ az, ahol egy jó cselekedetből gonoszság születik?

Juccimo

– Nem hinném, hogy herceg voltam – kuncogott Harkat, amitől széles szája két sarkán egy-egy tátongó rés keletkezett.
– Hé! Ha belőlem lehetett Herceg, akkor bárkiből lehet! – szóltam oda neki.
– Igaz – dünnyögte Mr. Crepsley, de gyorsan be is húzta a nyakát, nehogy egy szarvaslábbal eltaláljam.

Kapcsolódó szócikkek: Harkat Mulds · Larten Crepsley
Jean

Az emberek folyton karattyolnak, mint a majmok. Ez a szokásuk.

Jean

A halál a legrosszabb dolog, ami ezen a világon érhet; ha elfogadod, többé nincs hatalma fölötted.

Jean

A kudarc mindig keserű pirula, amit rosszul esik lenyelni.

Lex

… – De pillanatnyilag veszedelmes időket élünk, fenséges uram, és…
– Larten! – szakította félbe a herceg. – Míg úton vagyunk, a “Vancha”, a “March” vagy a “Hé, te csúfság!” járja. Nekem itt ne alázatoskodj!
– Jól van na, te csúfság – vigyorgott Mr. Crepsley…

Életveszélyes_és_Tilos

– Ki vagy? – kérdeztem elakadó lélegzettel, egy pillanatra megfeledkezve a Kőről.
– Én vagyok a Bíborszínű Éj Ura – válaszolta gúnyosan.
– A Vérszipolyok Ura? – kérdeztem.
– Az övék is, és mindenki másé – nevetett csúfondárosan az árnyalak. – Már vártalak, Átkozottak Hercege. Végre itt vagy – el sem engedlek többé! – Azzal az árny előreszökkent, tíz karmos ujja maga volt a baljós fenyegetés. Fekete gödörként ásító arcából vörösen izzó szemek bámultak rám. Egy iszonyatos pillanatig azt hittem, mindjárt megragad és felfal. De ekkor egy vékonyka hang – Evannáé – azt suttogta:
– Mindez csak álom. Nem árthat neked, még nem, nem, ha a Kőre összpontosítasz.

Ha tetszett ez a könyv, akkor ezeket is olvasd el