Tetszik, ​nem tetszik, Majka 133 csillagozás

Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Majka ​vagyok. Azt hiszed, ismersz? Csak mert hallottad valamelyik számomat, láttad néhány klipemet, nézted a tévéműsort, amit vezettem, szavaztál rám vagy ellenem a ValóVilág-ban? Hidd el: semmit sem tudsz rólam.
Fogalmad sincs, mit éreztem, amikor 22 éves koromban egy este, meccsnézés közben meghalt mellettem az apám. Hogyan alakult át hirtelen az egész életem egy valóságshow-nak köszönhetően, miként lettem csóróból ünnepelt sztár. Az egyik pillanatban még ott álltam és aprót kunyeráltam az ózdi diszkók előtt, hogy bejuthassak, a másikban már Las Vegasban szórakoztam. A celeblányok először a tévéből mosolyogtak rám, aztán az ágyamból…
Tudni akarod, hány milliót buktam el szerencsejátékokon, s hogy mennyit piáltam és drogoztam tinédzserként?
Kíváncsi vagy, milyen botrányokba keveredtem, hányszor fizettem le rendőröket, akik jogsi nélkül kaptak el, és hogy mit éreztem, amikor a műtétem alatt áramot vezettek a szívembe, miközben ébren voltam? Hogy értem fel a… (tovább)

Ulpius-ház, Budapest, 2013
Ulpius-ház, Budapest

Majka

Zanit>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Majka nekem teljesen semleges. Nem kedvelem, de nem utálom. A zenéit nem hallgatom, pár műsorban láttam régebben.
A könyvről nem gondoltam volna, hogy ennyire olvastatja magát, pár óra alatt kivégeztem.
Egy-két sztori nagyon nem tetszett (drogos-piás-pókeres-piásan vezetős), de ezek is Majka életének részei.
Összességében elég jó könyv, tetszik a megfogalmazás, az írásmód, olyan „igazi”, semmi köntörfalazás, semmi mesterkéltség.

icu79>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Különösebben sosem érdekelt Majka, a zenéje sem fogott meg, csak egy viszonylag új, a Mindenki táncol tetszik nagyon, mert az egy kicsit rólam is szól. Egy évjárat vagyunk! :)
A könyv maga semmi extra, egy életrajz, főleg Majka stílusában, emiatt tele sok trágársággal, valamint megszólal néhány főszereplő is az életéből.
Az tetszik, hogy nem szépít semmit, de ettől még nem szimpatikus, amit egy-egy konkrét szituációban tett. Érdekes volt olvasni kulisszatitkokat a showbiznisz világából, én nem csinálnám semmi pénzért.
Így elolvasva kicsit közelebb került hozzám, mint ember, de ezután sem fogok „rajongani” érte…

Err>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Elolvastam mert kíváncsi voltam rá. Mondjuk mi másért olvastam volna el? :D Na mind1. :D Én bírom Majkát. Emlékszem mikor bent volt a VV-ben, ő volt a kedvencem. Aztán mikor kijött és megjelentek a számai, azokat is nagyon szerettem. És szeretem a mai napig is. Tetszett mint műsorvezető is. Úgyhogy engem érdekelt a könyve, az élete, nem volt kérdés, hogy el szeretném majd olvasni a könyvet. És végül is, azt kaptam amit vártam. Leírta benne az életét röviden. Az ilyesmi könyvekre szerintem nem lehet konkrétan leírni, hogy ez most tetszett-e vagy nem. Azért olvasod el mert érdekel az adott ember története. Nagyjából tudod is a bulvárlapokból ugye, hogy miről fog szólni. Szóval, akit egy picit is érdekel az olvassa el nyugodtan, csalódni nem fog benne szerintem.

Szabó_Balogh_Alexa>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Ez a könyv tökéletes azoknak akik szeretik az Ózdi sztárt …..
Bevallom én Majkát nem a való világban ismertem és szerettem meg mint annyi rajongója…engem a zenéje a szövegei ragadtak inkább magával aztán szépen lassan „megismertem” őt a stíluság és akkor kezdtem megkedvelni….jó még mindig nem bírom egy egy viselkedése vagy megnyilvánulása miatt de a zenéjét imádom és tudtam hogy el kell olvasnom a könyvet és nem okozott csalódást egy pillanatig sem. Sok mindenre választ kapta hogy mit miért meg hasonlók és ezért köszönet neki hogy nyíltan és őszintén felvállalta azokat a dolgokat is amiket sokan elsunnyognak…..
Ajánlom mindenkinek aki egy kicsit kiváncsi Majka életére…

Fire_bird>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Nagyon bírom Majkát. Szeretem a zenéit és emberként is szimpatikus. Nem mondom, hogy egy műremek ez a könyv, de gondolom nem is ez volt a cél, amikor megírta. Elég zavaró volt, hogy időben össze-vissza ugrált, ennek ellenére átjött minden, amit közölni akart. A szimpatiám csak nőtt iránta, mert lehet őt szeretni vagy nem szeretni, de ő legalább sosem árult zsákbamacskát, mindig őszintén, nyiltan kimondja amit gondol, és ezt tette a könyvében is.

Dombi_Petra>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Végre eljutottam addig, hogy elolvassam ezt a könyvet. Már nagyon kíváncsi voltam Majka életére. A könyv elég nagy megdöbbenés volt számomra, nem gondoltam volna róla olyan dolgokat, mint amiket ebben leír.
Jó volt belelátni az élete, valamint a média világába is. Érdekes történet volt.
Néha untam egy-két oldalt, s a csúnya szavak tömkelege is néha irritált, de ezt leszámítva érdekes könyv volt, amiből kiderül, ki is Majoros Péter.
S tetszik, nem tetszik, ő Majka. Nekem tetszik!:)

Ulpius-ház, Budapest, 2013
Emyon>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Azzal kezdeném, hogy Majka soha nem volt a kedvencem, de soha nem is utáltam, inkább semlegesnek mondanám. Néztem olyan műsort, amit vezetett és hallottam néhány dalát is. A VV-t anno nagyjából néztem, szóval azóta „ismerem” Majkát. Nem követtem a ténykedéseit, nem igazán olvasok bulvárt és nem is nézek nagyon TV-t, úgyhogy nekem a könyv bizony tartogatott új infókat.
Érdekes volt végigkövetni az eddigi életét, sokszor poénosabban, néha komolyabban tálalva. A stílus szerintem teljesen rendben van, olyan Majkás. Nekem teljesen lekötötte a figyelmem, egyszer csak azt vettem észre, hogy vége a könyvnek, pedig olvastam volna még. Ez pedig nálam nagyon jót jelent.
És hogy mi is volt pontosan a könyvben? Tényleg elég sok minden: gyerekkor, balhék, szerencsejáték, ValóVilág, médiatitkok, másfél milliós rádiós fizetés, Dopeman sztori, Belehalok, régi barátnők, szívműtét, hogy pár dolgot említsek. De olvassátok és döntsétek el tetszik vagy nem tetszik. Nekem tetszett!
bővebben:http://www.emyonkuckoja.blogspot.hu/2014/02/csontos-rob…

Swoosh>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Gyerekednek ne hagyd hogy elolvassa ha tul fiatal :D

Soha nem láttam egy Való Világot, vagy Big Brothert sem.
Majkáról azt sem tudtam ki az. Aztán jött 1-2 musor, 1-2 youtube link, s szimpatikus volt.
Miutan ezt a konyvet elolvastam, meg szimpatikusabb lett :)
Ez szerintem nem is egy konyv, hanem egy hosszabb interju (1-2 mas emberrel is aki kozel allt hozza) „Valaki” aztan „papirra vetette”

1. milyen elete volt. Hihetetlen miken ment keresztul, honnan jott, milyen hattere van
2. milyen szovege van, nagyon szokimondo (enyhen szolva)
3. nagyon oszintenek tunik, olyanokat ir le, hogy szerintem sokan nem mernék bevallalni ilyen nyiltan az ILYEN velemenyt

Olvass bele az idezetekbe, s rajossz, hogy el akarod-e olvasni.
Nekem nagyon tetszett minden szempontbol. Azt sem bantam volna ha hosszabb :)
Soha nem láttam egy Való Világot, vagy Big Brothert sem de azt hiszem megnéznék egy osszefoglalot, hogy mit csinalt odabent.

Dalma_Szikszai>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Őszinte, nyers, kendőzetlen, amit Majkától megszoktunk…
Én csípem a stílusát, néha kicsit meglepő, hogy mik és hogy történtek, tiszta amerika…de ilyen ez a showbiznisz :)

Arina>!
Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka

Majkát nem a Való Világba ismertem meg a zenéjét hallottam előszőr és megkell mondanom szeretem a zeneit tehetséges előadó és nagyon jó műsorvezető .Sohasem hiszek a bulvárlapoknak nem a valóságot írják le inkább kiszínezik vagy hozzá raknak, hogy eladható legyen. Számomra ez a könyv nagyon gyengére sikeredett összeszedetlen volt és a stílus amiben íródott nagyon nem tetszett .Mint ember Majkát nem ismerem és hiába olvastam el a könyvet most sem ismerem jobban.Majka abban a szerencsés helyzetben volt,hogy bekerült egy műsorba ahol elég érdekes karaktert volt és tehetséges is .Sajnos nem minden tehetséges embernek van ilyen szerencséje a mai világban már nem csak a tehetség a fontos hanem a talpra esetség is. Mint előadót tisztelem és az ,hogy milyen ember nem tartom rossznak és az hogy én elítéljem nem az èn dolgom.Indult egy szintről és jutott egy szintig ez elismerendő.

Almost_Zed>!

Úgy, mint a Melrose Place-ben, mindenki összejött nálunk mindenkivel. Úgy is mondhatnám, hogy Ózd olyan, mint a Melrose Place – csak kicsit szarabbul van világítva…

BoneB P>!

Úgy voltam a lányokkal világéletemben, mint Gombóc Artúr a csokoládékkal – mindegyik jöhetett. Csak a mogyorós nem…

10. fejezet - Csajok csajok hátán (Ulpius, 2013)

Kapcsolódó szócikkek: Gombóc Artúr · Majka
Wildfire>!

Vannak olyan pillanatok az életben, amikor rájössz arra, hogy ha valaki nem akarja, nem tudsz rajta segíteni.

Camryn>!

Buza Sándor konkrétan azt mondta, amikor programigazgató volt a Danubius Rádiónál: a Hooligans együttestől nem játszik semmit, mert olyan bandát nem reklámoz, amelynek huligán a neve! Így éltünk Magyarországon! Ennyire konzervatív, sznob, buta emberek irányították a nagy kereskedelmi rádiókat.

Kapcsolódó szócikkek: Danubius Rádió
Csomee>!

Szegény Szepesi Niki sírva zúzatná be a könyvét, ha én kiteregetném, mi mindent műveltem, ráadásul kikkel!

Kapcsolódó szócikkek: Majka · Szepesi Nikolett
Judit_Krisztina>!

Borzalmasan túlszívtam magam, kábé negyven slukkot nyomtam le. Amikor mentem haza, Jack Nicholson várt otthon a kapuban Jokerként a Batmanből, a szobámban pedig rajzfilmfigurák kergették egymást.

Kapcsolódó szócikkek: Jack Nicholson
Camryn>!

Keményen hangzik, de megtörtént: megzsaroltam az egyik tanárnőmet. Kint cigiztem az erkélyen, és láttam, hogy a házunkban lakó tanár néni szépen beszáll egy autóba egy ismeretlen pasi mellé, s elmegy a gáthoz. Nyilván kefélni. Egy értelműen csalta a férjét. Aztán amikor az iskolában feleltetni akart, akkor finoman jeleztem, hogy a leckét ugyan nem tanultam meg, de egy sokkal komolyabb információ birtokában vagyok,ami egy Ladához és a gáthoz köthető. Kirángatott a teremből a folyosóra, és vöröslőarccal nekem szegezte a kérdést: – Honnan tudod, hogy ki mellé szálltam be a kocsiba? Lehetett a testvérem is – mondta az idegességtől remegő ajakkal. – Éppen lehetett, de az még cikibb, ha a tanárnő a saját testvérével kefél – válaszoltam a mindent tudók magabiztosságával – egy jó darabig nem is kellett felelnem ebből a tárgyból.

konyvolvaso>!

Mégis az a csávó akit mindenki szeret, mert mindenkihez van két rossz és három jó szava.

Judit_Krisztina>!

Mindig jobbra kell törekedni. A szerencse is akkor találkozik velünk, ha mi is megteszünk mindent, hogy találkozzunk vele.

Kapcsolódó szócikkek: szerencse
annepage>!

Mindenki nézzen szét a környezetében. Rengeteg olyan hülyét talál, akinek nem érti a karrierjét, mégis olyan pozícióban van, hogy hihetetlen.