A ​Facebook kora 3 csillagozás

Clara Shih: A Facebook kora

Függetlenül ​attól, hogy üzleti vállalkozásunk vagy szervezetünk milyen célokat tűzött ki maga elé, ez a könyv segít, hogy a közösségi hálózatok kiaknázásával elérjük őket. A közösségi hálózatok elismert szakértője, Clara Shih, hatékony új ötleteket, bevált módszereket és könnyen hasznosítható teendőlistákat gyűjtött össze, telis-tele a való életben már bizonyított megoldásokkal.

Shih könyvét vállalkozók, marketingesek, illetve értékesítési, ügyfélszolgálati, termékfejlesztési vagy munkaerő-felvételi területen dolgozó szakemberek egyaránt haszonnal forgathatják: a szerző bemutatja, hogyan mozdulhatunk el a közösségi hálózatok taktikai, követő használata felől a stratégiai, irányító megközelítés felé, és hogyan mérhetjük pontosan a sikert.

A magyar változat a könyv jelentősen bővített második angol nyelvű kiadása nyomán készült, amely gyakorlati módszereket mutat be a hipercélzott hirdetésekre, a reménybeli vásárlók figyelmének felkeltésére a Twitter és a LinkedIn… (tovább)

Kiskapu, Budapest, 2011
494 oldal · ISBN: 9789639637801 · Fordította: Rézműves László

szanes1>!
Clara Shih: A Facebook kora

Clara Shih: A Facebook kora Az internetes közösségi hálók felhasználása piackutatáshoz, értékesítéshez és újításhoz

Ezt is elfelejtettem olvasottnak jelölni. Pedig egész jó és hasznos és inspiratív is, csak kicsit amerikaiasan szájbarágós, no meg az internet olyan gyorsan változik, hogy a konkrét tanácsok, leírások már nem mindig működik, hiszen a felhasználói felület is változott a facebookon.
Persze a legtöbb mai fiatalnak már egyértelmű a fb haszna, és tudja, hol, hogyan,mire lehet használni, melyek a veszélyei stb. Ám nekik is érdekes lehet az első 1-2 fejezet arról, hogyan változott meg a társadalom az elmúlt 10 évben a közösségi médiák hatására. Én persze továbbgondoltam a posztkommunista országokra vetítve az egészet. Itt kicsit más a helyzet, de az én korosztályom talán már nem annyira óvatos, mint a szüleinké.