Forró ​szerelem (Forró Zóna 1.) 168 csillagozás

Carly Phillips: Forró szerelem

Annabelle, ​Sophie és Micki – három árván maradt nővér, három regény, majd egy újabb lány a negyedik kötetben. Mindannyian a nővérek gyámjának, Yank nagybácsinak a sportügynökségénél dolgoznak reklámszakemberként. Sorsuk nem csupán a családi és munkahelyi kötődéseik, hanem hasonló szerelmi kapcsolataik révén is összefonódik.
Annabelle Jordan a legidősebb lány. Ő a férfias férfiakat kedveli. Az izzadságszagú férfias futballistákat, akiknek a társaságában a nők nőnek érzik magukat a sportoló mérete, súlya és szaga ellenére – vagy talán éppen azért. Számos csalódás után Annabelle-nek a hajdan ünnepelt futballista, Brandon Vaughn vállalkozását kell profi módon rendbe tennie. Csakhogy Brandon épp az a típus, akiről Annabelle számára egyértelműen kiderül, hogy a férfi akár a végzetét is jelenthetné. Annabelle érthetően fél egy újabb csalódástól, de kénytelen elköltözni a kisvárosba, Brandon szülővárosába, ahol hihetetlen zavaros állapotok fogadják.

Szakma és mindent elsöprő… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2004

Victoria, Budapest, 2012
336 oldal · ISBN: 9789639803480 · Fordította: Tánczos Fanni

Carly Phillips: Forró szerelem

Kicsit ledöbbentem most, az első gondolatom az: hogy én eddig miért nem hallottam erről a sorozatról?
Tökéletes az én ízlésemnek. Imádtam. Az írónő egyenesen frenetikusan. Már nagyon várom a többi részt is. Megszerettem ezt a családot és kíváncsi vagyok, hogyan fog tovább alakulni a sorsuk. Izgulok is mi lesz velük a továbbiakban.

Trice29 P>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Régóta volt a listámon, most már bánom, hogy ennyit vártam vele. Halálosan laza, humoros olvasmány. Imádom Yank bácsit és a lányokat, nagyon jó sorozatnak ígérkezik. Nem bírtam letenni, pedig most már kettőt látok :o) Sürgősen folytatós :o)

Sippancs P>!
Carly Phillips: Forró szerelem

„Annabelle Jordan a legidősebb lány. Ő a férfias férfiakat kedveli. Az izzadságszagú férfias futballistákat, akiknek a társaságában a nők nőnek érzik magukat a sportoló mérete, súlya és szaga ellenére – vagy talán éppen azért.”

Hát csoda, hogy egy ilyen fincsi fülszöveg után nem tudtam megállni, hogy egyből a kezembe vegyem a könyvet?! :)

Imádtam a történet minden sorát, az elsőtől az utolsóig. Nemcsak azért, mert kifejezetten szórakoztató volt, hanem azért is, mert mind cselekményben, mind a karaktereket illetően nagyon emlékeztetett kedvenc írónőm, SEP Chicago Stars sorozatára.
Ebben a történetben is garantált volt(ak):
• a sztárfocista, szuperszexi főhős,
• a cicababának tűnő, okos és magabiztos főhősnő,
• a szeretnivaló családtagok,
• a könnyed stílus,
• egy mellékszál, ami plusz izgalmakat ígért,
• a szereplők közötti szikra, ami majdnem meggyújtotta a lapokat,
• a sport, mint kapcsolódási pont,
• a humor,
• a macska-egér játék és a heves szócsaták.

Aki egy könnyed, csajos olvasmányra vágyik egy hosszú nap után, annak bátran merem ajánlani!

Carly Phillips: Forró szerelem

Forró szerelem, de még mennyire forró! Szinte sistereg a levegő Annabelle Jordan reklámszakember és Brandon Vaughn egykori sztárfocista között. A férfi egy szállodát akar nyitni szülővárosában. Tervei szerint a bevételekből nyári tábort finanszírozna tanulási nehézségekkel küzdő, problémás gyerekek számára. Ám az építkezés körül bajok vannak. Valaki folyamatosan szabotálja a munkálatokat, így Vaughn szerződteti Annie-t, hogy elkerülje a rossz sajtóvisszhangot és megakadályozza a foglalások lemondását. A vonzalom azonnal kialakul közöttük, később pedig igazi szerelemmé érik.
Kellemes, szórakoztató olvasmány. Mindjárt folytatom is a második résszel.

Petrus601>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Őszintén? Valamiért erről a könyvről azt hittem, hogy nem fog tetszeni. Hogy miért? Nem tudom. De szerencsére pozitív csalódás volt. Már az elejétől kezdve faltam a lapokat, és nagyon tetszett az egész Annie-Brandon dolog. Yank bácsi tényleg olyan igazi nagybácsi, akinek mindig kell egy kis noszogatás, mert makacs. Annyira szerethetőek.:)
Kíváncsi vagyok nagyon a 2. részre is.:)

meteoritastar>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Nagyon sajnálom ezt a könyvet. Minden meg volt benne, hogy egy szupi történetet kapjak.
De a romantikus vonal ellaposodott hamar és a krimi szál se volt valami izgalmas.
Hiányzott a szereplők között a kémia. Persze, sokszor olvastam, hogy mennyire nagyon kívnják egymást, de nem volt az igazi. A történet előnyére vált volna több humoros szóváltás.
Bár a nagybácsi és a három lány közös jelenetein azért tudtam mosolyogni :)):))

ViKri94 P>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Kicsit nehezen indult nekem az olvasása, nem értettem hogy milyen lesz a könyv, miről fog szólni. Aztán végül kellemes csalódás lett a vége. Jó volt a történet, amolyan könnyed, humoros is egyben. Viszont a humor mellet voltak komolyabb részek is. Tetszettek a főszereplők is és hogy bár mindketten kemény fejűek, de végül mégis félre tették a büszkeségüket. Kíváncsian várom a másik 2 testvér történetét is :)

MezeiMarcsi>!
Carly Phillips: Forró szerelem

A történet jó, egyszerű, kellemes, romantikus, de a fordításra alaposabban is rá nézhettek volna. Egy mondaton belül: ingébe dugta a szemüvegét,és nagyon szexi a farmerban, és a gallér nélküli pólóban. A másik nagyon fontos dolog amit megtudhatunk Brandonról: a hálószobájában van egy kredenc. Annabelle karakterét kedveltem annak ellenére ,hogy néha „ostoba mosolyra húzódik az ajka.” Anyám. Ezt nem kellett volna átolvasni kiadás előtt?

Móni0630>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Nagyon tetszett. Faltam a lapokat. Humoros romantikus kis sztori. Nagyon megkedveltem a szereplőket és kíváncsian várom a többi részt. Annabelle és Brandon szerelme tetszett és ha ezt a színvonalat kapom a többi résztől akkor egy új kedvenc sorozatot kapok. A szabotőr személyére eleinte mát tippeltem de aztán el kezdtem gondolni egy másikra is (végül ő lett az) de én más indokra gondoltam.

Veress_Éva>!
Carly Phillips: Forró szerelem

Végig Susan Elizabeth Phillips: Chicago Stars sorozata lebegett a szemem előtt. Kellemes olvasmány, de nem hagyott bennem különösebben mély nyomot. Kedvelhető fő és mellékszereplők. Külön jó pont a főhősnő állat imádatáért. Teljesen egyet tudtam vele érteni. Minden esetre a Chicago Stars sorozat sokkal magasabb színvonalat képvisel.

Csoszi>!

– Az, hogy a testem mit akar, és az eszem mit mond, nem ugyanaz.

Csoszi>!

– Ne engedj közel magadhoz senkit, és ne vállalj felelősséget senkiért, csakis önmagadért.

zuna19 >!

– Szar jön a ventilátorból.
Yank szemöldöke megemelkedett, és a férfi hátradőlve nevetett. – Felteszem, hogy ezt nem szó szerint kell értenem.

csillagka>!

Annabelle, a legidősebb lány a homlokát ráncolta, majd gyorsan elrendezte vonásait, kiismerhetetlen lett az arca Yank arra gondolt, talán fél tőle, de mielőtt rákérdezhetett volna, az egyik kicsi közbekotyogott.
– Anyának igaza volt. Yank bácsi igazi disznó. – Sophie volt az, a középső.
– Pszt – tette Annabelle a kezét az ajkára. – Ne legyél udvariatlan. Ő az egyetlen megmaradt rokonunk. – Nagy szemében ott tükröződött mindaz a félelem, amit a szavai is sugároztak. Annyira, hogy Yank eltökélte, mindent megtesz hármukért.

Előszó

Petrus601>!

Lazíts már egy kicsit – szólt közbe Micki a szokásos módon. – Olyan merev vagy, mint egy beton-tuskó.

zuna19 >!

– Néhány évvel ezelőtt bemutattak egymásnak egy jótékonysági eseményen – mormolta félhangosan. Jól emlékezett, hogy megbabonázta a férfi kék szemének pillantása. Brandon úgy nézett rá, mintha rajta kívül nem létezne más nő. Még a csinibaba sem az oldalán. Azonkívül áradt a férfiből valami pökhendiség, amely azt sugallta:
Tudom, hogy kívánsz, bébi, ahogyan minden más nő is a teremben.
Sajnos pontosan az ilyen pasik vonzották Annabelle-t leginkább.

Szelén>!

– Senki nem tud úgy örülni neked, mint egy kutya – kapta fel Annabelle a kis, fehér gombócot.
– Van benne valami – nevetett Micki. – Találj nekem egy pasit, aki az arcomat nyalogatja, és a fülembe liheg, és boldogan halok meg.

Kapcsolódó szócikkek: kutya
zuna19 >!

– Néha egy nő szerelme nem elég. Néha a férfiban nincs meg az alap, amely képessé tenné arra, hogy ő is kimutassa az érzéseit.

Forró Zóna sorozat · Összehasonlítás