Halálos ​illúziók (Francesca Cahill 7.) 53 csillagozás

New York, 1902.
Egy rejtélyes támadó már három fiatal nőt sebesített meg súlyosan. Francesca Cahill, az éles eszű, ügyes és bátor magánnyomozó haladéktalanul munkához lát. A veszélyes eset azonban nemcsak a mind nagyobbra növekvő amerikai város szegénynegyedének legsötétebb utcáira vezeti el, hanem önvizsgálatra is készteti. El kell döntenie, hogy valóban szerelmes-e abba a férfiba, akinek odaígérte a kezét…

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
ISBN: 9789635386932 · Fordította: Várnai Péter
Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
432 oldal · ISBN: 9789635385966 · Fordította: Várnai Péter

kaata15>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Ez a kötet is nagyon tetszett! A nyomozós szál is nagyon jó volt ismételten, igaz én már Franchesca előtt jóval tudtam, hogy ki a nyakmetsző, és alig győztem kivárni, míg ő is rájön.

Agatha>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Kétségtelenül a legjobb része a sorozatnak, már ami szereplőink életének alakulását és az azzal járó fordulatokat illeti. Bírom, hogy Hartnak mennyire nincsenek illúziói az életről, és hogy Bragg azért nagy nehezen belátja a nyilvánvalót :)
Azonban az roppant mód sajnálatos, hogy az írónő ennyire eltolta a hangsúlyt a krimi szálról, pedig most az is izgalmas volt, de nem vette a fáradtságot (szerintem legalábbis) arra, hogy némi információ morzsát hintve esélyt adjon a gyilkos kitalálására.

ancineni P>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Nagyon tetszett ez a rész is. Inkább a szereplők magánéletén volt ismét a hangsúly. A bűntény szál ismét izgalmas volt, végig szurkoltam, hogy ne essen bajuk a fiatal nőknek.
Végre a különböző párok esetén nagy lendülettel halad a kapcsolatok alakulása. Nagyon szurkolok Evan-nek és Maggie-nek, valamint Sarah-éknak.
Örülök, hogy végre Calder is megnyílik Francesca előtt. Nem hiszem, hogy jót tett volna a történetnek, ha még sokáig húzza az írónő a jelenlegi állapotukat. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz minden rózsaszín a végéig, hiszen még van két rész a sorozatból. Kíváncsian várom, hogy Brenda Joyce hogyan csűri-csavarja még a szálakat.

nat>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Még mindig imádom ezt a sorozatot. Szerintem hozta ez a rész is a szokásos színvonalat.
Méltatlanul hanyagolt sorozat.

JoPiTi>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

A krimi szál most elég izgalmas volt, de a megoldás kicsit összecsapottra sikerült. A szereplők közül Rick Bragget eddig sem nagyon kedveltem és ez továbbra sem változott. Calder és Francesca végre kezd úgy viselkedni, mint egy pár, bár Calder még néha hozza a túl védelmező figurát. Bizom benne, hogy Bartolla már nem sokáig fog szerepelni a sorozatban és Evan végleg meg fog tudni szabadulni tőle. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy a szereplők élete, hogyan fog tovább folytatódni.

SICSI>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Ez volt eddig a legromantikusabb rész. Könnyeztem a szerelmi vallomásokon, és ebben a részben volt belőle több is. De hogy mindig akad olyan ember, aki bele akar szólni más életébe…. Bosszantó.
Nagyon szurkolok Evannek és Maggienek is. Tetszik a lassan bontakozó szerelmük egymás iránt.

rakata0405>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Jó volt ez a rész is. Izgalmas volt a krimi rész, egy kicsit előbb rájöttem, ki a tettes. Egyre jobban nem szimpatikus Bragg. Kíváncsian várom a folytatást.

Anita82>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Nagyon vártam már az új kötetet, természetesen nem hiába…. hozta a szokásos színvonalat, a vége szuper volt, de persze már megint olyan, hogy alig várod a következő részt (szerencsére júliusban már jön is)

Gina_Földváry>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Nem volt rossz, valószínűleg elolvasom a többi részt is. De felnőtt, sikeres férfiaktól ez a folyamatos lelki önmarcang életszerűtlen és idegesítő, akárcsak a főhősnő logikátlan viselkedése.

eltim>!
Brenda Joyce: Halálos illúziók

Imádom ezt a sorozatot, de nekem még mindig túl sok a sírás benne…

Francesca Cahill sorozat · Összehasonlítás