Karcok 31

tamarab1995
Budapesti molyok

Sziasztok! :-)
Eladó Jennifer L. Armentrout-tól az obszidián és az opál című könyv! Teljesen új mind a kettő! 5000 ft a két könyv! Továbbá Becca Fitzpatrick Csitt-csitt-je és Patricia Briggs A vér kötelez című könyvek 1500 ft/ db. Személyes átvétel Gyálon vagy Pesten, posta megoldható ha a költséget a vevő fizeti! :-)

Kapcsolódó könyvek: Jennifer L. Armentrout: Obszidián · Jennifer L. Armentrout: Opál · Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt · Patricia Briggs: A vér kötelez

tamarab1995
ELADOM A KÖNYVEM

Sziasztok! :-)

smileyboy

Sorozatjunkien nézelődtem, amikor megakadt a szemem ezen a plakáton ( http://www.sorozatjunkie.hu/2014/02/08/kozeleg-a-2-evad/ ), ami a a Da Vinci démonai c. sorozat második évadához készült. Először nem tudtam, hogy honnan ismerős, de rájöttem, hogy egy az egyben a Hush, hush borítója. :D

Anitiger P
Advent 2013 – gyertya helyett könyvekkel // lezárva

1. hét vasárnapja:

A héten olvasott könyvek közül talán ez illik a legjobban ide, hiszen angyalkás a könyv. Ok, bukott angyalkás! http://moly.hu/olvasasok/2271265
Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt című könyvét olvastam a legnagyobb örömmel a héten, ami egy könnyed és aranyos történet – alig gyilkolásznak benne, maradjunk annyiban. Oktondi nyomozósdi, kamasz kuszaságok, csajos csacsogások, vérfagyasztó vidámparkozás és szerelmi szál is van a könyvben :)

(Bővített link: http://moly.hu/konyvek/becca-fitzpatrick-csitt-csitt/tag?user%5Bid%5D=73743)

legrin SP

Mindig is kerestem, kiírtam az aktuális olvasmányomból a kedves mondókákat, altatókat, hogy annak idején legyen mit dúdolgatni a bölcső fölött. Nem mintha a közeljövőben szükség lenne erre, de próbálom megtalálni azt a bizonyos altatót. Biztos ti is ismertek olyan történetet, ahol a gyereket kicsi korában elveszik a szüleitől, de később valami gyermekkori emlék nyomán rájön, kik is az igaz szülei. Valami ilyesmit akarok megalapozni. :) De vissza a könyvhöz.

Nagyon kedves altatók, versikék vannak benne, némelyik kimondottan a szívemhez nőtt. Jó kis gyűjtemény, vannak benne már ismert klasszikusok, de a legtöbb az írónő műve, jó, hogy kilépett a regény megkötései közül és kipróbálta magát a verselésben.
A Csitt, csitt kötet első a sorban, ez kimondottan kisgyermekek, kisgyermekes anyukák részére íródott, hiszen a legtöbb vers altató, de tervben van véve a nagyobb korosztályok számára is egy-egy verseskötet.

Ajánlom azoknak, akiknek tervben vagy útban van a csöppség, továbbá azoknak, akiknek gondot okoz a délutáni alvás. Pár vers a könyvből, és nem lesz többé ilyen problémájuk, úgy fognak aludni, mint a tej.

Ez az ajánlás @HAri kihívására (http://moly.hu/kihivasok/only-write-not-read-avagy-kamuolvasonk-ajanlja-reloading) íródott.

ritusss

Valaki kölcsön tudná adni? A második rész megérkezett utazókönyvként.. de jó lenne az elsővel kezdeni..

SophieHale P

Mennyire lehet hinni azoknak a pletykaknak, hogy a „Csitt Csitt”-et iden megfilmesitik?? Szerintetek??

Dawn_Silver

Úgy látszik, a bukott angyalokról szóló történeteket nem nekem találták ki: tavaly nyáron is szenvedtem a Csitt, csitt-el, és most azon gondolkozom, hogy félbehagyom a Fallen-t. Egyszerűen… untat. 150 oldal eltelt, és semmi sem történik, csak a csaj hajt tipikusan arra a fiúra, aki tipikusan bunkó és elutasító vele, de a végén biztosan együtt lesznek; úgyis ki kell derülnie, hogy ők bizony elátkozott szerelmesek, vagy valami hasonló. Nem tehetek róla, engem ennek a könyvnek a stílusa is a Twilight-ra emlékeztet, és kicsit a Vámpírnaplókra. Nem találok benne eredetiséget, még csak nem is izgalmas. Miért nem lehet egy olyan történetet írni, ami ténylegesen bukott angyalokról szól, és nem ennyire tini? Persze tudom, ha túlzott elvárásaim vannak, inkább ne olvassak YA-t :P

Kapcsolódó könyvek: Lauren Kate: Fallen – Kitaszítva · Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Lauren Kate: Fallen – Kitaszítva
Médea

30 Napos Könyvkihívás
11. nap – Egy könyv, amit utáltál

Csitt, csitt. Ez van, nem jött be. Lehet, hogy csak pont rosszkor olvastam, de nagyon rossz emlékeim maradtak meg róla. Folt idegesített, nem értettem az egészet, Nora szintén idegesített, ahogy Vee is… Ahh, és kidobtam rá 4000 forintot…

eklaire P

Ma kaptam drága @Detty89-től :D Köszönöm szépen még egyszer manó :)

Kapcsolódó könyvek: Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt · Gáspár Ágnes: Tündérhaj