Idézetek 148

simon_dio

– Ha képtelen vagy érezni miért csókoltál meg?
Folt egy ujjával a kulcscsontomat cirógatta, aztán lefelé indult, és a szívemnél állt meg. Bőrömön keresztül éreztem a dobogást.
– Mert itt érzek, a szívemben – mondta csendesen.

291

simon_dio

– Folt – suttogtam az ajtón keresztül.
– Kész vagy?
– Fújd el a gyertyát!
– Megvan – súgta vissza az ajtó másik oldaláról. A nevetése olyan lágynak hangzott, hogy akár suttogás is lehetett volna.

264

simon_dio

– Az igazság az, hogy egyik énem határozottan nem érzi biztonságban magát melletted. – mondtam.
– De?
Megmarkoltam a pult szélét mögöttem, hogy támogatásra találjak.
– De ugyanígy ijesztő módon vonzódom hozzád.
Folt elvigyorodott.
– Túlságosan is pimasz vagy – Mondtam, kezemmel egylépésnyit hátrébb lökve.
Folt a mellkasához szorította a kezemet…

121

simon_dio

– Belerondítasz a játékba. – Mondta Folt még mindig mosolyogva.
Elkaptam a tekintetét és nem tudtam nem elmosolyodni – kurtán.
– Remélhetőleg nem neked teszek vele jót. Legnagyobb álmod? – Erre a kérdésre büszke voltam, mert tudtam, hogy zavarba fogja hozni. Nem lehetett elsietni a választ.
– Hogy megcsókoljalak.

Adrienn1994

A hormonok erős drogok. Hacsak nem mondjuk meg nekik, mit akarunk, visszaütnek. Ellenünk dolgoznak.

TVerus

Az alacsony mennyezet alatt majdnem olyan sűrű szivarfüst gomolygott, mint amilyen sűrű köd burkolta be a házunkat. A bárpult és pókerasztalok között biliárdasztalok sora helyezkedett el. Folt a tőlem legtávolabbinál nyújtózkodott, és épp egy bonyolult lökéssel próbálkozott.

shadowhunter98

– A főzést nem lehet tanítani – mondta Folt. – Az velünk születik. Vagy megkapod, vagy nem. Mint a kémia. Szerinted készen állsz a kémiára?
Belenyomtam a kést a paradicsomba; az kettévált, és mindkét fele lágyan hintázott a vágódeszkán.
– Te mond meg! Készen állok a kémiára?
Folt mély hangot hallatott, amint nem tudok leírni, és elvigyorodott.

9. Fejezet, 119. oldal

Mimcsi

– Miért nézel így rám? – kérdeztem kihívón.
Előrehajolt, készen arra, hogy felálljon.
– Mert egyáltalán nem olyan vagy, amilyennek képzeltelek.
– Te sem – vágtam vissza. – Te rosszabb vagy.

klaraboglarka

Azon tűnődtem, vajon most hazudok-e. Ha igen, szerettem volna bokán rúggni magam.

rencsa03

Ahogy már a zsaruknak is mondtam, az agyam nem igazán azt a parancsot adta ki, hogy „Szerezz egy vizuális képet róla! „. Inkább olyan volt, hogy „Szent tehén, mindjárt szétloccsanok!”.