Idézetek 139

rencsa03

Ahogy már a zsaruknak is mondtam, az agyam nem igazán azt a parancsot adta ki, hogy „Szerezz egy vizuális képet róla! „. Inkább olyan volt, hogy „Szent tehén, mindjárt szétloccsanok!”.

rencsa03

– Dorothea nemsokára megjön. – Ez hazugság volt. Dorothea már rég elment. Éjfélre járt.
– Dorothea?
– A házvezetőnőnk. Öreg… de erős. Nagyon erős. – Próbáltam befurakodni mellette. Sikertelenül.
– Ijesztőnek hangzik – mondta Folt, és kivette a kulcsot a zárból.

Jebóóó

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Becca Fitzpatrick Csitt Csitt részlet:
Legnagyobb álmod?
-Erre a kérdésre büszke voltam,mert tudtam,hogy zavarba fogja hozni.Nem lehetett elsietni a választ.
-Hogy megcsókoljalak.
-Ez nem vicces-mondtam,és álltam a tekintetét.
Hálás voltam amiért nem kezdtem el dadogni.
-Nem de elpirultál.

Czkitty P

Az ülése mögé nyúlt, és egy hatalmas pisztolyt vett elő. Felsikoltottam.
Hozzám hajolt és a számra tette a kezét.
– Paintball pisztoly – mondta. A hangja fagyos volt.
A pisztolyra néztem, aztán Foltra, és éreztem, ahogy elsápadok.
– A hét elején paintballoztam – mondta. – Azt hittem, ezen már túl vagyunk.
– E-ez nem magyarázza meg a vért az elemlámpán.
– Nem vér – mondta – , festék. Számháborúztunk.

Czkitty P

– A házvezetőnőnk. Öreg… De erős. Nagyon erős.
(…)
– Ijesztőnek hangzik – mondta Folt, és kivette a kulcsot a zárból.

Ri_ver

– Hogy gyújtotta a tüzet? – kérdezte Anyu.
– Nem láttam. A kéményben voltam.

Clace

A mosolya nem volt barátságos. Olyan mosoly volt, ami bajt sejtetett. Sokat ígérőn.
Inkább a táblára koncentráltam. Barbie és Ken furcsán derűs mosollyal bámult vissza rám.

szentesaniko

-Most már őrangyal vagy. – még mindig túl áhítatos voltam ahhoz, hogy el tudjam képzelni, de ugyanakkor csodálatot, kíváncsiságot és… boldogságot is éreztem.
– A te őrangyalod vagyok. – mondta Folt.

ÁrnyAngyal

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

– Még mindig egy csomó mindenről kell beszélnünk – mondtam neki.
– Beszélni? – Folt megrázta a fejét, szeme megtelt vággyal. Csókolózni, súgta a gondolataimban.
Nem kérdés volt, hanem figyelmeztetés. Elvigyorodott, mikor nem tiltakoztam, és a számhoz hajolt. Az első érintés csak ennyi volt – egy érintés. Incselkedő, csábító gyengédség. Megnyaltam az ajkam, mire Folt vigyora elmélyült.
– Kérsz még? – kérdezte. A hajába túrtam, és közelebb húztam magamhoz.
– Kérek.

Kapcsolódó szócikkek: Folt Cipriano · Nora Grey
Kiskosar

Honnan tudtad, hogy szerelmes vagy Apuba? – kérdzetem, és igyekeztem
csevegőre venni a hangnemet. MIndig megvolt rá az esély, hogy Apu említése könnyzáport eredményez, és ezt szerettem volna elkerülni.
Anyu elhelyezkedett a kanapén, és a dohányzóasztalra tette a lábát.
– Nem tudtam. Csak mikor már egy éve házasok voltunk. – Nem erre a válaszra számítottam.
– Akkor… miért mentél hozzá?
– Mert azt hittem, szerelmes vagyok. És mikor az ember azt hiszi, szerelmes, hajlamos rá, hogy kibírja, és addig hajtson, míg tényleg szerelem lesz belőle.