Idézetek 134

Ri_ver

– Hogy gyújtotta a tüzet? – kérdezte Anyu.
– Nem láttam. A kéményben voltam.

Clace

A mosolya nem volt barátságos. Olyan mosoly volt, ami bajt sejtetett. Sokat ígérőn.
Inkább a táblára koncentráltam. Barbie és Ken furcsán derűs mosollyal bámult vissza rám.

szentesaniko

-Most már őrangyal vagy. – még mindig túl áhítatos voltam ahhoz, hogy el tudjam képzelni, de ugyanakkor csodálatot, kíváncsiságot és… boldogságot is éreztem.
– A te őrangyalod vagyok. – mondta Folt.

ÁrnyAngyal

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

– Még mindig egy csomó mindenről kell beszélnünk – mondtam neki.
– Beszélni? – Folt megrázta a fejét, szeme megtelt vággyal. Csókolózni, súgta a gondolataimban.
Nem kérdés volt, hanem figyelmeztetés. Elvigyorodott, mikor nem tiltakoztam, és a számhoz hajolt. Az első érintés csak ennyi volt – egy érintés. Incselkedő, csábító gyengédség. Megnyaltam az ajkam, mire Folt vigyora elmélyült.
– Kérsz még? – kérdezte. A hajába túrtam, és közelebb húztam magamhoz.
– Kérek.

Kapcsolódó szócikkek: Folt Cipriano · Nora Grey
Kiskosar

Honnan tudtad, hogy szerelmes vagy Apuba? – kérdzetem, és igyekeztem
csevegőre venni a hangnemet. MIndig megvolt rá az esély, hogy Apu említése könnyzáport eredményez, és ezt szerettem volna elkerülni.
Anyu elhelyezkedett a kanapén, és a dohányzóasztalra tette a lábát.
– Nem tudtam. Csak mikor már egy éve házasok voltunk. – Nem erre a válaszra számítottam.
– Akkor… miért mentél hozzá?
– Mert azt hittem, szerelmes vagyok. És mikor az ember azt hiszi, szerelmes, hajlamos rá, hogy kibírja, és addig hajtson, míg tényleg szerelem lesz belőle.

Kiskosar

Úgy tűnt, a testem elvélik az agyam logikus felétől. Valójában megfojtotta.

Ayama

A Nephilim egy gonosz és természetellenes faj, akik soha nem voltak hivatottak a Földön élni. Bár sokan hiszik, hogy a Noé korabeli Vízözön arra szolgált, hogy megtisztítsa a Földet a Nephilim nemzetségtől, nem tudjuk, hogy ez a hibrid faj valóban kihalt-e, és hogy a bukott angyalok azóta szaporodnak-e az emberek által vagy sem. Logikusnak tűnik, hogy igen, ami azt jelenti, hogy a Nephilim faj jelenléte ma is valószínűsíthető a Földön.

Ayama

– Titkolsz még előlem valamit? – tudakoltam.
– Sok mindent titkolok előled. A bensőm felkavarodott.
– Mint például?
– Például azt, hogy érzem itt magam bezárva veled. – Folt egyik kezét a tükörre tette mögöttem, és felém hajolt. – Fogalmad sincs, milyen hatással vagy rám. Megráztam a fejem.
– Nem hiszem. Ez nem jó ötlet. Ez nem helyes.
– A helyesnek sokféle formája létezik – mormolta Folt. – És mi még mindig a biztonságos zónában vagyunk.

146. oldal Nora és Folt

Petra_V

– Legnagyobb álmod? – Erre a kérdésre büszke voltam, mert tudtam, hogy zavarba fogja hozni. Nem lehetett elsietni a választ.
– Hogy megcsókoljalak.

Jebóóó

A közelében a vágyak zavarba ejtő polaritását tapasztaltam.