Idézetek 176

bogyeszka91

Én nem vagyok hazug – mondtam. Talán hazudtam egy perccel ezelőtt, de csak egy hazugság volt. Egy kis hazugságtól még nem lesz valaki hazug.

Gretii P

– El tudod képzelni? – kérdezte Vee. – Úgy éled le az életed, hogy fogalmad nincs róla, csak azért tartanak életben, hogy áldozatként használjanak fel?
Mindketten megborzongtunk.
– És mi volt azzal az oltárral? – folytatta. Kimondottan idegesített, mennyire nincs tudatában, hogy akár a gombák életciklusáról is sokkal szívesebben beszélgetnék, mint a filmről. – Miért forrósította a rosszfiú a követ, mielőtt megkötözte a lányt? Mikor meghallottam, hogy izzik a húsa…
– Oké! – Gyakorlatilag kiabáltam. – Most hová?
– És mondhatom, ha egy srác egyszer így csókol meg, öklendezni kezdek. Az a szó, hogy undorító, nem írja le, ami a szájával történt. Az csak smink volt, ugye? Vagyis, igazából senkinek nincs ilyen szája a való életben…

Gretii P

Ő olyan sötét farmer-sötét ing-sötét csizma típusú srác volt.

Gretii P

– Jártál már agyturkásznál?
– Nem – hazudtam.

Gretii P

Összeráncoltam az orromat, próbáltam kitalálni, milyen illata van. Nem cigaretta.
Valami testesebb, markánsabb.
Szivar.

KockaCica

– Szóval azzal töltöd a hétvégét, hogy előcsalogatod a szexi énedet?
– Minden nőnek szüksége van rá, hogy újra megtalálja a szexi énjét…ez tetszik nekem. A lányom szilikont rakatott be. Azt mondta magának csináltatta, de melyik nő csináltat magának dudákat? Az csak nyűg. Egy férfinak csináltatta őket. Remélem, te nem követsz el butaságokat egy fiú miatt, Nora. – megrázta a mutatóujját.

KockaCica

– Beszélj az új padtársadról! Milyen a lány?
– A srác magas, sötét és idegesítő.

Johi0

-Kjirsten Halverson -mondtam türelmetlenül – A lány, aki állítólag felakasztotta magát.
-Lehet, hogy tényleg felakasztotta magát. Vagyis mi van, ha egy szép napon így szólt: „Hé, az élet szívás!” , és fellógatta magát egy fára? Mással is előfordult már.

Vivi_cica

-Nora Grey.Megint találkozunk.
Anyu pislogott.
-Már találkoztak korábban?
-A lányának izgalmas élete van.Úgy tűnik minden héten ide járunk.

Buszoslány

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Ekkor lépett színre Elliot, és nem tartott sokáig, hogy elmondja, amit már sejtettem. Hogy Folt szerelmes beléd.

336. oldal, 28. fejezet - Csitt, csitt (Becca Fitzpatrick)