Idézetek 153

niky133

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

– Talán még nem esett le nektek, srácok, hogy a szex több, mint egy tizenöt perces túra a kocsi hátsó ülésén. A szex tudomány. És mi a tudomány?
– Dögunalom – mondta valaki a terem végében.
– Az egyetlen tárgy, amiből megbukok – szólt egy másik.
Az edző az első sort fürkészte, és pillantása megakadt rajtam.
– Nora?
– Valaminek a tanulmányozása – mondtam.
Az edző odasétált, és mutatóujjával az asztalomra bökött.
– És még mi?
– Olyan információ, amit megfigyelésből és kísérletezésből szerzünk.
– Csodás! Ez úgy hangzott, mintha a tankönyvünk hangoskönyvéhez jelentkeztem volna meghallgatásra.
– A saját szavaiddal.
Nyelvem hegyével megérintettem az ajkamat, és megpróbáltam szinonimát keresni.
– A tudomány olyan, mint a nyomozás. – Ez meg kérdésnek hangzott.
– A tudomány olyan, mint a nyomozás – mondta az edző, és összeérintette két kezét. – A tudomány megköveteli, hogy kémekké váljunk.
Ebben a formában a tudomány szinte mókásnak tűnt. De elég ideje jártam már az edző órájára ahhoz, hogy ne reménykedjek túlságosan.
– Gyakorlat teszi a jó detektívet – folytatta.
– Pont, mint a szexben – jött egy újabb kommentár hátulról. Visszatartottuk a nevetést, míg az edző figyelmeztetőn a támadóra szegezte a mutatóujját.

niky133

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

BESÉTÁLTAM A BIOLÓGIAÓRÁRA, és dobtam egy hátast. Valaki a táblára ragasztott egy Barbie babát és a társát, Kent. Karjaikat összefűzték, és meztelenek voltak, kivéve a szabadon elhelyezett műleveleket. Fejük fölé rózsaszín krétával a következő vastag betűs szöveget írták:
ISTEN HOZOTT AZ EMBERI REPRODUKCIÓ VILÁGÁBAN (SZEX)

1. fejezet

NinaAva

-Akkor határozottan nem emberi lény vagy-mondtam.-Tényleg bukott angyal vagy. Egy rosszfiú.
Ez kipréselt belőle egy mosolyt.
-Szerinted rosszfiú vagyok?
-Megszállod más emberek…testét.
Egy bólintással fogadta el a kijelentést.
-Meg akarod szállni a testemet?
-Sok mindent akarok csinálni a testeddel, de ez nincs köztük.
-Mi a baj a saját testeddel?
-Az én testem nagyon hasonlít az üveghez.(…)

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Egyik kezemet a szívemen nyugtattam, a másikkal a falhoz támaszkodtam.
-Megijesztettél.
-Elaludtam.Ha hallottam volna, hogy bejössz, mondtam volna valamit.-Kisimította a haját az arcából, és bagolyszerűen pislogott.
-Mennyi az idő?
-Miről van szó?
Anyu hosszan, nyugtalanul felsóhajtott.
-Azon gondolkodom, hogy eladjuk a parasztházat.
Micsoda? Miért?

(…)
-Te a bibliai Nephilim fajhoz tartozol. Az igazi apád egy angyal volt, akit száműztek a mennyből. félig halandó vagy.-A fiú felemelte sötét pillantását, tekintete találkozott Chauncey-éval.- Félig bukott angyal.

Prológus- 10.oldal

simon_dio

– Ha képtelen vagy érezni miért csókoltál meg?
Folt egy ujjával a kulcscsontomat cirógatta, aztán lefelé indult, és a szívemnél állt meg. Bőrömön keresztül éreztem a dobogást.
– Mert itt érzek, a szívemben – mondta csendesen.

simon_dio

– Folt – suttogtam az ajtón keresztül.
– Kész vagy?
– Fújd el a gyertyát!
– Megvan – súgta vissza az ajtó másik oldaláról. A nevetése olyan lágynak hangzott, hogy akár suttogás is lehetett volna.

simon_dio

– Az igazság az, hogy egyik énem határozottan nem érzi biztonságban magát melletted – mondtam.
– De?
Megmarkoltam a pult szélét mögöttem, hogy támogatásra találjak.
– De ugyanígy ijesztő módon vonzódom hozzád.
Folt elvigyorodott.
– Túlságosan is pimasz vagy – Mondtam, kezemmel egylépésnyit hátrébb lökve.
Folt a mellkasához szorította a kezemet…

simon_dio

– Belerondítasz a játékba. – Mondta Folt még mindig mosolyogva.
Elkaptam a tekintetét és nem tudtam nem elmosolyodni – kurtán.
– Remélhetőleg nem neked teszek vele jót. Legnagyobb álmod? – Erre a kérdésre büszke voltam, mert tudtam, hogy zavarba fogja hozni. Nem lehetett elsietni a választ.
– Hogy megcsókoljalak.

Adrienn1994

A hormonok erős drogok. Hacsak nem mondjuk meg nekik, mit akarunk, visszaütnek. Ellenünk dolgoznak.