Észlelések 16

Liliant

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ma olvasta az egyik évfolyamtársam az iskolában, és még az elején járt :D

zöldeper

2014.03.13.

Miskolci Egyetem A1 épületében, folyosón olvasta egy lány 4 óra előtt amíg a barátjára (csoporttársamra) várt. Kockás kabátban és farmerban volt. Még az elején tartott.

Leseratte

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ennek az észlelésnek a párja. :)
De ez a lány a szőke volt, és a Keletiig utazott. Elmondta, hogy most ezt olvassa. :)
2013.12.06.

mashogytelik

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Az egyik barátnőm olvasta az egyik szünetben, éppen óriási alufóliagolyó-csata közben, táskával védekezve:D De megcsinálta. Egyébként azt mondta, hogy nagyon jó könyv:) Kép: http://indafoto.hu/DomiFoto/image/18674963-6c40efed :))

elfy4ever

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2013.03.14. 12.40-es Szeged-Szolnok járat. Ha jól emlékszem, Csongrádon szállt fel. Egy sötétszőke hajú lány olvasta, szürke pulcsi, világos farmer. A haja kontyban volt.

Charming

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ma délelőtt a suliban észleltem egy lánynál, szerintem kb. kilencedikes lehetett. Szünet volt és előttem ment fel a lépcsőn.

mazsa

2012. 07. 18.
Ma a Tatabánya-Keszthely buszon olvasta Mór és Székesfehérvár között 13 óra utána mellettem ülő 18-19 év körüli, zöld körmű fiatal lány. Amikor elkezdett olvasni, akkor a 90. oldalon járt.

ilovemycoffee

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2012. május 4-én olvasta @Adina1995 a suliban, főleg ének óra alatt. Mondta, hogy nagyon tetszik neki, és az is kiderült, hogy az osztályban a lányok fele szintén olvasta már a könyvet. Le vagyok maradva. : )

papirzsepi

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2011.12.28-án, Budapesten, a 47-es villamoson olvasta egy két copfba fogott hajú lány, akinek nagyon menő lila táskája volt:)