Észlelések 19

efenera

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Egy szemuveges lany, csikos furdoruhaban a badacsonytomaji strandon olvassa egy citromos sor kisereteben pont most (delutan egy ora) mar nagyon a vege fele tart benne, estere talan mar ki is olvassa ;P

Sippancs P

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2015.07.14-én, 16:20 körül olvasta egy 17 évesnek tűnő lány Kaposváron, a távolsági buszállomás 6-7. megállója előtt. A lány a padon ült, barna haja volt, és fehér rövidnadrágot, valamint narancssárgás-rózsaszínes felsőt viselt. Kb. a könyv felénél tartott.

hangya68 P

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Csak a címét láttam a könyv gerincén, de gondolom nincs másik ugyanilyen című könyv. 79-es trolibuszon reggel fél 8-körül, a Hősök terénél, a Keleti felé, a bal első ülésen utazott egy fekete hosszú hajú lány, akinek nagyon szépen volt kifestve a szeme. Úgy vélem, 16 év körüli lehetett, fehér felső, tán fekete kabát, kék farmer és kék vászoncipő volt rajta. Még egészen az elején tartott a könyvnek.

Kedy

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Pécs, kb. 1 hete az egyik helyijáraton. Hosszú, barna hajú lány olvasta, kb. a 20. oldalnál tarthatott.

Liliant

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ma olvasta az egyik évfolyamtársam az iskolában, és még az elején járt :D

zöldeper

2014.03.13.

Miskolci Egyetem A1 épületében, folyosón olvasta egy lány 4 óra előtt amíg a barátjára (csoporttársamra) várt. Kockás kabátban és farmerban volt. Még az elején tartott.

Leseratte

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ennek az észlelésnek a párja. :)
De ez a lány a szőke volt, és a Keletiig utazott. Elmondta, hogy most ezt olvassa. :)
2013.12.06.

mashogytelik

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Az egyik barátnőm olvasta az egyik szünetben, éppen óriási alufóliagolyó-csata közben, táskával védekezve:D De megcsinálta. Egyébként azt mondta, hogy nagyon jó könyv:) Kép: http://indafoto.hu/DomiFoto/image/18674963-6c40efed :))

elfy4ever

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2013.03.14. 12.40-es Szeged-Szolnok járat. Ha jól emlékszem, Csongrádon szállt fel. Egy sötétszőke hajú lány olvasta, szürke pulcsi, világos farmer. A haja kontyban volt.