Loreley (Loreley 1.) 2 csillagozás

Barbalics Viktória: Loreley

… majd a zárt szobából átsétált a nyílt harangtoronyba.
Csendes volt az alatta elterülő város ezen a kora délutáni órán. Keserűn pillantott az utca túloldalán magasodó városházára. Bár az óramutatókról azóta már lekerültek a holttestek, az ő elméjébe örökre beleégett a kép.
Túl gyorsan történt minden. Egyetlen hét leforgása alatt az egész élete fenekestül felfordult…
Elővette bicskáját a zsebéből, és feltűrte bal vállán a pólóját. A csúf tetoválás még mindig azt hirdette a világnak, hogy ő, Roscoe Graven a 0341-es számú életfogytiglanra ítélt rab az iowai börtönben. Ez nem könnyítette meg a helyzetét a menekülésben.
Vett néhány mély levegőt, majd bicskájával belekarcolt a tetovált bőrfelületbe. Kiserkent a vére az ezüst penge mentén, s ő felszisszent. Majd a műveletet megismételte. Még többször is, mígnem a rabszám szinte eltűnt a sebhelyek takarásában. Hosszú patakokban folyt végig bicepszén a vér, ő mégis megnyugodva figyelte a durva metszéseket.

Underground, Budapest, 2013

Barbalics Viktória: Loreley

Megtetszett az ajánló, és miután nem volt értékelés amikor megszereztem, így beleugrottam kb :D igazából nem volt vészes, de picit többre számítottam és mivel függővéges, vagyis lezárul de nem teljesen, így most érdekel is ami jönne, de ha az is ilyen rövid és hasonló akkor azt hiszem csak kölcsönkérném vagy ilyesmi :D
Szép a borító és tetszik az alap de utána ahogy megvan a szál mintha egy másik gombolyag keverődne bele aztán csak villanások, mintha a macskák játszanának vele és végül vége.
Iskola, rendőr, pap, törpe és mindenki szépen sorban és a családot eldobjuk, majd lesz ami lesz és végül eltörlik a múltat, csak már semmit sem ér… és itt a vége, jöhet a következő felvonás…

CarmenV>!

Rézszínű védő amulettje megcsillant a kelő nap bíbor fényében .

CarmenV>!

Felhúzott orra redői közt tarka szeplők ültek , s üvegzöld tekintete kíváncsian fúródott Roscoe szemébe .

CarmenV>!

Miért vagy ilyen ideges Faunsdale miatt ? – kérdezte Seth , miközben a kávéját kortyolgatta.

CarmenV>!

Gyenge démonok , de ha meginog az elméd, már ébrenlétkor is kísérthetnek.

CarmenV>!

Szivárványos pónikkal verték agyon – bízta hát a fantáziájára Seth a történteket . A többiek kérdem pillantottak feléje . A fiú csak megvonta a vállát : – Nem szeretem az erőszakot .

Loreley sorozat · Összehasonlítás