A ​Kérdések Könyve 1 csillagozás

Rendhagyó gondolatok a Kibertér első 100 évére
Bak Sándor: A Kérdések Könyve

Nincsen ​trükk sem kívül, sem belül:  ez tényleg A Kérdések Könyve! Nem vagyok génkiváló, van bennem kétely és van bennem kurázsi, ezért elmerem mondani, hogy van egy titkom! Hosszú ideje már annak, hogy feltörtem a Titkok Gyémántládikáját, benne egy alkotással, amely: kőkemény és sugárzóan szép,
intelligens és rendhagyóan teremtő,
sokszintű és sokrétegű,
előremutató és nagyon mély.
Bár a Kérdések Ládikája zártláncú, és csak belülről nyílik rá a valóságra, én most mégis a kezedbe adom. Indulj és önmagadban keresd meg a kulcsot hozzá!
A Kibertéren innen a tudományok által kutatott és azokon túli szférák násztáncából kérdések rengetege bomlik ki. Olvasóját, mint egy Hallgatag Barátot, az író rendkívüli mélységekbe vezérli, borzasztóan nagy magasságokba repíti; s 100 éves időutazásra is invitálja, hogy onnan közösen nézhessenek vissza a jelenre.
De talán a holnapra már félelmetesen valós Kibertérben is előremutató, interaktív és nyitott mű ez, amely… (tovább)

Novum, Budapest, 2009

susy>!
Bak Sándor: A Kérdések Könyve

Bak Sándor: A Kérdések Könyve Rendhagyó gondolatok a Kibertér első 100 évére

Igai Gyémánt Ládika, ahogy a hátulján is olvasható. Hét fejezet, hét teljes ám összefüggő világ!!! Ami fraktál, az itt harmónia, s ami harmónia az is összetörhet, mert minden mulandó, s ez benne a szép.
s s