Az ​ifjú hasonmás (Scarlett 6.) 12 csillagozás

Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás

Scarlett Butler azért tért haza Savannahba, hogy átvegye örökségét. Azonban hiába határozza el, hogy eladja a Rózsaszín kastélyt, valahogy mégsem akaródzik megválni a háztól és a várostól. A mindennapok egyhangúságát Scarlett első házasságából származó fia, Wade Hamilton felbukkanása töri meg. Wade arra kéri anyját, hogy vegyen részt egy ismert savannah-i polgár estélyén, ahol be tudja őt mutatni leendő menyasszonyát. Az estélyen azonban váratlan meglepetés éri mindkettőjüket. Felbukkan egy fiatal kisasszony, aki megszólalásig hasonlít Scarlett ifjúkori lényére, és aki szinte az első pillantásra megbabonázza és anyját imádatig tisztelő, szenvedélyes Wade Hamilton szívét. S amíg Scarlett azt próbálja kideríteni, ki lehet ez a lány, a fiatalok között romantikus szerelem szövődik, s nem is sejtik, hogy mennyi ármány, mennyi intrika övezi útjukat, mire végre egymáséi lehetnek…

Totem Plusz, 2007
254 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635900848 · Fordította: Nemes István
Totem, Kaposvár, 1997
254 oldal · puhatáblás · ISBN: 3789635900848 · Fordította: Nemes István

bokrichard>!
Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás

Rövid értékelés egy rövid könyvhöz. Visszatért Savannah, visszatért Scarlett, hozzá megjött a fia, Wade. Megjött a hasonmás is, és jöttek a bonyodalmak. Szerelem, titkok, románc- szuper cselekmény. Egy csillagot viszont mégis le kell vonni: stilisztikai hibák a könyvben szép számmal akadnak.Nem tudom, hogy ez fordítói vagy az eredetiben is így van leírva, de kissé zavaróvá válik a végén. De jöhet a folytatás!

cherryd>!
Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás

Pillanatok alatt kiolvastam. Ez már legalább hasonlított a Scarlett-re, míg a Scarlett gyermekei olvasására nem visz rá a lélek, az első néhány oldal elvette a kedvem. Kiváncsi vagyok mi lesz Charlotte-al és Wade-el.

Demóna>!
Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás

Nekem tetszett.A történet könnyen követhető, olvasmányos és nem unatkoztam közben, persze nem olyan jó mint az Elfújta a szél.

Helgácska>!
Audrey Dee Milland: Az ifjú hasonmás

Tetszett, ez már egészen jó lett, az előző próbálkozások után. Titkok, ármány, szerelem, ami először reménytelen, régi szereplők felbukkanása, de végül győz a jó.

cassiesdream>!

Charlestonban élt egy halász, aki szerelmes volt egy gazdag földbirtokos leányába. […]A gyönyörű teremtés viszonozta a daliás termetű halász érzelmeit, de a kegyetlen apa nem hagyta, hogy a lánya egy nincstelen halászhoz menjen feleségül, ezért a lányt elküldte egy lakatlan szigetre, amíg nem talál neki megfelelő férjet.

Scarlett sorozat · Összehasonlítás