Lélekcsemegék 4 csillagozás

Mindennapi kísérőid a teljesség és boldogság felé vezető úton
Arató Mónika: Lélekcsemegék Arató Mónika: Lélekcsemegék

Szeretnél ​megérkezni a Teljességbe?
Szeretnél boldogabb perceket, órákat, napokat, heteket?
A Lélekcsemegék abban támogatnak, hogy ne hagyd magad!
Ne hagyd magad befolyásolni a negatív események, emberek, hatások által.
Ha tartósan magasan tartod a rezgésszintedet, az életed is átalakul úgy, ahogy szeretnéd.

Ha mindennap rendszeresen elolvasod őket, segít, hogy az észlelésedet átalakítsd, és a figyelmed fókusza a sok hatás közül, ami egy nap alatt ér, olyan dolgokon legyen, amelyek támogatnak boldogabb és teljesebb élet megteremtésében. Abban támogatnak, hogy az legyél, aki valójában VAGY.

A lélekcsemegék magukban rejtik az Évkör energiamintázatát.
Hangolódj rá az Évkörre, mert azzal a saját jól-létedet segíted elő, és jobban megérted a vágyaid és kihívásaid mögött rejlő okokat.
Segítségével visszatalálsz a Természetanyához és saját valódi természetedhez is.

Töltsenek fel a Lélekcsemegék erővel, hittel… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2021
Bioenergetic, Budapest, 2020
386 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632914459 · Fordította: Sarkadi Krisztina
Illia, Budapest, 2013

Nikolett0907 P>!
Arató Mónika: Lélekcsemegék

Arató Mónika: Lélekcsemegék Mindennapi kísérőid a teljesség és boldogság felé vezető úton

Ez a kötet kicsivel több, mint egy évig volt „társam” a mindennapokban. Sokszor fordultam felé „tanácsért” vagy pár pozitív gondolatért. Bár az év minden napjára tartogat mondanivalót, melyek kedvesek, néhol vidámak, de számomra rendkívül hasznosak voltam. Ráadásul találtam egy módszert, mely a kérdéseimre is mindig a megfelelő választ adta. Persze csak akkor fog használni, ha igényed van a változásra és szívesen töltekezel lelkileg a könyvekből.
Számomra kiemelkedő és rendkívül hasznos élményt nyújtott.

Kedvenc!♥