Káma ​Szútra 4 csillagozás

Klasszikus szerelmi technikák mai szeretőknek
Anne Hooper: Káma Szútra Anne Hooper: Káma Szútra

Szerelmi előkészületek – Érintés és simogatás – Csók és a száj élvezete – Szerelmi pozíciók – A Káma Szútra pozíciói – Az Ananga Ranga pozíciói – Az Illatos kert pozíciói – A Tao pozíciói – Szerelem előtt és után
Az ősi szerzők kreatív megoldásokat javasoltak a szexuális problémákra, és leleményes technikákkal fokozták az érzékiséget. Tanításuk ma is ugyanolyan élő, mint valaha. A kötetet mai párok fényképei illusztrálják. A gyönyörű fotók pontosan bemutatják a szerelem művészetét, arra biztatva az olvasót, hogy változatosságot és izgalmat vigyen szexuális életébe. Az erotikus irodalom ősi mesterműve egy mai szexológus tolmácsolásában.

M-érték, Budapest, 2004
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639519936 · Fordította: Tótisz András
Magyar Könyvklub, Budapest, 2001
160 oldal · ISBN: 9635473532 · Fordította: Tótisz András · Illusztrálta: Jane Craddock-Watson, John Geary
Magyar Könyvklub, Budapest, 1999
160 oldal · ISBN: 963548948x · Fordította: Tótisz András · Illusztrálta: Jane Craddock-Watson, John Geary

Aurore>!
Anne Hooper: Káma Szútra

Anne Hooper: Káma Szútra Klasszikus szerelmi technikák mai szeretőknek

Ezt a könyvet egyszer anyámtól kaptam, már huszonéves koromban, biztos ezzel akart „felvilágosítani” mielőtt anno férjhez mentem. Nagyon szépek, ízlésesek benne a fotók, ennek szól a 3,5*. De amúgy kb. annyi köze lehet a Káma szútrához, hogy jobb híján, eredeti ötlet nem lévén onnan kölcsönözte az írónő a pozíciók neveit. Szájba rágós a stílusa, semmi újat nem mond, jaj vigyázzunk az AIDS-szel, használjunk óvszert. Úristen.