Utolsó ​előtti álom 10 csillagozás

Ángela Becerra: Utolsó előtti álom

Ez a mesterien megírt regény az érzelmekről szól, melyek az egyes korszakok érdekeit és szabályait figyelmen kívül hagyva uralják életünket. Joan Dolgut és Soledad Urdaneta első szerelmüket olyan környezetben élik át, ahol minden közéjük áll: a társadalmi osztályok, a szokások, a pénz… még egy óceán is. Életük egy hosszan elhúzódó és állandóan jelen lévő álommá válik, mely soha nem érhet véget, és meglepő befejezésként a felébredést haláluk fogja jelenteni. Gyermekeik csak jóval később fejtik meg a szüleik egész életét meghatározó titkot, amely egyben haláluk oka is volt. Kettejük között pedig egy olyan történet bontakozik ki, melyben váratlan érzések fonódnak össze megoldhatatlan szenvedélyekkel, ellentmondásokkal, tévedésekkel, lelkiséggel és erotikával, mindez azzal az élményteli intenzitással éskülönleges irodalmisággal elmesélve, amit „mágikus idealizmusként” szoktak említeni.

Eredeti megjelenés éve: 2005

Aquila, Debrecen, 2006
476 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636794359 · Fordította: Kis Anna

Martinaa>!
Ángela Becerra: Utolsó előtti álom

Nagyon jó, izgalmas megható fordulatos könyv! Én alig tudtam letenni!Ajánlom mindenkinek!

Boca_Isabela>!
Ángela Becerra: Utolsó előtti álom

Sokat gondolkoztam rajta hogy mit is mondhatnék erről a könyvről.Valhogy tetszett is meg nem is.Maga a történet gyönyörű volt, bár voltak olyan részek is ami egy picit túl nyálasra sikerült, pedig én egy nagyon is romantikus lélek vagyok, de még nekem is néhol túl sok volt. Az irónő gyönyörű hasonlatokkal irja le a szerelmet, a zenet és ez nekem nagyon tetszett.
Ami sajnos nem tetszett és ezért egy csillagot le is vontam érte az az, hogy egy rakás személy szemszögéből ismerjük meg az eseményeket, ami nem lenne rossz de egyik személy gondolataiból ugrál a másikba és egy idő után idegesítővé válik mivel nem tudod kinek a gondolatai is olvasod valójában.
Ősszeségében örültem hogy elolvastam, mert szép történet volt, csak az sajnálom hogy nem tudtam megadni a maximum csillagzást.

Reka_Takacs>!
Ángela Becerra: Utolsó előtti álom

Nem olvastam még ehhez foghatót. Szomorú volt és gyönyörű. Azok a dallamos leírások valahol olyan helyen érintették a szívem, amiről azt sem tudtam, hogy létezik.