A ​Fáraó felébresztése 2 csillagozás

Hogyan kerülhetjük el a világkatasztrófát 2012-ben?
Andrzej Wójcikiewicz: A Fáraó felébresztése

„E könyv emberek történetét írja le, akik csupán néhány év leforgása alatt olyan nagy számú különös egybeesést éltek meg, hogy egyszer csak megértették, hogy mindez nem lehet véletlen.
E könyv főszereplője Lucyna, aki egy lengyel városban, Wroclawban él. A könyvben őt az Élet Asszonyának hívják, a valódi neve Lucyna Lobos. Általa indult el útjára a 'Fáraó felébresztésének' története. Lucyna különleges képességgel rendelkezik, amit egy klinikai halál állapotából való visszatérés után kezdett érzékelni önmagán. A könyv valódi beszélgetésekből tartalmaz szemelvényeket, melyek regressziós hipnózis és telepatikus kapcsolatteremtés (transz) útján jöttek létre 2001. május és 2005. július között. (…)” (a Szerző)

A könyvben leírt történet valóságos eseményekről és emberekről szól.

Leela Alapítvány, Budapest, 2008
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789630650601 · Fordította: Mester Ida, Kővári Attila

Chris_Land I>!
Andrzej Wójcikiewicz: A Fáraó felébresztése

Andrzej Wójcikiewicz: A Fáraó felébresztése Hogyan kerülhetjük el a világkatasztrófát 2012-ben?

Nem magánemberként, hanem íróként hangoztatom a véleményem.
Nos, tetszik, hogy akad olyan ember, aki beszélget a „Mindenséggel”. Nem tagadom, én is szoktam, csak nekem nem ő, hanem egy belső hang felel, lehet, hogy pont tőle származik mindez. Elméletben megtörténhettek az események, gyakorlatban már előre megmondtam volna a szereplőknek és a „Mindenségnek”, hogy sem az egyiptomi kormánytól, sem Zahi Hawasstól nem fognak ásatási engedélyt kapni a Nagy Piramis alatti Labirintus feltárására, úgyhogy ez nem ért meglepetésként. Az sem, hogy még élünk, hiszen 97-98-ban én is hasonló témában írtam a Jaguár árnyéka című művemben. Bár nálam nem volt Nibiru, igaz, időközben találtak még maya táblát, ami meglepő adatokkal szolgált.