Barcelona 1 csillagozás

Andrew Benson: Barcelona

Az utazás elengedhetetlen kelléke a jó útikönyv – amely pontos, megbízható, jól használható A Spirálkönyvek a bedekkerek között a legjobbak közé tartoznak. Járjunk bárhol a világban, a legtöbb turista kezében ennek a sorozatnak a köteteit láthatjuk.
Segítenek beosztani az utazó idejét, tájékoztatnak a helyi szokásokról, az utazási lehetőségekről, megismertetnek a legfontosabb látnivalókkal, elárulják a rejtett kincseket, felajánlják a legmegfelelőbb éttermeket, kávézókat, szálláshelyeket, ötleteket adnak a városnézések, kirándulások utáni szórakozáshoz, de még abban is segítenek, hogy hol milyen ajándékot érdemes venni azoknak, akik otthon maradtak – mindezeket képekkel és térképvázlatokkal.
A logikus szerkesztésnek és a spirálozásnak köszönhetően jól áttekinthetőek, könnyen kezelhetőek ezek a könyvek. Ennek a sorozatnak minden kötete kiváló útitárs.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Spirál könyvek Well-Press

Well-Press, 2007
214 oldal · ISBN: 9789639490567 · Fordította: Nagy Krisztina

Snowberry>!
Andrew Benson: Barcelona

Ezzel a kis könyvecskével utaztam Barcelonába. Akkor még nem volt okostelefon, meg semmi…
Ebből néztem a metrovonalakat, a látnivalókat. Ebből készültem fel az útra.