Mindent ​a Glee-ről! 7 csillagozás

Tini sztárok titkai
Amy Rickman: Mindent a Glee-ről!

Glee – ez a bombasikerű, énekes-táncos jelenség egyetlen rohammal bevette az egész világot! A részletes útmutató, amit a kezedben tartasz, mindent elmond a világ legvidámabb tv-műsoráról – készülj fel rá, hogy teljesen bele fogsz bolondulni a Glee-be! Tudj meg mindent! Pontosan mi is az a Glee klub? Milyen számot adott elő Lea Michele a meghallgatáson? Melyik volt a legnehezebben kiosztható szerep – Finn vagy Mr. Schuester? A Mindent a Glee-ről! részletesen felidézi a sorozat első 13 epizódját, miniéletrajzokkal szolgál a színészekről, elárul jó pár kulisszatitkot a forgatásról, felsorolja a teljes dallistát és még sokkal többet ad! Ne légy Lima-lúzer, tekerd fel maximális hangerőre a Dont stop believing című számot, és mint minden Glee-rajongó zengd ezután te is a Glee dicséretét!

Egmont-Hungary, Budapest, 2011
312 oldal · ISBN: 9789636297718 · Fordította: Márton Andrea

Andilány>!
Amy Rickman: Mindent a Glee-ről!

Sok érdekesség volt benne, amit még Glee rajongóként is jó volt olvasni. Magukról a színészekről is tudtam meg olyat, amit eddig nem tudtam. Jó volt mindegyikükről olvasni egy kis plusz információt. Érdekes volt olvasni, hogy hogyan is kezdődött ez az egész, hogyan pattant ki az ötlet az alkotók fejéből, hogyan válogatták a szereplőket, milyen jó fogadtatásban részesült a sorozat mind a csatorna, mind a nézők részéről és hogyan lettek a szereplők szinte egyik pillanatról a másikra rengeteg ember kedvenceivé. Utólag olvasva voltak vicces részek is, például Cory és Lea kapcsolata, vagy hogy miket terveztek a következő évadra, amikből persze szinte semmi nem úgy valósult meg, ahogy eltervezték. Egyedül a könyv végén lévő, az első tizenhárom rész tartalmát leíró részt tartottam feleslegesnek, elvégre ha valaki olvassa ezt a könyvet, akkor ezen már túl van, ha meg nem, akkor úgysem akarja előre elolvasni a részek tartalmát.

Thea>!
Amy Rickman: Mindent a Glee-ről!

Nagyjából minden benne van amire egy fannak szüksége van. Néhol voltak hiányosságok, de összességével elégedett vagyok vele.