Csiperke ​bácsi az összes ruháját felveszi (Csiperke) 30 csillagozás

Allan Ahlberg: Csiperke bácsi az összes ruháját felveszi

A legideálisabb könyv, hogy gyermekünk megbarátkozzon az olvasással. a sorozat Angliában elnyerte Az év gyermekkönyve-díjat. Első kötete a bájosan kelekótya Csiperke család mindennapjaiba vezeti be az olvasót.

Megjelent Miért vesz fel mindent Csiperke bácsi? címmel is.

Eredeti cím: The Man Who Wore All His Clothes

Eredeti megjelenés éve: 2001

Könyvmolyképző, Szeged, 2005
80 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639492509 · Fordította: Rakovszky Zsuzsa · Illusztrálta: Katharine McEwen

Cs_N_Kinga P>!
Allan Ahlberg: Csiperke bácsi az összes ruháját felveszi

Nekem kissé bugyutácska, de hát nem is én vagyok a célkorosztály. De nem a kedvenc könyvek közé fog ez sem tartozni. Egy családról szól talán? Még ebben se vagyok biztos, mert benne vannak oké, de a cselekmény, meg a családtagok és események olyan, mintha egymásra lennének dobálva és egy nagyon lazácska szálon függnek össze. A betűtípus és a sok kép miatt esetleg olvashatja egy most olvasni tanuló, de hogy ettől szeresse meg az olvasást? Hát nem vagyunk egyformák, ez is előfordulhat. Nekem abszolút semleges, semmit se tudott kiváltani belőlem.

Bencuska>!
Allan Ahlberg: Csiperke bácsi az összes ruháját felveszi

Érdekes mese csattanóval.Éppen ezért egyszeri olvasásra jó.De ettől függetlenül szeretjük a többi részét is.

meseanyu P>!
Allan Ahlberg: Csiperke bácsi az összes ruháját felveszi

Csiperkéék vannak olyan jók, mint Ottolina, ugyanaz a vicces, sok rajzos kategória, kezdő olvasóknak kiváló. Valaki szidta a minap a Könyvmolyképzőt, ez a két sorozat abszolút a javukra írandó szerintem.