Partizánok 9 csillagozás

Alistair MacLean: Partizánok

Hitler végleg le akar számolni jugoszláv ellenségeivel, ezért az olaszokkal, a köpönyegforgató csetnikekkel és a galád usztasákkal összefogva arra készül, hogy lemészárolja a sebesültjei miatt mozgásképtelenné vált partizánsereget.Három férfi, három mindenre elszánt titkosügynök, dacolva az ellenség és a természet által emelt akadályokkal, útra kel, hogy megakadályozza a nácikat sátáni tervük megvalósításában.De a II. világháború poklának közepette honnan lehet tudni, ki az ellenség és ki a barát, melyik az igazi arc és mit rejt az álarc? Hol a határ a kényszerűség és az árulás között? Ez bizony még egy olyan agyafúrt kém számára is gondot jelenthet, mint Petersen…

Az Alistair MacLean: Randevú az arannyal / Kettős játék kötetben Kettős játék címmel is megjelent.

LAP-ICS, Debrecen, 1995
286 oldal · ISBN: 9634341144 · Fordította: Nitkovszki Staniszlav

BrettOConor I>!
Alistair MacLean: Partizánok

Rendkívül szórakoztató, humorban bővelkedő csemege azoknak, akik szeretik a hírszerzés világát.

Zoltán_Majernik>!
Alistair MacLean: Partizánok

Csavaros sztori, gyorsan végigpörgethető, de nem olyan izgalmas mint amilyenre számítottam.

Uhtred>!
Alistair MacLean: Partizánok

Folyamatosan pörgő események, izgalmas légkör. Azért nem ötös mert nagyobb csattanóra számítottam.