Függőségben ​2. (Függőségben 2.) 13 csillagozás

Alexandra W. Müller: Függőségben 2. Alexandra W. Müller: Függőségben 2.

A fiú álma a futball karrier volt. A lányé, hogy gyermekeket gyógyíthasson.
Amikor egy véletlen baleset összehozza őket a középiskolában, még egyikük sem gondolja, hogy a spontán vonzalom egy életre szóló bilincset tesz a szívükre. Nathaniel megszállottan akarja őt, Alexis pedig kétségbeesetten szereti a férfit, de a féltékenység és a birtokolni vágyás szétszakítja őket.
Egy világhírű futballsztár csillogónak látszó élete, egy katasztrofális házassággal a háttérben. Egy gyermekorvos, aki egy segélyszervezettel járja a világot, hogy megszabaduljon az egyetlen férfi igéző emlékétől, akire mindig is vágyott és akit valaha is akart.
Ez Alexis és Nathaniel szenvedélyes, érzéki szerelmi története. Remélem annyira élvezitek majd olvasni, mint amennyire én az írást élveztem!
A. W. Müller

Renáta W. Müller szerzői névvel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 2015

eKönyv, 2015

Dianka>!
Alexandra W. Müller: Függőségben 2.

Jaj de örülök, hogy adtam neki még egy esélyt és folytattam. Nagyon jó volt, össze sem lehet hasonlítani az előző résszel, mintha nem is ugyanaz a személy írta volna. Élveztem olvasni, komolyan beszippantott, alig győztem kivárni mikor találnak végre egymásra Nate és Alex és teljesül be a szerelmük, a Büszkeség és balítélet meg a balsors nagyon találó alcím lenne. A főszereplő pár annyi viszontagságon ment keresztül, annyi probléma akadályozta őket, melyeket saját maguk meggondolatlansága, de sok esetben a „rossz”körülmények okoztak. A sok „szenvedés után” úgy elbírtam volna még minimum 10 oldalnyi boldog „ömlengést”… Ami viszont rontott az élményen az a nagy ugrabugrálás a helyzetek, jelenetek között, sokszor kivehetetlen volt mennyit is ugrottunk az időben, csak 1 nap telt el vagy épp 4-5 év… összességében viszont tetszett a történet.

Függőségben sorozat · Összehasonlítás