@Zonyika karca elgondolkodtatott – http://moly.hu/karcok/120972 –, hogy vajon én mit vinnék magammal, ha égne a házam. Természetesen a két macskámat, minden más mellékes.:)
Egyébként valóban nehéz kérdés, nehéz döntés, mi alapján választanék, mi az, amit úgy gondolok, igen, meg kell, hogy őrizzem, meg kell mentenem? Magamra gondolok csak vele, vagy másokra is, a világra?
Én azt mondom, hogy nem kell ide tűz, elég lesz a világvége, úgyhogy vágjunk neki egy kis batyuval. Ki tudja, talán pont mi fogjuk túlélni.;)
Ki mit vinne magával és miért? Lehet praktikus, hasznos, haszontalan, csak a te számodra érték, bármi, amit megmentenél a világnak, stb. .
Képet és magyarázatot kérek a tárgyakról és szerepeljen a tatyónk is rajta, tessék kreatívnak, akár viccesnek lenni.:) Akinek nincs pro-ja, azt szívesen felteszem én vagy más, akinek van. Állatot nem pakolunk a táskába!:)
Polc:
http://moly.hu/polcok/te-mit-vinnel-magaddal-vagjunk-neki-a-vilagvegenek-egy-taskaval
http://agyasztaltv.blog.hu/2011/11/21/te_mit_vinnel_magaddal
http://theburninghouse.com/ (esemény képe is innen van)



