Katamano értékelése

Katamano
Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Tudom sokan megbotránkoznak a véleményemen, de nekem határozottan tetszett. Nagyon élveztem, és nem jöttem rá a végéig igazából ki mit akar, és ki a gonosz :D Persze ennek lehet az volt az oka, hogy épp egy extra energia hiányos időszakomban olvastam, de azt kell mondjam jó kis könyv ez. Nekem egyáltalán nem volt Twilight.

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

EGY SZENT ESKÜ. EGY BUKOTT ANGYAL. EGY TILTOTT SZERELEM. A romantika nem szerepelt Nora Grey tervei között. Az iskolában egy sráchoz sem vonzódott különösebben, akármennyire is próbálta erőltetni legjobb barátnője, Vee. Aztán feltűnt Folt. Simulékony mosolyával és tekintetével, amivel mintha a lány veséjébe látna, Folt legjobb belátása ellenére is vonzza Norát. Azonban néhány rémisztő találkozás után Nora már nem tudja, kiben bízzon. Úgy tűnik, Folt mindenhol ott van, ahol ő is, és többet tud róla, mint a legközelebbi barátai. Nora nem tudja eldönteni, hogy a fiú karjaiba kellene-e omlania vagy inkább menekülni és elrejtőzni előle. És mikor megpróbál válaszokat találni, egy olyan igazságot fedez fel, ami sokkal nyugtalanítóbb, mint amit Folt közelsége okoz. Végül egy ősi csata közepén találja magát, halhatatlanok és bukottak között és mikor arra kerül a sor, hogy ki mellé álljon, a rossz választás Nora életébe kerül.