kikisz96 értékelése

kikisz96

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Nos, vegyes érzéseim vannak a könyvvel kapcsolatban. Az elején szó szerint szenvedtem. Nagyon. Legszívesebben a hajamat téptem volna. Idegesítő volt MINDEN. Idegesített Folt és Nora, ahogy társalognak egymással. Egyszerűen szörnyű volt. Aztán Vee is. Pasivadász picsa és nem hisz a legjobb barátnőjének semmiben. Aztán az a két srác is furcsa volt, hogy csak így „besétált” a lányok életébe. Meg az anya. Oké, hogy már idősebb a csaj, de könyörgöm! Egyedül hagyja otthon napokra, vagy akár hetekre a lányát a házvezetőnőre? Ugyan már. Egy normális anya nem csinál ilyet. Na meg, amikor haza akart jönni valami mindig közbejött és el kellett mennie. Érdekes. Na igen még az is zavart, hogy Nora nem gondolta magát őrültnek, amikor hangokat hallott és „látomásai” voltak. (a végén bár kiderült, hogy mi is volt ez, de hát na) Aztán egyszer félt Folttól, másszor meg vonzódott hozzá. Istenem… Na ennyit a rosszról (azthiszem). A könyv kétharmadánál (kb) volt egy fordulópont számomra. Amikor lerobbant Folt kocsija és elmentek a motelba. Onnantól tetszett az egész. A történet is beindult, fény derült dolgokra, volt egy kis akció. Egyszerűen jól ki van találva onnantól. (Bár igaz, hogy voltak ott is érdekes részek de csak nagyon kevés.) Már olvastam olyan könyvet, ami a vége felé kezdett csak el tetszeni, ezt is abba a kategóriába sorolom, ezért csak 2,5 csillagot kap. Lehetett volna sokkal jobb is.

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

EGY SZENT ESKÜ. EGY BUKOTT ANGYAL. EGY TILTOTT SZERELEM. A romantika nem szerepelt Nora Grey tervei között. Az iskolában egy sráchoz sem vonzódott különösebben, akármennyire is próbálta erőltetni legjobb barátnője, Vee. Aztán feltűnt Folt. Simulékony mosolyával és tekintetével, amivel mintha a lány veséjébe látna, Folt legjobb belátása ellenére is vonzza Norát. Azonban néhány rémisztő találkozás után Nora már nem tudja, kiben bízzon. Úgy tűnik, Folt mindenhol ott van, ahol ő is, és többet tud róla, mint a legközelebbi barátai. Nora nem tudja eldönteni, hogy a fiú karjaiba kellene-e omlania vagy inkább menekülni és elrejtőzni előle. És mikor megpróbál válaszokat találni, egy olyan igazságot fedez fel, ami sokkal nyugtalanítóbb, mint amit Folt közelsége okoz. Végül egy ősi csata közepén találja magát, halhatatlanok és bukottak között és mikor arra kerül a sor, hogy ki mellé álljon, a rossz választás Nora életébe kerül.